*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #271
    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Panin reporti kah!
    Ma juba jälgin teda ??

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #272
      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Politseiriik
      Ahaa! Juba süüdistad ja õhutad viha riigi vastu? Mis sildistamine siin käib. See lõhnab ikka vaenukõne järgi.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #273
        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

        ?‍♂️???

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #274
          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          ?‍♂️???
          See soosegadus eestis pole veel moes? Läheks selle mariliis halliku kongikaaslaseks. Õpetaks tildikontrolli ja muid kombeid

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #275
            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            See soosegadus eestis pole veel moes? Läheks selle mariliis halliku kongikaaslaseks. Õpetaks tildikontrolli ja muid kombeid
            Eks tillid seal üle kontrollitakse. Kui liiga pikk, siis ots maha... Aga tildist ei tea midagi.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #276
              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

              C500 otseülekanne

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #277
                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                Mingid ICM enesetapud tehti seal lõpus

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #278
                  Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Mingid ICM enesetapud tehti seal lõpus
                  Ma ei julge vaadata siis. Samas mul grindivaba päev,kui sa parimad suicidede timelined viitsid anda,vb viitsin jooksutada.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #279
                    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                    Viimane ai oli huvitav. James 9bb, Ott sb mingi 60plus,Massel 3bb(millest 2bb juba sees)
                    James btn. James shoves a8s, Ott callis a9o, Masse foldis ja sai ladderi.
                    Vaatasin huvi pärast hrc. Esmapilgul tundus a8s punt. Aga mul pakub btn shoveks 77+ A9s+ AJo+ KJs+
                    Ja Otilt suht tight call. 5.6%, 88+ AQs+ AQo+ Imestan isegi kuidas ta nii kiirelt callis A9-
                    Mul meeldib MR isegi paremini, kui Ott shoveb ja Masse ka callib siis calliks ära. Kui masse foldib siis tal ka juba 1bb, millest 0.5bb läheb kohe sisse
                    Last edited by privador; 17.03.25, 18:08.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #280
                      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Viimane ai oli huvitav. James 9bb, Ott sb mingi 60plus,Massel 3bb(millest 2bb juba sees)
                      James btn. James shoves a8s, Ott callis a9o, Masse foldis ja sai ladderi.
                      Vaatasin huvi pärast hrc. Esmapilgul tundus a8s punt. Aga mul pakub btn shoveks 77+ A9s+ AJo+ KJs+
                      Ja Otilt suht tight call. 5.6%, 88+ AQs+ AQo+ Imestan isegi kuidas ta nii kiirelt callis A9-
                      Mul meeldib MR isegi paremini, kui Ott shoveb ja Masse ka callib siis calliks ära. Kui masse foldib siis tal ka juba 1bb, millest 0.5bb läheb kohe sisse
                      Minraise kordades parem ,aga võib ka kindel olla,et ott saab seal minclickida kogu rangega ja printida ,sest 9bb vennal meeletu RP

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #281
                        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                        Eile selgusid Toodz Poker Show esimese kvartali võitjad

                        Eile pandi punkt Toodz Poker Show 2025. aasta hooaja esimese kvartali etapile ja selgusid esimesed võitjad.

                        Vaata võitjaid, edetabelit, turniire: https://www.pokkeriprod.com/toodz-po...rtali-voitjad/
                        ----

                        Järgmine kolmap hakkab siis uus kvartal ja kes seekord jäid hiljaks, siis aeg hüpata uuele karusellile.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #282
                          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***



                          Täna Coolbetis jõuluturniir, millel €5000 auhinnafond ja 3 x €100 piletit loosis

                          Täna õhtul toimub Coolbetis XMas Mystery 5K pokkeriturniir, kus auhinnafondis €5000 ja loosis kolm 100-eurost pokkeripiletit.

                          Loe lisa: https://www.pokkeriprod.com/coolbet-...ystery-5k-gtd/

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #283
                            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***



                            Järgmine nädal, alates 27. detsembrist alustab Olympic Parkis uus igakuine pokkeriturniir Epicbet Mystery Bounty. Peale tavapäraste auhindade on igale turniirile lisatud üks €1500 väärt The Festival pakett. Paketit saab kasutada oma äranägemise järgi The Festival 2026 üritustel.

                            Loe lisa: https://www.pokkeriprod.com/epicbet-mystery-bounty/

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #284
                              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                              Kõht nii täis ja ei viitsi uudist teha, kuid täna õhtul kell 20:30 Optibetis jõulukalendri turniir, kus iga striimeri eest on välja pandud 200-eurone pearaha.

                              Osalustasu 20 kümpsi, hiline reg avatud 1h44 minutit. Leiab lobbyst "XMas Streamer Special" all.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #285
                                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kõht nii täis ja ei viitsi uudist teha, kuid täna õhtul kell 20:30 Optibetis jõulukalendri turniir, kus iga striimeri eest on välja pandud 200-eurone pearaha.

                                Osalustasu 20 kümpsi, hiline reg avatud 1h44 minutit. Leiab lobbyst "XMas Streamer Special" all.
                                Jäkle keset ööd

                                Comment

                                Working...