[???]kollane
Collapse
X
-
Re: [50NL FR]Kollane
Algselt postitas k1ly Vaata postitustjõudsin pärnu lõpuks , anna teada teh kui midagi teha plaanid ! ( ma tsipa heidaks sliipi veitsaks )
tulen kindlasti, õhtul lendab kõne peale
Comment
-
Re: [100NL FR]Kollane
ei ole kahjuksAlgselt postitas Owner85 Vaata postitustilus 200$ bot lõppus koju tulnud!viska käsi kui viitsid!
Comment



Comment