WSOP 2009 Main Event

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #46
    Re: WSOP 2009 Main Event

    tra miks parimad mängijad alati kuulereid peavad saama :S

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #47
      Re: WSOP 2009 Main Event

      Algselt postitas kivisaba
      tra miks parimad mängijad alati kuulereid peavad saama :S
      Mees kes shoveb 9handed UTG KQo 12BBga ja reraiseb allin KQoga 12BB jagu pole kindlasti mitte parim mängija.

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #48
        Re: WSOP 2009 Main Event

        Algselt postitas vonkartoffel
        Mees kes shoveb 9handed UTG KQo 12BBga ja reraiseb allin KQoga 12BB jagu pole kindlasti mitte parim mängija.
        level ?

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #49
          Re: WSOP 2009 Main Event

          Algselt postitas kivisaba
          level ?
          Päriselt küsid??? 4,5Mga KQo utg pushida on hea käik sinu arvates? UTG+1te KQoga 12BBga shoveda on ka kasumlik? Nujah järelikult ma olen siis vanaks jäänd.

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #50
            Re: WSOP 2009 Main Event

            Algselt postitas vonkartoffel
            Päriselt küsid??? 4,5Mga KQo utg pushida on hea käik sinu arvates? UTG+1te KQoga 12BBga shoveda on ka kasumlik? Nujah järelikult ma olen siis vanaks jäänd.
            analüüsi olukorda

            kui DON oleks siis oleks M4,5 (tegelikult väiksem sest kohe käivad blindid üle ehk M on alla 4 juba) siis oleks räme viga


            aga probleem on selles et kui ta seal ei shove siis on tal vaja 2 duublit et saada M10 stack, mis muudab ta võimalused väga väikseks
            kasumilk siiski suhteline mõiste ja antud situatsioonis on push iga päev parem foldist

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #51
              Re: WSOP 2009 Main Event

              Koheselt tulevad blindid on tõesti põhjus ja suurim põhjus see, et väga sitta pushfold mängu tegi Akenhead, sellesmõttes jah, et temal võib see olla parim koht.

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #52
                Re: WSOP 2009 Main Event

                mis turkasid ise mängid ?

                ma tõesti ei arva, et suudad Akenheadi push - fold mängu objektiivselt hinnata.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #53
                  Re: WSOP 2009 Main Event

                  Oehh, kas 3BB raise SBst ja fold to shove on kasumlik käik M5 juures? Kui ma oskan kirjutada pushfold siis ma tohin ka seda käiku ja kogu tema pushfold kaasaarvatud UTG shove KGoga mängu halvemaks arvata kui teistel. Mis turkasid sa mängid et sa seda pushfold mängu heaks pead?

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #54
                    Re: WSOP 2009 Main Event

                    see 3x fold mulle ka ei meeldinud
                    aga ise mõtlen push and fold mängust pigem MTT tasemel mitte Sng tasemel siis shortstackiga gamblemine pole kunagi halb, sest inimesed alahindavad tihti, kui short stack M5 on antedega mängus, sellepärast näebki nii bad see shove välja
                    aga fakt on see et kui ikka alla M5 on siis tuleb panna kui vähegi saab, sest openshove kohti tuleb vähe ja kui sul pole stacki siis sa ei saa re-raiseda ja mängijaid üle mängida seega kaotad equityt

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #55
                      Re: WSOP 2009 Main Event

                      Ise pole küll reportaaži jälginud, aga M4,5-ga 9-handed lauas KQo-ga shovemine on super standard.

                      Comment

                      • Koit
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 495

                        #56
                        Re: WSOP 2009 Main Event

                        Algselt postitas lenC
                        Ise pole küll reportaaži jälginud, aga M4,5-ga 9-handed lauas KQo-ga shovemine on super standard.
                        +1

                        imo ei teinud Akenhead mitte midagi valesti seal.

                        Millal N9 pokertuubi siis jõuda võiks? :-*

                        Comment

                        • kivisaba
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2514

                          #57
                          Re: WSOP 2009 Main Event

                          Tra mis loogika järgi see Moon mängib :SS:S:S:S
                          7 to 1 oddsidega foldida :S

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #58
                            Re: WSOP 2009 Main Event

                            Algselt postitas pastilaa
                            Minu ideaaljärjestus oleks:

                            9.Eric Buchman
                            8.Kevin Schaffel
                            7.Antonie Saout
                            6.Steven Begleiter
                            5.James Akenhead
                            4.Darvin Moon
                            3.Jeff Schulman
                            2.Phil Ivey
                            1.Hotcocacola EST

                            oeh, tuud fännid :D


                            kusjuures ma balticul mõtlesin:"tra ma ei saa aru, praegu on teine päev, nii pikad levelid, ma ei kujuta ette mis wsopil on, kui nädal otsa lammutada"
                            - siiamaani ei saa aru :O

                            eks kõik tuleb kogemustega :)

                            Comment

                            • SamGold
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 302

                              #59
                              Re: WSOP 2009 Main Event

                              Algselt postitas kivisaba
                              Tra mis loogika järgi see Moon mängib :SS:S:S:S
                              7 to 1 oddsidega foldida :S
                              He is new at this game...

                              Aga minu respect ka vanale, suht tobe vaadata enamusel mängijatel mingid tobedad FT, PS jne lärakad küljes.

                              Comment

                              • madisle
                                Jube Noob
                                • May 2009
                                • 115

                                #60
                                Re: WSOP 2009 Main Event

                                Ivey väljas

                                Comment

                                Working...