*** ? LIVEFESTIVALID - JA TURNIIRID: Livefestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #391
    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

    Käe arvasid ära aga ma aint 3b. On vaja spewida ikka suht passive m2ng on. K6igil nutted ranged.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #392
      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

      lol wtf, juba out w ?:D

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #393
        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

        Algselt postitas donkament Vaata postitust
        Käe arvasid ära aga ma aint 3b. On vaja spewida ikka suht passive m2ng on. K6igil nutted ranged.
        Ma mõtlesin et kodus on parem value, esimene käsi turnal floppan Q high flush vs A high flush... ühe käe mees olen

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #394
          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

          Teine bullet jah juba. Aga minupoolsete spewamiste p2rast aint

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #395
            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

            Algselt postitas donkament Vaata postitust
            Täna on chesteris live mõttes microstakes turna 70eurine mis algab 500bb deep ja late regi lõpus saad 33,3bb. Dno kust see profit korraldajale peaks tulema nii deep odavaid evente korraldades. Paljude bulletite panemiseks peaks päris unlucky olema. Söönlusikast saaks odavalt ja pikalt käsi väristada.
            Ma oleks sit out 500bb-ga , krdi toksige ise oma ultradeepi

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #396
              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

              Lõppes asi 3way chopiga kuna kell oli juba palju. Kokku jõuti 6 reentryt teha, 34 total. Selle aasta live turnade (kokku lausa 4!) roi on mul kuskil 800% kandis, beat that kaka. Eelnevaid aastaid pole vaja arvestada.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #397
                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                Lõppes asi 3way chopiga kuna kell oli juba palju. Kokku jõuti 6 reentryt teha, 34 total. Selle aasta live turnade (kokku lausa 4!) roi on mul kuskil 800% kandis, beat that kaka. Eelnevaid aastaid pole vaja arvestada.
                Sellest jagu ei saa küll, palju esimene koht ja rahakohti üldse tuli nii väiksel turnal?

                Edit, nvm mul ju äpp
                Last edited by Kakahirmutis; 29.03.25, 03:44.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #398
                  Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                  Algselt postitas donkament Vaata postitust
                  Lõppes asi 3way chopiga kuna kell oli juba palju. Kokku jõuti 6 reentryt teha, 34 total. Selle aasta live turnade (kokku lausa 4!) roi on mul kuskil 800% kandis, beat that kaka. Eelnevaid aastaid pole vaja arvestada.
                  Lõhnab tugeva konkurentsi järgi Kakale.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #399
                    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                    Kuidas siis kohalike "rexide" tase seal ka oli? Seal on ju on mingid rexid...

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #400
                      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Lõhnab tugeva konkurentsi järgi Kakale.
                      On pikalt ees ju

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Kuidas siis kohalike "rexide" tase seal ka oli? Seal on ju on mingid rexid...
                      Ei ole nendel turnadel mingit taset, vaalu vähe ja enamus nitivad

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #401
                        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                        Seda taset oskaks hinnata pigem mõni mtt mängija, mitte mina...aga ma ei usu, et eriti keegi end seal "rexiks" pidas. Võin selles muidugi eksida. Need, keda olin varem kuskil näinud, imo mängisid pigem for fun vabal reede õhtul. Kaks venda küll tiltasid üsna valjult mingite biitide peale ja olid nähtavalt tildis (kumbki polnud eesti emakeelega), aga ülejäänud võtsid asja vabamalt. Spew alline oli pre, aga kuna mäng sisuliselt kommiraha peale live mõttes, siis expected.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #402
                          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Ei ole nendel turnadel mingit taset, vaalu vähe ja enamus nitivad
                          Imo sellistel "kodumängu tüüpi" eventidel selguvad obvious fishid kuskil keskfaasis, kui on juba paar tundi nititud ja mänguaega saadud ja paar õltsi ka sisse keeratud. Mõni passiivsem vend hakkab kõike maha callima ja mõni teine muutub väga agroks. Ja ära minnes ollakse õnnelikud, et saigi küllalt mängitud.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #403
                            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                            Algselt postitas donkament Vaata postitust
                            Seda taset oskaks hinnata pigem mõni mtt mängija, mitte mina...aga ma ei usu, et eriti keegi end seal "rexiks" pidas. Võin selles muidugi eksida. Need, keda olin varem kuskil näinud, imo mängisid pigem for fun vabal reede õhtul. Kaks venda küll tiltasid üsna valjult mingite biitide peale ja olid nähtavalt tildis (kumbki polnud eesti emakeelega), aga ülejäänud võtsid asja vabamalt. Spew alline oli pre, aga kuna mäng sisuliselt kommiraha peale live mõttes, siis expected.
                            Mtt mängijal pole küll pointi arvuti tagant välja tulla. Vb tallinnas elad ja head overlayd jms promod...
                            Aga viimast chesteri 500 vaatasin järgi,siis ma ei tea mis tasemest siin rääkida. Nagu oleks ajamasinal põrutanud 2000 aastasse
                            Last edited by Söönlusikast; 29.03.25, 12:11.

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #404
                              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Mtt mängijal pole küll pointi arvuti tagant välja tulla. Vb tallinnas elad ja head overlayd jms promod...
                              Seda muidugi mitte, see on lihtsalt meelelahutus. Heal juhul saad EV eest tasuta juua ja taksoga sõita.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #405
                                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Mtt mängijal pole küll pointi arvuti tagant välja tulla. Vb tallinnas elad ja head overlayd jms promod...
                                Aga viimast chesteri 500 vaatasin järgi,siis ma ei tea mis tasemest siin rääkida. Nagu oleks ajamasinal põrutanud 2000 aastasse
                                No see live on nagu veidi teistsugune mäng, nagu uus formaat oleks. Ise lauas oled vs mis streamis näed on öö ja päev :D Kuigi kaardid ju samad nagu netis..

                                Comment

                                Working...