ingavronnoku@triobet

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • volde
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 185

    #1

    ingavronnoku@triobet

    Teen siis kah väikese ülevaate enda tõõst triobetis.
    Algas kõik sellest kui tulin tõõlt ära ja rahadega oli null seis. Nagu teate on hetkel majandus väga peetis ja tõõd millel oleks rahuldav teenistus on väga raske leida.
    Igatahes minu sõber Ingvar alias (VinqBator) rääkis kuidas võib teenida pokkeriga, mis muidugi esmapilgul ajuvabana tundus aga noh, teeme ära :D.
    14 Jaanuaril kandsin oma kontole viimased 500 krooni mis mul hinge taga oli ja alustasin NL4ja grindiga. Esimesel päeval teenisin 15 eurot kasumit mis oli minu jaoks väga suur summa. Ja sealt ta läks edasi võimsa hooga. Seejärel sain esimese reikbäkki, milleks kujunes 1800.-. Hullumeelne :O.
    Teine rakeback oli juba 4250.-
    Igatahes tänaseks olen teeninud väga hästi ja grind on ainsaks sissetuleku allikaks ja ei saa kurta. lisaks selle veel et mul on olnud 3 Royal Flushi 3me nädala jooksul, mis tundub väga kummaline :D
    Lisaks siis veel oma overall graafi, et ikka jutul pilti oleks.
    [img width=750 height=470]http://img6.imageshack.us/img6/7696/overallxv6.jpg[/img]

    Ja veel minu Royalid:D
    [img width=750 height=562]http://img365.imageshack.us/img365/3084/royalfx4.jpg[/img]
    [img width=614 height=480]http://img16.imageshack.us/img16/9538/royal2ih9.png[/img]
    [img width=614 height=480]http://img16.imageshack.us/img16/2214/royal3zq1.png[/img]

  • tobi
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 149

    #2
    Re: ingavronnoku@triobet

    Päris hea tuhkatriinu lugu .p
    Hetkel oled siis NL20 või? Ja mängid ainult 6max?
    Paistab screenide järgi, et eurolaudades istud ainult või need juhuslikult sattunud nii?
    Sa mängid 6max-is vpip alla 20? .o
    Hea pilt ka muidu ;D

    Comment

    • Tarq666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 814

      #3
      Re: ingavronnoku@triobet

      Nii, et luckbox töötab :) eee tegelt edu, kadestamist väärt algus.

      Comment

      • volde
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 185

        #4
        Re: ingavronnoku@triobet

        Sixmax eurolauad on minu eriala Seal Makstakse häid käsi korralikult kinni:D:D:D, hetkel olen PL20 ja PL10-netes aga varsti kui Br 1500+ hakkan NL50 proovima.
        Vpip jääb alla 20 sest proovin teha puhast mängu...
        Sellest pildist niipalju et kindlasti on see väga ärritav teistele kes minule kaotanud on, et kuradi aff võttis raha ära ja veel irnub siin;D
        PS. pildil olen mina isiklikult.:D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: ingavronnoku@triobet

          lol, hea screen-name :)

          Aga jõudu laudades! (jõudu sellepärast, et jõuaksid ikka need kullakoormad ära tuua)

          Comment

          • leits

            #6
            Re: ingavronnoku@triobet

            3 royalit, vau, ma pole 200k käega yhtegi saand

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #7
              Re: ingavronnoku@triobet

              Ilmselgelt avatar mõjutab sellist boosti. ;D ;D ;D

              Nothin bad. :)

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: ingavronnoku@triobet

                Täitsa p. mis stattidega vastased!!! Ma mängin pokerstarsis 6maxi ja kui mõni VPIP üle 40 satub, siis on juba meel hea. Peab kah vist tuba vahetama. Aga edu igatahes.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #9
                  Re: ingavronnoku@triobet

                  K2snakalle ka ühes lauas seal :)

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: ingavronnoku@triobet

                    ingavronnoku-ga on laudades toksitud küll jah ning see avatar toimib sul 100%. Alguses vaatasin, et ikka valus tont.. mida nimi ja mida pilt.Muidugi ma eriti ei mäleta kuidas sa mängisid, aga vist suuri vastasseise meie vahel ei olnud.

                    Comment

                    • volde
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 185

                      #11
                      Re: ingavronnoku@triobet

                      K2snakallega pidevalt laudades koos, ta teab kah kus raha liigub PL20 ja 10 on ikka valusad kullaaugud...Üksteise vastu minimaalselt mänginud, kuna rohkem väldin regulare, sest nad ei taha mulle raha anda :D
                      Tähendab asi järgmine nimi ingvaronnoku tahaks küll ära vahetada see sai suht kunagi ammu naljaviluks tehtud, aga mitte endale vaid sõber kasutas minu kontot. Nimelt siis Ingvar (VinqBator).
                      Ja ma räägin võlud miks mängida PLis tähendab dongid callivad igasuguseid raise second best paariga ja lootes saada ma ei tea mida, igatahes lihtsalt top paariga on võimalik võtta 20+ euriseid potte, samas on ka halbu faktoreid kui nad sul jobistavad oma runner runner maju, ridu ja muud paska Aga jh ma ikkagi ei soovitaks teistel regularitel sinna tulla kuna noh...See minu rahakott seal ;D ;D ;D

                      Comment

                      • McFoldberg
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 731

                        #12
                        Re: ingavronnoku@triobet

                        Eriti epic prevail story sul.
                        Egas midagi kui edu ^^

                        Comment

                        • tobi
                          Jube Noob
                          • Dec 2008
                          • 149

                          #13
                          Re: ingavronnoku@triobet

                          Mnjah, vaatasin ka triobeti eurolaudades ringi ja tõesti seal istus palju kummalisi tüüpe, vpip üle 50. Üks näide - tüüp oli statidega 93/5 ??

                          $0.1/$0.2 No Limit Holdem
                          6 players
                          Converted at weaktight.com

                          Stacks:
                          Hero (UTG) ($19.30)
                          UTG+1 ($30.88)
                          CO ($52.02)
                          BTN ($25.11)
                          SB ($46.68)
                          BB ($18.11)

                          Pre-flop: ($0.30, 6 players) Hero is UTG [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/sk.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/sj.gif[/img]
                          Hero raises to $0.80, 1 fold, CO calls $0.80, 1 fold, SB calls $0.70, BB calls $0.60

                          Flop: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s9.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/h5.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s10.gif[/img] ($3.20, 4 players)
                          SB bets $0.20, BB calls $0.20, Hero raises to $1,CO calls $1, SB raises to $1.80, BB folds, Hero calls $0.80, CO calls $0.80

                          Turn: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s4.gif[/img] ($8.80, 3 players)
                          SB bets $0.20, Hero raises to $2.35, CO folds, SB raises to $4.50, Hero raises to $7.33, SB raises to $10.16, Hero raises to $16.70, SB calls $6.54

                          River: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/d1.gif[/img] ($42.20, 2 players)

                          Final Pot: $42.20
                          SB shows: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/h2.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/h10.gif[/img]
                          Hero shows: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/sk.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/sj.gif[/img]

                          Hero wins $40.09 ( won +$20.79 )
                          SB lost -$19.30
                          BB lost -$1
                          CO lost -$2.60

                          Ei olnud keeruline leida lauda, kus keskmine vpip oli 50+ Võib-olla oli asi vaid eilses õhtus muidugi .p
                          Sellistega mängides su epic story peaks kenasti jätkuma jah : )

                          Comment

                          • volde
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 185

                            #14
                            Re: ingavronnoku@triobet

                            Niisiis, see kuu oli jube variatsioon, aga rahe rahuldas natukene, igatahes siin sai 17k kätt miinust toksitud ja viimased päevad sain siis natuke tagasi.
                            Selle kuu graaf:

                            Statsid:

                            Ja nii ta läheb...

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #15
                              Re: ingavronnoku@triobet

                              Kadestamisväärt kiiresti oled mängu ära õppinud, edu edaspidiseks!

                              Comment

                              Working...