*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #106
    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

    Täna on Optibetis TPS :

    16.10 kell 20.00 https://www.twitch.tv/toodz (②①⑥) Toodz Poker Show vol.53

    Otsi "Tourneys" alt märgusõna "Toodz" ja olemas! Salasõna:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #107
      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

      Jeah. Lisan hiljem ka uudise. Tegemist natuke.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #108
        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

        Striim algas: https://www.twitch.tv/toodz

        Tulge mängima! Mati lenda peale!

        Comment

        • Mati1995
          Julm Donk
          • Aug 2024
          • 45

          #109
          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

          palun vabandust, ei saanud.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #110
            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

            Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
            palun vabandust, ei saanud.
            selge. seekord saad andeks, kuid järgmine korda saad juba pepu peale rihma ???

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #111
              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

              Kolmevõistluse parool on chemical

              ? Lisainfo: https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/

              ? Edetabel: https://docs.google.com/spreadsheets...e&chrome=false

              Comment

              • Mati1995
                Julm Donk
                • Aug 2024
                • 45

                #112
                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                avastasin hea koha, kus tilti treenida. need on neljatunnise regamisega coolbeti turnad. 1 erilisem on ka selline, kus esimene level kestab 60 minutit. proovige järgi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #113
                  Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                  Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
                  avastasin hea koha, kus tilti treenida. need on neljatunnise regamisega coolbeti turnad. 1 erilisem on ka selline, kus esimene level kestab 60 minutit. proovige järgi.
                  ROFL. Sa astusid ka sinna lõksu? Ma sain aru, et kaka ka juba sinna oli korra astunud.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #114
                    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                    Vaatasin et mis asi see maas on, panin näpu sisse ja maitsesin.

                    Fuhh SITT, hea et sisse ei astunud.

                    (See SITT on coolbeti turniirid)

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #115
                      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                      Mul coolbet ja gg ekraanil nagu dekoratsioon rohkem.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Vaatasin et mis asi see maas on, panin näpu sisse ja maitsesin.

                        Fuhh SITT, hea et sisse ei astunud.

                        (See SITT on coolbeti turniirid)
                        Möh? Ma sain aru, et kui sitt sind näeb, siis paneb hirmust plehku. Või see kehtibki ainult kaka kohta ja päris sitale ei mõju?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #117
                          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                          Toodz hakkas. Parooli peso123

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                            Täna ka kolmevõistlus. Parool: pilots. Pole aega nuppu teha.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #119
                              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                              Täna on pokkerisaade : https://www.twitch.tv/wintvlive , algusega 20:00

                              Lisaks toimub 20:00 Coolbetis 10€ satikas The Festival piletitega kus :
                              1. koht 1200€ The Festival pakett
                              2. koht 1000€ The Festival pakett
                              3. - 21. kohad saavad teistele satikatele piletid
                              Last edited by Kakahirmutis; 31.10.24, 16:23.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                                Oh, seda võib isegi vaadata. Toodzi täna nii või naa pole.

                                Comment

                                Working...