*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #286
    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Jäkle keset ööd
    Eks Coolbet USA turule rohkem orienteeritud.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #287
      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Eks Coolbet USA turule rohkem orienteeritud.
      Ise kirjutad ,et optibetis ? Fake news?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #288
        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Ise kirjutad ,et optibetis ? Fake news?
        No TPS ja 3võistlus on ka ameeriklaste peale orienteeritud. Sitaks ameeriklasi mängib seal ju. Muud põhjust ma ei oska öelda, et need ei hakka niiöelda "valge inimese" aegadel...

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #289
          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

          Tra. Ja turka toimub COOLBETIS, mitte OPTIBETIS! Kuuest saadik üleval olnud ja unevõlg suur, sada mõtet peas ja mõttelõng läheb segamini, kui kakahirmutise kauneid poste lugeda.

          COOLBET!!!!!! See karuga vana! Karuga tuba!!

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #290
            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

            Ma läksin 11 hommik magama ja ärkasin kell 14, täna tuleb raske turka õhtu...


            Kuidas ma seda coolbeti asja veel jaksaks poole ööni :D
            Last edited by Kakahirmutis; 21.12.25, 16:01.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #291
              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

              Ma just tegin powernapi.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #292
                Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                Edaspidi siis netivärk. Alustame!

                Optibeti kolmevõistluse uus, 5. hooaeg, algab juba sel pühapäeval, 28.12.2025.

                Taaskord kavas 15 turniiri. Midagi muud (vist) muutunud pole peale selle, et Halliku asemel on saates Olop. Lisainf: https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/

                Talletan siia igaks juhuks ära ka 4. hooaja edetabeli, sest turniiride arv on sama ja siis peaks ka punktide arv olema sama.



                Uut edetabelit plaanin pidada. Kui viitsin, teen vägevamaks - näiteks võrdluse eelmise hooajaga, et kas sama turniiride arvuga on liidritel rohkem / vähem punkte jne.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #293
                  Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                  240punni kindlasti vähe võidu eest. Arvan võib raskem olla

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #294
                    Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    240punni kindlasti vähe võidu eest. Arvan võib raskem olla
                    Tao pihku prill! ??? Hahahahha. Vend vihjab praegu, et tuleb ja krussib kõik ära! Üle minu laiba!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #295
                      Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                      Tuunisin natuke ka edetabelit: https://www.pokkeriprod.com/optibeti...luse-edetabel/

                      Eks buge on ja osadest olen teadlik, kuid pühapäeval, kui esimesed tulemused käes, siis hakkan nende praakimisega tegelema. Kõige huvitavam saab olema projektsioon.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #296
                        Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Tao pihku prill! ??? Hahahahha. Vend vihjab praegu, et tuleb ja krussib kõik ära! Üle minu laiba!
                        Kunagi ikka. Kas see on see hooaeg,või 3 hooaja pärast,eks näis

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #297
                          Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Kunagi ikka. Kas see on see hooaeg,või 3 hooaja pärast,eks näis
                          No vot. Mingid donkid ka seal krussivad. Kui ma viitsiks kõik turkad kainelt kaasa teha, siis pole lithsalt seda kütust, mida sellesse teerulli kallata, et rullimine lõpuks otsa saaks.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #298
                            Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            No vot. Mingid donkid ka seal krussivad. Kui ma viitsiks kõik turkad kainelt kaasa teha, siis pole lithsalt seda kütust, mida sellesse teerulli kallata, et rullimine lõpuks otsa saaks.
                            Umbes sama tark oleks öelda,kui ma prg 20 aastane vallaline oleks ema keldris,siis isegi ottomar väriseks mu nime nähes...
                            Oled nii nagu oled,mis nende oleksite pildumine siin loeb

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #299
                              Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Umbes sama tark oleks öelda,kui ma prg 20 aastane vallaline oleks ema keldris,siis isegi ottomar väriseks mu nime nähes...
                              Oled nii nagu oled,mis nende oleksite pildumine siin loeb
                              Ei.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #300
                                Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ei.
                                Lühikese jutu mees. Okei oleme realistlikuma näitega,mida saaks võrrelda sinu õllegurmaanlusega,et kui ma pooled kolmekad nii väsinud õhtuks poleks(ala teeks uinaku päeval),siis seda teerulli ei peataks keegi

                                Comment

                                Working...