*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

    ROFL. Algstäkk 1000BB (tuhat BB, mitte sada)

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #32
      Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      ROFL. Algstäkk 1000BB (tuhat BB, mitte sada)
      Kuradi, unise peaga laudu ette võttes tõesti polnud hea üllatus.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Kuradi, unise peaga laudu ette võttes tõesti polnud hea üllatus.
        Sinu leib ju. Sa mängid mingites 1000BB laudades ja teed 2000BB pottides A high calle.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #34
          Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          ? Kaka ära täna magama mine, sest õhtul üks hea pommturka tulekul.

          Lühidalt:
          ? €10 sisseost;
          ? Freezeout!!!!
          ? €1000 lisatud auhinnafondi;
          ? võitjale lisaks €1600 pakett;
          ? kahe mängija (RolloTomassi ja blackie22) eest Mystery bonunty - €100 kuni €500.

          Lisainfo: https://www.pokkeriprod.com/coolbet-open-afterparty/
          See lisatud 1k...kus ta on? Millal sa ära maksad?

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #35
            Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

            Algselt postitas donkament Vaata postitust
            See lisatud 1k...kus ta on? Millal sa ära maksad?
            Ranka on meile 7.69€ võlgu

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

              Algselt postitas donkament Vaata postitust
              See lisatud 1k...kus ta on? Millal sa ära maksad?
              Ha. Nad on nüüd teksti muutnud ja ühe lause emaldanud. Päeval oli selgelt lobbys kirjas:



              "€1600 Malta poker festival added to winner. €100 - €500 Mystery bounty on main winner RolloTomassi and Mystery winner blackie22. Also €1000 added in prizepool. Mystery picked on Sycksbe stream."

              Rasvases lause on kustutatud.

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #37
                Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Ranka on meile 7.69€ võlgu
                ma panin seda enne algust t2hele 6nneks nii et seekord j22b tarbijakaitsesse p66rdumata. samas nt eelmise promo donkamendi peale regades oli field 50%+ fish nii et paketijahtijatel peaks piisavalt valuet olema.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                  Algselt postitas donkament Vaata postitust
                  ma panin seda enne algust t2hele 6nneks nii et seekord j22b tarbijakaitsesse p66rdumata. samas nt eelmise promo donkamendi peale regades oli field 50%+ fish nii et paketijahtijatel peaks piisavalt valuet olema.
                  Ega vahet ju pole, kas on €0, €1000, €10 000 või €100 miljonit lisatud - nii või naa rahadesse ei jõua :D

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #39
                    Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Ega vahet ju pole, kas on €0, €1000, €10 000 või €100 miljonit lisatud - nii või naa rahadesse ei jõua :D
                    Mul on lauas mingi 8 limperit ja ei saa nagu jagu :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: *** ? NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                      Kuigi tegelikult, kui ise valesti välja reklaamitakse, siis võiks oma lubadustest kinni pidada. Aga, mida siin oodata Coolbetilt, mis on varemgi taolisega silma paistnud.

                      Meenub selle aasta Eesti meistrivõistlused (EMV) pokkeris, kui vahetult enne EMV-d lubati igapäevastlee turniiridele kahe pileti garantiid, millest alguses ka kinni peeti, kuid kui nähti, et tekivad ülemaksed, siis üleöö ja ette teatamiseta vähendati kahe EMV rahvaturniiri pileti garantii ühe pileti peale.

                      EMV pokkeris 2024 kava avalikustamisel lubati kindlate garantiidega EMV pokkeris satelliite, aga paraku igapäevasel Coolbeti satelliidil see lubaduseks jäigi.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                        Homse "Toodz Poker Show" registreerumine on avatud. Kui plaanid mängida, siis rega nüüd, sest kõik eelregistreerunud (täna), osalevad ka 1 x €11 pileti loosis.

                        Lisa info: https://www.pokkeriprod.com/pokkeris...ds-poker-show/
                        Parooli leiad (et söönlusikast kindlalt näeks - PAROOLI LEIAB JÄRGNEVAST LINGIST - FB KOTNO EI OLE VAJA): https://www.facebook.com/photo/?fbid...32312338894710

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #42
                          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                          Oota aga mis see parool siis on?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Oota aga mis see parool siis on?
                            Noo see hästi lihtne. Tegin just screenshoti parooliga (muidu paroole nii ei jaga). Vaata hästi hoolikalt ekraanitõmmist, seal all nurgas on olemas. Tõmbasin hiire üle ka veel.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #44
                              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Noo see hästi lihtne. Tegin just screenshoti parooliga (muidu paroole nii ei jaga). Vaata hästi hoolikalt ekraanitõmmist, seal all nurgas on olemas. Tõmbasin hiire üle ka veel.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Telefonis ei saa pilti zoomida ja prillid on sahtlis

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #45
                                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Telefonis ei saa pilti zoomida ja prillid on sahtlis
                                vast ikka saad, kui paned full site

                                Comment

                                Working...