Teen siis kah väikese ülevaate enda tõõst triobetis.
Algas kõik sellest kui tulin tõõlt ära ja rahadega oli null seis. Nagu teate on hetkel majandus väga peetis ja tõõd millel oleks rahuldav teenistus on väga raske leida.
Igatahes minu sõber Ingvar alias (VinqBator) rääkis kuidas võib teenida pokkeriga, mis muidugi esmapilgul ajuvabana tundus aga noh, teeme ära :D.
14 Jaanuaril kandsin oma kontole viimased 500 krooni mis mul hinge taga oli ja alustasin NL4ja grindiga. Esimesel päeval teenisin 15 eurot kasumit mis oli minu jaoks väga suur summa. Ja sealt ta läks edasi võimsa hooga. Seejärel sain esimese reikbäkki, milleks kujunes 1800.-. Hullumeelne :O.
Teine rakeback oli juba 4250.-
Igatahes tänaseks olen teeninud väga hästi ja grind on ainsaks sissetuleku allikaks ja ei saa kurta. lisaks selle veel et mul on olnud 3 Royal Flushi 3me nädala jooksul, mis tundub väga kummaline :D
Lisaks siis veel oma overall graafi, et ikka jutul pilti oleks.
[img width=750 height=470]http://img6.imageshack.us/img6/7696/overallxv6.jpg[/img]
Ja veel minu Royalid:D
[img width=750 height=562]http://img365.imageshack.us/img365/3084/royalfx4.jpg[/img]
[img width=614 height=480]http://img16.imageshack.us/img16/9538/royal2ih9.png[/img]
[img width=614 height=480]http://img16.imageshack.us/img16/2214/royal3zq1.png[/img]
Algas kõik sellest kui tulin tõõlt ära ja rahadega oli null seis. Nagu teate on hetkel majandus väga peetis ja tõõd millel oleks rahuldav teenistus on väga raske leida.
Igatahes minu sõber Ingvar alias (VinqBator) rääkis kuidas võib teenida pokkeriga, mis muidugi esmapilgul ajuvabana tundus aga noh, teeme ära :D.
14 Jaanuaril kandsin oma kontole viimased 500 krooni mis mul hinge taga oli ja alustasin NL4ja grindiga. Esimesel päeval teenisin 15 eurot kasumit mis oli minu jaoks väga suur summa. Ja sealt ta läks edasi võimsa hooga. Seejärel sain esimese reikbäkki, milleks kujunes 1800.-. Hullumeelne :O.
Teine rakeback oli juba 4250.-
Igatahes tänaseks olen teeninud väga hästi ja grind on ainsaks sissetuleku allikaks ja ei saa kurta. lisaks selle veel et mul on olnud 3 Royal Flushi 3me nädala jooksul, mis tundub väga kummaline :D
Lisaks siis veel oma overall graafi, et ikka jutul pilti oleks.
[img width=750 height=470]http://img6.imageshack.us/img6/7696/overallxv6.jpg[/img]
Ja veel minu Royalid:D
[img width=750 height=562]http://img365.imageshack.us/img365/3084/royalfx4.jpg[/img]
[img width=614 height=480]http://img16.imageshack.us/img16/9538/royal2ih9.png[/img]
[img width=614 height=480]http://img16.imageshack.us/img16/2214/royal3zq1.png[/img]


Comment