ingavronnoku@triobet

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #61
    Re: ingavronnoku@triobet

    hahaha, unreal

    Comment

    • volde
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 185

      #62
      Re: ingavronnoku@triobet


      Mingi **** royal jälle

      Comment

      • volde
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 185

        #63
        Re: ingavronnoku@triobet

        Pole ka midagi ammu kriband niiet mõtlesin et viskan graafi ülesse.
        See siis viimased 70k kätt.
        P'hiliselt nl20 aga ka 50mne sesse sees.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #64
          Re: ingavronnoku@triobet

          Väga agro värk paistab

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #65
            Re: ingavronnoku@triobet

            6max ongi ju agrom
            muidu kena :)

            Comment

            • volde
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 185

              #66
              Re: ingavronnoku@triobet

              Kusjuures omasarust ei agrotse, siin vahepeal oli lihtsalt mindset käkkis.
              Ei tea jh, eks ikka proovin variatsiooni vabamalt mängida.

              Comment

              • VinQbator
                FPP Pro
                • Dec 2008
                • 214

                #67
                Re: ingavronnoku@triobet

                Ma arvan, et Tigrano arvas, et punane joon on non-sd winnings.

                Comment

                Working...