*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    vast ikka saad, kui paned full site
    Ju pole läpparit siis kätte saanud veel.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #47
      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ju pole läpparit siis kätte saanud veel.
      läpakas vast juba lombardis, et sept miinus tasa teha.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #48
        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        läpakas vast juba lombardis, et sept miinus tasa teha.
        Sellega saab talvel kelgutama minna

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #49
          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Sellega saab talvel kelgutama minna
          50 euroste peal libiseb paremini

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #50
            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

            Regasin ära , a vb 20-30min sit out mingi vahemik,röövige isuga.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #51
              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Regasin ära , a vb 20-30min sit out mingi vahemik,röövige isuga.
              Turniir toimub ju alles homme :D

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #52
                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                Aaa siis pean üldse unregama vist ,türipaide homme trennipäev. Võiks rohkem kalendrit vaadata. Kui meeles on ,siis unregan,või nautige 5 eurot annetust

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Aaa siis pean üldse unregama vist ,türipaide homme trennipäev. Võiks rohkem kalendrit vaadata. Kui meeles on ,siis unregan,või nautige 5 eurot annetust
                  No homme hiline regamine avatud 75 minutit ehk umbes 21:20 saad veel peale lennata. Selleks ajaks ei saa musklid juba punni või ikka rebid rauda? ?

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #54
                    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    No homme hiline regamine avatud 75 minutit ehk umbes 21:20 saad veel peale lennata. Selleks ajaks ei saa musklid juba punni või ikka rebid rauda? ?
                    Pesus arvatavasti selleks ajaks. Eks saan telos ka alustada kui tahtmist on

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #55
                      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Ju pole läpparit siis kätte saanud veel.
                      Sain just kätte ja kingin naise emale selle, minu jaoks veidi kehvake

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #56
                        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Sain just kätte ja kingin naise emale selle, minu jaoks veidi kehvake
                        Jõuludeks,või kohe annad ära ? Ma ootaks jõuludeni,siis ei pea ekstra enam midagi ostma.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #57
                          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                          Müüriturkat enam vist ei tulegi ? Isegi ei ole kõlbanud kommentaarile vastata,et kuna augusti kokkuvõtte tuleb.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Jõuludeks,või kohe annad ära ? Ma ootaks jõuludeni,siis ei pea ekstra enam midagi ostma.
                            Jup. Ma ka. Mõttetu kohe anda. Neil ämmadel ju süües isugi pidi kasvama. Ohtlik kohe anda. Sisuliselt jõule mängid siis face up.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #59
                              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Müüriturkat enam vist ei tulegi ? Isegi ei ole kõlbanud kommentaarile vastata,et kuna augusti kokkuvõtte tuleb.
                              Kusjuures, kui ma nüüd vaatan Optibeti kolmevõistluse kava , sllest pühapäevast kuni aasta lõpuni on kõik pühapäevased päevad kolmevõistluse kavaga täidetud. Hmmm.. ?

                              Seega ongi siis selle saatega konets vä? Ilma lõpusõnata? Nii äkki? Teisipäeviti (v.a. täna) on eetris Pokkeritargad ja pühapäeviti Kolmevõistlus.

                              Täna avaldatud Win TV nädala kavas ka ei ole mingeid uudiseid.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #60
                                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kusjuures, kui ma nüüd vaatan Optibeti kolmevõistluse kava , sllest pühapäevast kuni aasta lõpuni on kõik pühapäevased päevad kolmevõistluse kavaga täidetud. Hmmm.. ?

                                Seega ongi siis selle saatega konets vä? Ilma lõpusõnata? Nii äkki? Teisipäeviti (v.a. täna) on eetris Pokkeritargad ja pühapäeviti Kolmevõistlus.

                                Täna avaldatud Win TV nädala kavas ka ei ole mingeid uudiseid.
                                Ma ka just küsisin selle kava põhjal,et njetu

                                Comment

                                Working...