Re: ingavronnoku@triobet
mäletan kui trios mängisin,sõimasin sind su pildi pärast vist vms.
midagi oli igatahes ;D
ju siis kaotasin poti sulle
mäletan kui trios mängisin,sõimasin sind su pildi pärast vist vms.
midagi oli igatahes ;D
ju siis kaotasin poti sulle









J
Q
(
2 

Comment