WSOP 2009 Main Event

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #136
    Re: WSOP 2009 Main Event

    jep jep, oleks norlit saanud.

    Comment

    • 0madis0
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 74

      #137
      Re: WSOP 2009 Main Event

      hea meel et ta võitis moon olex halb varjant olnud te kõik arvatavasti näinud juba kuidas finaal lauda mängis see vend.
      gj

      Comment

      • Andrus Ansip
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 26

        #138
        Re: WSOP 2009 Main Event

        See finaallaua TVsaate algustiitrid on ikka klassika. ESPN, you go girl... There can be only one, legend, , best in what they do vms, only one jne. Ja jooksevad Ali, Babe Ruth, Tiger, Armstrong jne pildid. Moon oleks ikka võinud ära võita, oleks sinna sobinud ideaalselt..

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #139
          Re: WSOP 2009 Main Event

          Algselt postitas Andrus Ansip
          See finaallaua TVsaate algustiitrid on ikka klassika. ESPN, you go girl... There can be only one, legend, , best in what they do vms, only one jne. Ja jooksevad Ali, Babe Ruth, Tiger, Armstrong jne pildid. Moon oleks ikka võinud ära võita, oleks sinna sobinud ideaalselt..
          See point oli vist rohkem selles, et näidati maailma domineerivaid sportlasi ning siis näidati pokkerisuurkujusi ja , et kui Phil Ivey võidaks nüüd selle ME, siis võix Ta vabalt panna Pokkeris sama kõrgele kui Tiger Woods ja Michael Jordan ja Schumacher jne.

          Kuigi enamuste inimeste jaoks on Phil Ivey nagunii juba pokkeri Tiger Woods

          Comment

          • SamGold
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 302

            #140
            Re: WSOP 2009 Main Event

            Mis on teie arvamus wsop'st selle aasta main evendi põhjal ja kas ja kuidas mõjutab see pokkeri edasist arengut? Iga pokkerimängija ihaldatuim tiitel aga kas selle tiitli saab/sai ikka kõige parem pokkerimängija? Kas pokker lähenes selle evendiga tõsiseltvõetavale spordialale või tavalisele õnnemängule?
            Moon'i jõudmist nii kaugele võrdleks küll tavalise loto jackpoti võitmise tõenäosusega. Cada tegi ka ainuüksi final tables vähemalt 3 suckouti (22 ja 33ga kõrgemate paaride vastu, AKga riverdas K 88 vastu).

            Comment

            • Koit
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 495

              #141
              Re: WSOP 2009 Main Event

              Algselt postitas SamGold
              AKga riverdas K 88 vastu).
              Mis ajast see suckout on :| ? Cada ise 2p2's rääkis, et nad olid mänginud 17h, mitte 2h nagu ESPN'is näitas ja ta muuvid olid põhjendatud eelneva actioni põhjal.

              Ja main event on ainult 1 turniir, loomulikult seda ei saa alati parim mängija võita.

              Comment

              • SamGold
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 302

                #142
                Re: WSOP 2009 Main Event

                Algselt postitas Koit
                Mis ajast see suckout on :| ? Cada ise 2p2's rääkis, et nad olid mänginud 17h, mitte 2h nagu ESPN'is näitas ja ta muuvid olid põhjendatud eelneva actioni põhjal.
                minu sõnastuse viga jah, preflop oli coinflip aga lihtsalt enne riverit oli tõenäosus väga väike, et võidab. Aga see pole jutu point kah tegelt...

                Comment

                • yevi
                  Räme Fish
                  • Nov 2009
                  • 11

                  #143
                  Re: WSOP 2009 Main Event

                  Algselt postitas SamGold
                  Mis on teie arvamus wsop'st selle aasta main evendi põhjal ja kas ja kuidas mõjutab see pokkeri edasist arengut? Iga pokkerimängija ihaldatuim tiitel aga kas selle tiitli saab/sai ikka kõige parem pokkerimängija? Kas pokker lähenes selle evendiga tõsiseltvõetavale spordialale või tavalisele õnnemängule?
                  Moon'i jõudmist nii kaugele võrdleks küll tavalise loto jackpoti võitmise tõenäosusega. Cada tegi ka ainuüksi final tables vähemalt 3 suckouti (22 ja 33ga kõrgemate paaride vastu, AKga riverdas K 88 vastu).
                  Moonil jooksid kaardid ja finaallauas sain mina vähemalt teada, et tegu oli mitte kõige targema mängijaga. Cada tegi küll suckoute aga ta pidi nendega lükkama lootes, et vastasel ei ole overpairi ning kui ta oli QQ vastu siis oli tegu playga. See kes selle tiitli saab ei ole kindlasti parim pokkerimängija, sest pokkeris on vaja ka õnne. Minu arust on pokker 30% luck ja 70% skill .

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #144
                    Re: WSOP 2009 Main Event

                    Algselt postitas yevi
                    Minu arust on pokker 30% luck ja 70% skill .
                    Seda ei saa nii võtta, kõik oleneb sellest, mida mängid. Cashi või turnasid , shorthanded või fulli jne... Sellisel turnal nagu main event on 30% skill ja 70% luck pigem imo.

                    Parimat pokkerimängijat ei ole olemas - seda on täiesti võimatu välja selgitada. Mängijaid võib reastada ainult saavutuste järgi ja need, kes seal tipus on ei pruugi üldse olla parimad.

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #145
                      Re: WSOP 2009 Main Event

                      Algselt postitas Ghost0
                      Seda ei saa nii võtta, kõik oleneb sellest, mida mängid. Cashi või turnasid , shorthanded või fulli jne... Sellisel turnal nagu main event on 30% skill ja 70% luck pigem imo.

                      Parimat pokkerimängijat ei ole olemas - seda on täiesti võimatu välja selgitada. Mängijaid võib reastada ainult saavutuste järgi ja need, kes seal tipus on ei pruugi üldse olla parimad.
                      Kusjuures selle aasta WSOPil oli lucki osakaal viidud võimalikult alla, algstäkk oli 30k, 2h levelid jne jne. Pean mainima et tõesti esimese 2 päeva jooksul ei pidanud kordagi luckile toetama vaid sai rahulikult skillmängu teha. Muidugi kui AK ei biidi A3 flopil ei ole midagi teha...

                      Muidugi tuli kätte ka see push/fold faas kus alati lucki osakaal suureneb tunduvalt...

                      Comment

                      Working...