*** ? LIVEFESTIVALID - JA TURNIIRID: Livefestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #361
    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kui see korduks maru tihti, siis läheks küll alarmid peas tööle
    Hakkad laiemalt all in lükkama ja loodad et käe otsa ei jookse :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #362
      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

      Homsel Coolbet Livel loosis ka €555 Coolbet Open pilet.

      Homme, 22. märtsil toimub Chesterfieldi pokkeriklubis Coolbet Live, kus lisaauhinnana loosis üks €555 Coolbet Open pilet.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #363
        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Kui see korduks maru tihti, siis läheks küll alarmid peas tööle
        No tegelikult ma üldistasin, et nii hull asi ei olnud, aga midagi kahtlast seal tundus. Pigem võis olla mingi softplay laadne asi, kus näiteks finaalis oleksin mina, sina, kaka ja mati ning viis leedukat, siis tahest-tahtmata võib SB-lt BB-le mõned softfoldid teha, kui ise oled suur CL ja "oma" väga crippled või foldid siis BB-d natuke rohkem kui ehk muidu.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #364
          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Homsel Coolbet Livel loosis ka €555 Coolbet Open pilet.

          https://www.pokkeriprod.com/coolbet-live-22-marts-2025/
          Ma just tahtsingi teada mis kell see hakkab

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #365
            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            No tegelikult ma üldistasin, et nii hull asi ei olnud, aga midagi kahtlast seal tundus. Pigem võis olla mingi softplay laadne asi, kus näiteks finaalis oleksin mina, sina, kaka ja mati ning viis leedukat, siis tahest-tahtmata võib SB-lt BB-le mõned softfoldid teha, kui ise oled suur CL ja "oma" väga crippled või foldid siis BB-d natuke rohkem kui ehk muidu.
            Eks tase on kõvemaks läinud, aga olen kindel, et sahkerdamine toimub. Sa lihtsalt tunned seda, kui oled 1000-deid turkasi mänginud tunnetad oma sabakondiga!. Ütlme nt 3 turkarexi mängivad. Hilisemas faasis toimub chipdumpimine.Kui samasse lauda ei satu, siis võtta seda kui tavalist turkat.... Või võtame selle 3-võistluse. Kassike juhib seda üle 50% itm...sry olen temaga mitu korda lauas olnud, see pole kindlasti "kassike"
            Kolmevõistlus on tegelikult hästiülesehitatud formaat. Aga seal on minu jaoks probleemid, et osalen suht late reg...siis vaatan, et kõigil "rexidel seal 3x algstäkid! jah ma saan aru, et vb ka gamblivad, aga siis pean ka ise any2 allinni minema seal, et äkki saab 2x peale...Need ülipikad late reg-d ajavad tilti. Sportlikkus mõttes ei meeldi see enne late reg stakkide ülespumpamine. Teine asi buy-ini tuleks tõsta-see vähendab scammi ohtu.Miks ei võiks 3-v buy in olla 25. Tehku aksvõi satikaid sinna, kui inimesed karjuma pistavad, et raha pole
            Last edited by privador; 21.03.25, 18:35.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #366
              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              . Teine asi buy-ini tuleks tõsta-see vähendab scammi ohtu.
              Ma usun scammijate teooria ikka toimib vastupidi. Mida rohkem raha,seda rohkem motti ju tulla sahkerdama

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #367
                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Ma usun scammijate teooria ikka toimib vastupidi. Mida rohkem raha,seda rohkem motti ju tulla sahkerdama
                Ma arvan, et pidas silmas soft chipdumpi, kus näiteks SB vs BB-gas (sõber vs sõber) teed kerge stackoffi. Freezeoudil see võimalik ei ole.

                Ei oska öelda, kuidas see -EVd mõjutab, sest ise chiitimisega ei tegele.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #368
                  Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                  jah achipsdumpi. nad vb ei olegi teadlikult kokkuleppinud, mõlemale see plusev. Duplatakse stakid suureks, enne late reg lõppu. See sama nagu kütusekartell. Keegi pole midgai kokku leppinud. Üks tõstab bensu hinda , teine tanklakett läheb kaasa-"ei nussita". Kapo võib higipunnis telefone pealt kuulata. Suheldakse oma vahel "tundlate" keeles. Olen isegi kingsil näinud sellist "lammutamist" just sommide enda vahel. Aga kogu muu laua vastu on see somm jube nitt...
                  Ütleme nii, et kui mängid palju siis hakkad asju "nägema"nagu selgeltnägija.. Toon näite Ranka on liigas, tal nt viiamsel etapil 6 otsets konkurenti. ITm % on keksmsielt umbes 20%. Mängin hästi-halvasti ta ikka liigub seal % suunas. Ja üllatus-üllatus-kõik 6 konkurenti ITM-vad!
                  V nt teine näide. leedukas võidav ära esimse etapi. Järgmised etapid ITM-b leedukas 50% kordadest...
                  Lihtsalt, kui näed asju, kus kellegil on vaja hästi joosta ja siis vaatad wtf
                  Ma olen liigat alustanud ka väga hästi ja siis olen saanud järjest 10 mittecashi ja see ei ole HALB JOOKS, vaid normaalne jooks. Lihtsalt need "jooksud" tekitavad mulle häirekellad

                  Aga üldiselt on mängud puhtad v noh mu alarmid tihti helisema ei hakka. Ja chipsdumpida saab osavalt.Turvameeskond võib seal 10x kätt ülevaadata ja ta ei saa öelda, et siin oli chipsdumping kudiagi moodi.
                  Last edited by privador; 22.03.25, 10:17.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #369
                    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                    Kas need BPLi korraldajad on mingid arulagedad? Topivad nädala sisse kell 20:00 turnasi ja siis R,L on tühjus.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #370
                      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                      Kusjuures vaatasin pühapäeval 2 streami. Üks stream oli toodz ja teine siis Silver Laas vms. Olin väga üllatunud, kui huvitavalt Toodz mängu kommneteerib, samas Silver väga uimaselt, nagu oli sunniviisilielt seal.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #371
                        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Kas need BPLi korraldajad on mingid arulagedad? Topivad nädala sisse kell 20:00 turnasi ja siis R,L on tühjus.
                        Ei viitsinud täna peale tööd ja trenni pelada aga no vot und ei tule ikka, et oleks ju võind :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #372
                          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                          15.–20. aprillini toimub Tallinnas, Olympic Park Casinos OlyBet Egghunt 2025 pokkerifestival - kevadine pokkerisündmus, mis koondab ühe katuse alla nii harrastajad kui ka kogenud mängijad.

                          Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/olybet-egghunt-2025/

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #373
                            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            15.–20. aprillini toimub Tallinnas, Olympic Park Casinos OlyBet Egghunt 2025 pokkerifestival - kevadine pokkerisündmus, mis koondab ühe katuse alla nii harrastajad kui ka kogenud mängijad.

                            Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/olybet-egghunt-2025/
                            Hakkasin siin mõtlema et... korralik pokkeri buum on hetkel meil, iga 2 kuu tagant mingi festival nagu EMV, KOT, Coolbet, WSOPC, Egghunt jne, lisaks sellele veel pea iga NV leiab häid turniire nagu WinTV, chesterfieldi 500, coolbet live.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #374
                              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Hakkasin siin mõtlema et... korralik pokkeri buum on hetkel meil, iga 2 kuu tagant mingi festival nagu EMV, KOT, Coolbet, WSOPC, Egghunt jne, lisaks sellele veel pea iga NV leiab häid turniire nagu WinTV, chesterfieldi 500, coolbet live.
                              Pakun, et sa pole varem live nii tihti mänginud kui nüüd ja seega kõik varasem kõrvust mööda läinud. Toodud nimekirjas WSOPC on vist ainult nii-öelda uus, mis tuleb koos GG-brändiga.

                              Win TV ja Coolbet Live tüüpi turniirid on kogu aeg eksisteerinud ning kunagi oli neid isegi rohkem - Paf live, PokerStars Live, Triobet Live, OOPS vms.

                              Nimekirjas Egghunt on lihtsalt augutäide, sest Olympic oli oma plaanides arvestanud, et kevaditi toimub EMV, millega teha niiöelda hooaja tippfestival. Kuna EMV Olympic perse saatis, siis auk täideti Egghundiga ja kuna Egghunt oli eelmine aasta väga edukas, siis ilmselgelt sellega jätkatakse ka see aasta.

                              Pigem, mis paneb imestama, on onlines need overlayd... Need olid kunagi haruldused.

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #375
                                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Hakkasin siin mõtlema et... korralik pokkeri buum on hetkel meil, iga 2 kuu tagant mingi festival nagu EMV, KOT, Coolbet, WSOPC, Egghunt jne, lisaks sellele veel pea iga NV leiab häid turniire nagu WinTV, chesterfieldi 500, coolbet live.
                                Täna on chesteris live mõttes microstakes turna 70eurine mis algab 500bb deep ja late regi lõpus saad 33,3bb. Dno kust see profit korraldajale peaks tulema nii deep odavaid evente korraldades. Paljude bulletite panemiseks peaks päris unlucky olema. Söönlusikast saaks odavalt ja pikalt käsi väristada.

                                Comment

                                Working...