*** ? LIVEFESTIVALID - JA TURNIIRID: Livefestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #151
    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***



    Kings of Tallinn kümnenda aastapäeva põhiturniiri garantii 1 miljon eurot

    Kings of Tallinn toimub kümnendat korda, ja selle aastapäeva puhul on festivali põhiturniiri auhinnafondiks garanteeritud üks miljon eurot.

    Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/kings-of...-miljon-eurot/

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #152
      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

      Korra mõtlesin, et mul veel €1650 eest pileteid sinna ja vaatan, mis nendest saanud. Logisin kontole - mida pole - pole pileteid ??? Ikkagi aegunud, kuigi lubati pikendada.

      Igatahes saatsin kirja ja mõtlen, et kui tagasi saan, siis äkki hoopis pakun Matile konkurentsi, ja mängin hoopis veel mõningaid sitakaid juurdegi ning lasen nad kõik busti. €1100 omasid ei tahaks, aga €550 omad käraksid küll.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #153
        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***



        Selgusid 2025. aasta Räpina pokkerimeistrid - Henri Võsokovski ja Marek Liiva

        Möödunud nädalavahetusel toimunud Räpina meistrivõistluste Omaha turniiri võitis Henri Võsokovski ja põhiturniiri võitis Marek Liiva.

        Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/selgusid...a-marek-liiva/

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #154
          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Eesti meistrivõistlused pokkeris 2025 toimuvad 15. jaanuarist kuni 8. veebruarini

          https://www.pokkeriprod.com/eesti-me...pokkeris-2025/
          EMV kava muidugi muudetud.

          Algne:


          Uus:


          Rahvaturniiri ajad siis.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #155
            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

            Rahvaturniiride esimesed edasipääsenud, Coolbeti turniir tühistati

            Eile algasid 2025. aasta pokkeri Eesti meistrivõistlused. Meistrivõistluse esimese päeva kavas olid rahvaturniiride kaks avapäeva.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #156
              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

              Vaatan ka natuke eelmise aasta statistikat.

              Kokku oli 10 avapäeva: Pärnu, Rakvere, 2 x Tartu, 2 x Coolbet, 3 x Chester. Netiturkadel oli 122 ja 93 osalust, Chesteris 122, 115 ja 94 osalust ning üks märkimata jäänud.

              Eile oli Coolbetis 67 osalust ja Chesteris 57.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #157
                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                Hmmm.. Tänasel Chesteri turniiril (Rahvaturniir 1B) osalejaid 23 ja 4 tagasiostu. Mäng veel käib, kuid sarnaseid tulemusi nägime eelmine aasta Pärnus 2 Paari. Optibetis see vastu 32 reganut, hiline regamine avatud veel 12 minutit.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #158
                  Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Hmmm.. Tänasel Chesteri turniiril (Rahvaturniir 1B) osalejaid 23 ja 4 tagasiostu. Mäng veel käib, kuid sarnaseid tulemusi nägime eelmine aasta Pärnus 2 Paari. Optibetis see vastu 32 reganut, hiline regamine avatud veel 12 minutit.
                  Ma hakkasin optibetis regama aga kuna oli ainult 22 inimest siis see top2-3 saamine ei tundunud seda vaeva väärt

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #159
                    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                    Chesterist sai edasi kolm mängijat. Esialgsed (mitteametlikud) stäkid ja edasipääsenud:
                    Eile algasid 2025. aasta pokkeri Eesti meistrivõistlused. Meistrivõistluse esimese päeva kavas olid rahvaturniiride kaks avapäeva.


                    Muidugi naljakas. OrcPutinsKiller on nimi, mis TULEB ära vahetada ja kuidagi Optibeti keskkonda ei sobi, aga lumehelbekeste, sildi ja rassismiajastul creepyblackguy on sobib igati....

                    Ja viimane peakski sobima ja alati sobima, samuti nagu OrcPutinsKiller.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #160
                      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                      8-game esialgsed tulemused

                      8-gamest võttis osa 31 mängijat ja tehti 6 tagasiostu ehk 37 kokku. Eelmine aasta (osalustasud samad) võttis osa 39 mängijat ja tehti 13 tagasiostu ehk 52 kokku. Seega kuus ainulaadset mängijat ja 15 piletit vähem.

                      Täna siis kavas 8-game finaal, naistekas ja 6-max 1K (bombay).

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                        Rahvaturniiridest

                        Rahvaturniiridest veel niipalju, et Chesteri tulemused on üllatavad. Täpsemalt öeldes üllatavalt nirud. Kui eelmine aasta oli Chesteri turniiridel igal turniiril sadakond nägu ja üle sellegi, siis eilse turniiriga (57 osalust) võib kuidagigi rahul alla, kuid tänane turniir, kus oli 27 (22+5 osalust) oli küll ikka väga alla arvestust tulemus.

                        Ise arvasin, et Chesteris alla 80 näo ei tulegi ja taaskord täismaja, kus pigem jääb puudu laudadest. Kuid kui rakenduses nägin tänast arvu, mõtlesin alguses, et sisestamisviga, kuid oligi tegelik arv. Huvitav, mis selle põhjuseks?

                        Kas eelmise aasta Chesteri uudsus tõi rohkem uudishimulikke? Või sellest, et eelmine aasta olid Chesteri turniirid kõige lõpus ja need, kes ei saanud Pärnust, Tartust ja netist piletit, siis tormasid kohale Chesteri, et nii öelda "viimast võimalust" võtma?

                        Samas ka onlines ei ole algus kõige parem. Võrdlusena eelmine aasta toimus kaks netiturniiri ja mõlemad turniirid toimusid Coolbetis. Esimesel korral meelitati välja 122 osalust ja teisel 93. Tänavu siis alustati netikaid eile, kus Coolbetis tuli ära 67 osalust. Kehvem kui eelmine aasta, kuid avaturniiri kohta pole minu arvates halb tulemus.

                        Täna muidugi oli 39 osalust, mis on tunduvalt kehvem, kui võis olla ootus. Kuid see võis tulla eilsest turniiri katkestamise frustratsioonist kui ka sellest, et need kes said omale piletid tagasi / raha kontole, jätsid selle pühapäevase kordusturniiri jaoks.

                        Lisaks netipoole peal pandi maha ämber, kus algselt lubati välja kolme netiturniiri (üks Unibetis, üks Coolbetis, üks Optibetis), siis hiljem kava muudeti ja Unibeti turniir kaotati. Vaatamata sellele eeldan pühapäeval Coolbetis vägagi kõrget aktiivsust - ligi 100 osalust ja 10 kohta rahvaturniiri finaali.

                        Aga tulevikust. Hetkel siis järgmine rahvaturniir toimub laupäeval Tartus. Sellele järgneb pühapäevane Coolbeti kordus, ja kaks Chesteri (kui kava jälle ei muudeta / valesti ei loe).

                        Tartu kohta saaks niipalju öelda, et eelmisel aastal toimusid koguni kaks Tartu etappi, kahel järjestikkusel päeval. Esimesele etapile tehti 39 ning teisele 36 osalust.

                        Kuna asukoht on sama (Raadimõisa Hotell), korraldaja sama (Waim) ja mängupäev sama (nädalavahetus), siis ma korraldusliku poole pealt küll ei näe mingitki mõjuvat põhjust, miks peaks tulema alla 35 osaleja. Pigem isegi tahaks seal 40+ kanti näha, kuna mängitakse ainult ühel päeval.

                        Kuid praegused üllatavad tulemused võivad kaardipakki sassi lüüa. Seega eks näeme, mis laupäeval toimub ja ühtlasi arvan, et Tartu turniirist saab kogu selle aasta meistrivõistluste kristallkuul või suunanäitaja, milliseks kujuneb tänavune meistrikate aktiivsus.

                        Olgu ka öeldud, et EMV Rahvaturniir oli eelmise aasta suurim EMV õnnestuja.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #162
                          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                          Eile siis sai edasi 7 mängijat ja selgusid 8-game turniiri finalistid. Täna siis selgub, kes saab 8-game tiitli. Kavas lisaks naisteturniir Chesteri ja 1000-eurone 6-max Bombays.

                          Loe lisa: https://www.pokkeriprod.com/eilsetel...si-7-mangijat/

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #163
                            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                            8-game võitis Erik Põlluveer

                            Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/emv-pokk...rik-polluveer/

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #164
                              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***


                              Foto: Katrin Rajasalu. Autor/allikas: Elena Kask / Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon.

                              2025. aasta Eesti naiste pokkerimeistriks tuli Katrin Rajasalu

                              2025. aasta Eesti pokkeri meistrivõistluste naisteturniiri võitis Katrin Rajasalu. Teiseks tuli Kerstin Piik ja kolmandaks Kelly Limonova.

                              Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/emv-pokk...trin-rajasalu/

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #165
                                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                                Algas 6-maxi ülekanne:

                                2025. aasta Eesti pokkeri meistrivõistluste kalleima turniiri, 1000-eurose NLH 6-max, finaallaua otseülekanne.


                                ---

                                Comment

                                Working...