*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #76
    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

    Ju oled häkked, mis muud.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #77
      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ju oled häkked, mis muud.
      Parem häkked ,kui kräkked

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #78
        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

        10k WSOP FT

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #79
          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

          0 eestlast ja mida kuradit selle Negreanu näoga lahti on? Vana on botoxit hakanud panema?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #80
            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

            Täna siis Toodz. Panen siia ka parooli ja arvan, et ta nii ei pahanda, kui kuskil õudukas foorumis see nii peidus. Parooliks: yen123. Turniiri leiab Optibetist, kui kirjutada otsingusse "Toodz".

            Pokkeristriim "Toodz Poker Show" (TPS) kolmapäeviti kell 20. Voogedastajaks Eesti esimesi striimijaid "Toodz".

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #81
              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

              Toodzerid said vist ära nullitud see kuu, niimoodi ei saa küll loosis osaleda

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #82
                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Toodzerid said vist ära nullitud see kuu, niimoodi ei saa küll loosis osaleda
                Jup. Nullitud. Toodzeritega muideks peaks olema see sama klassikaline "pöialpoiste voodi" probleem, et pole vahet, kas kasutad nad ära iga kord ühel loosil või kuu lõpus korraga.

                Klassikaline probleem selles mõttes, et kui on 30 pöialpoissi ja on 30 voodit. Igal pöialpoisil on oma voodi ja nad hakkavad ükshaaval tuppa tulema ning igaüks võtab oma voodi.

                Kuna unimüts oli saabunud varem ja jäänud suvalisse voodisse magama, siis kui tuppa sattunud pöialpoiss ei saa minna magama oma voodisse, võtab ta järgmise suvalise voodi. Mis on tõenäosus, et tuppa tulev viimane pöialpoiss saab minna magama oma voodisse?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #83
                  Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Täna siis Toodz. Panen siia ka parooli ja arvan, et ta nii ei pahanda, kui kuskil õudukas foorumis see nii peidus. Parooliks: yen123. Turniiri leiab Optibetist, kui kirjutada otsingusse "Toodz".

                  https://www.pokkeriprod.com/pokkeris...ds-poker-show/
                  Toodz hakkas. Kes tahab, jõuab ka veel rongile. Hiline reg. orienteeruvalt kuni 21:20.

                  Comment

                  • Mati1995
                    Julm Donk
                    • Aug 2024
                    • 45

                    #84
                    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                    ei leia kohta seal optibetis, kus käsi alla laadida. mõtlesin küsida live klienditoelt, tundub et sedasi pole?

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #85
                      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                      Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
                      ei leia kohta seal optibetis, kus käsi alla laadida. mõtlesin küsida live klienditoelt, tundub et sedasi pole?
                      https://www.optibet.ee/en/poker/how-to-play/mygame

                      Edasi suht lihtne ,lähed mygame-export hands
                      Last edited by Söönlusikast; 04.10.24, 07:19.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #86
                        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        https://www.optibet.ee/pokker/kuidas-mangida/mygame
                        Edasi suht lihtne ,lähed mygame-export hands

                        Edit:millegipärast link ei tööta. Aga otsi üles mygame optibeti brauseri lehel
                        Töötab küll. Söönlusikast antud lehel leida järgnev: "Whiz’i saab käivitada järgmiselt: Klõpsa lingil ja järgi juhiseid: siit."

                        Või siis lihtsalt minna aadressile: https://mygame.mypartypokerlive.com/brandlogin

                        ? Seejärel avaneval lehel valida "Brand" rippmenüüst "Optibet". Nüüd ilmub "Locale" ja sealt rippmenüüst valida "EE" ning vajutada nupul "Login".

                        ? Uuel lehel logida kontole kasutades Optibeti konto kasutajanime ja parooli.

                        Mingil põhjusel vaikimisi avab lehelt mobiilse menüü. Sealt väljumiseks sulge aken ja mine uuesti aadressile: https://mygame.mypartypokerlive.com/

                        Siis peaks ilmuma selline leht:


                        ? Nüüd siis käte alla laadimiseks vali peamenüüst "Export Hands" ja seejärel kuupäevad. Algne kuupäev ei saa olla varem kui tänasest 40 päeva ehk tagumine aeg, mida saad alla laadida on tänase päeva näitel põhjal alates 26. augustist.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #87
                          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                          Lõpetuseks käed saad importida trackerisse, turniiride tulemused tuleb tõenäoliselt sisestada käsitsi.

                          Kui said tööle, siis abi eest õlle (kõige lahjema) võid osta Söönlusikale 26. oktoobril Viljandis, kui toimuvad Viljandi meistrikad pokkeris.

                          Söönlusikast aratundmisega probleeme ei tohiks olla, sest viimastel andmetel on tegu bodybuilderiga, kes ka legendaarsele Arnoldile ? silmad ? ette ära teeb.

                          EDIT: Ja kui ei saanud tööle, anna teada ja aitame, sest õlleisu kuradima suur.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #88
                            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Töötab küll. Söönlusikast antud lehel leida järgnev: "Whiz’i saab käivitada järgmiselt: Klõpsa lingil ja järgi juhiseid: siit."

                            Või siis lihtsalt minna aadressile: https://mygame.mypartypokerlive.com/brandlogin

                            ? Seejärel avaneval lehel valida "Brand" rippmenüüst "Optibet". Nüüd ilmub "Locale" ja sealt rippmenüüst valida "EE" ning vajutada nupul "Login".

                            ? Uuel lehel logida kontole kasutades Optibeti konto kasutajanime ja parooli.

                            Mingil põhjusel vaikimisi avab lehelt mobiilse menüü. Sealt väljumiseks sulge aken ja mine uuesti aadressile: https://mygame.mypartypokerlive.com/

                            Siis peaks ilmuma selline leht:


                            ? Nüüd siis käte alla laadimiseks vali peamenüüst "Export Hands" ja seejärel kuupäevad. Algne kuupäev ei saa olla varem kui tänasest 40 päeva ehk tagumine aeg, mida saad alla laadida on tänase päeva näitel põhjal alates 26. augustist.
                            Päris kõva progress,arvestades ,et ma pole ainsatki kätt cashi mänginud optibetis

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #89
                              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Päris kõva progress,arvestades ,et ma pole ainsatki kätt cashi mänginud optibetis
                              Eks kõik turkamängijad lõpuks ikka cashiga alustavad. Ecuadorigi tegi eile esimesi titesamme.

                              Comment

                              • Mati1995
                                Julm Donk
                                • Aug 2024
                                • 45

                                #90
                                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                                tänud. sain tööle. kumba arnoldit muidu mõtled?

                                Comment

                                Working...