Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***
Mul oli sama tunne ,kui esimest korda toodzerit mängisin. Nagu oleks paralleeluniversumisse sattunud. Ma prognoosin hävida 2-3x enne kui adjustin sellele mis toimub
Eks täna olen teiselpool lauda ,proovin mõttega kaasas olla -kuidaa adjustiks jne
Algselt postitas Kakahirmutis
Vaata postitust
Eks täna olen teiselpool lauda ,proovin mõttega kaasas olla -kuidaa adjustiks jne

Comment