*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #16
    Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

    Ranka sai kohe ära.... laud tuli toodzil ettw,ütles oh juba fishid lauas(orc ka ta lauas)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Ranka sai kohe ära.... laud tuli toodzil ettw,ütles oh juba fishid lauas(orc ka ta lauas)
      Ma seekord SirJonJones. Ei tea, kes Orc on.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #18
        Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ma seekord SirJonJones. Ei tea, kes Orc on.
        Ma täna ottomar ladva,annan kommuunile tagasi(mitte segi ajada ladvamarottoga)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

          Ma anna Kakale kohe duubli (oma 9BB stäkigA)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

            Mõlemad ahistavad mind.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #21
              Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

              Toodzi show suht mahe ,mul käis lõpuni välja taustaks. Isegi piletite loos äge ,elasin kakale kaasa-vist oli 22 pilet,kaka korra rebis ette jooksus,a siis jooksis miini otsa vms ???

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #22
                Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Toodzi show suht mahe ,mul käis lõpuni välja taustaks. Isegi piletite loos äge ,elasin kakale kaasa-vist oli 22 pilet,kaka korra rebis ette jooksus,a siis jooksis miini otsa vms ???
                Ma selleks ajaks magasin juba vist

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Toodzi show suht mahe ,mul käis lõpuni välja taustaks. Isegi piletite loos äge ,elasin kakale kaasa-vist oli 22 pilet,kaka korra rebis ette jooksus,a siis jooksis miini otsa vms ???
                  B********e, ka seal kargas, ja oli isegi esimene, kui sai siiski peerukasse ja 3nda koha.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #24
                    Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    B********e, ka seal kargas, ja oli isegi esimene, kui sai siiski peerukasse ja 3nda koha.
                    Nägin jh,et korra tulin hüppama

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                      ? Kaka ära täna magama mine, sest õhtul üks hea pommturka tulekul.

                      Lühidalt:
                      ? €10 sisseost;
                      ? Freezeout!!!!
                      ? €1000 lisatud auhinnafondi;
                      ? võitjale lisaks €1600 pakett;
                      ? kahe mängija (RolloTomassi ja blackie22) eest Mystery bonunty - €100 kuni €500.

                      Lisainfo: https://www.pokkeriprod.com/coolbet-open-afterparty/

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #26
                        Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        ? Kaka ära täna magama mine, sest õhtul üks hea pommturka tulekul.

                        Lühidalt:
                        ? €10 sisseost;
                        ? Freezeout!!!!
                        ? €1000 lisatud auhinnafondi;
                        ? võitjale lisaks €1600 pakett;
                        ? kahe mängija (RolloTomassi ja blackie22) eest Mystery bonunty - €100 kuni €500.

                        Lisainfo: https://www.pokkeriprod.com/coolbet-open-afterparty/
                        Miks see nii hilja on?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Miks see nii hilja on?
                          Et rahabossid AK ära vaataks ja magaks. Teisiõnu, kui kassid? kodunt ära, siis hiirtel ? pidu ?.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                            Toodz ka täna lives, kuid mitte pokkeriga, vaid mängib Borderlands 3 (mäng). Küll aga mainis, et eilse tulemusega oldi rahul. Seega järgmine kolmap uuesti!

                            Aga kellele igav ja tahab vaatajapunne koguda, et järgmistes loosides osaleda, siis live hetkel käimas: https://www.twitch.tv/toodz

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              ? Kaka ära täna magama mine, sest õhtul üks hea pommturka tulekul.

                              Lühidalt:
                              ? €10 sisseost;
                              ? Freezeout!!!!
                              ? €1000 lisatud auhinnafondi;
                              ? võitjale lisaks €1600 pakett;
                              ? kahe mängija (RolloTomassi ja blackie22) eest Mystery bonunty - €100 kuni €500.

                              Lisainfo: https://www.pokkeriprod.com/coolbet-open-afterparty/
                              Meeldetuletus, et turniir algab kohe. Kõigest 26 reganut ??

                              E: Idioot, kell 21 algab ju, mitte 20 :P Seega tunnike veel aega.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #30
                                Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Meeldetuletus, et turniir algab kohe. Kõigest 26 reganut ??

                                E: Idioot, kell 21 algab ju, mitte 20 :P Seega tunnike veel aega.
                                Mõlemat pidi toimub keset ööd

                                Comment

                                Working...