[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #391
    Re: [100NL FR]Kollane

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Väga kena!

    Kuidas terve kuu lõikes seis on?
    tänud.
    eelmine nädal praktiliselt ei mänginud
    miski $3k+

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #392
      Re: [100NL FR]Kollane

      Tegija!

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #393
        Re: [100NL FR]Kollane

        täitsa pees. Olen ikka päris kauaks ajaks juba merele jäänud. Hästi lammutad. Loodan, et hiiter ei lõpe veel nii pea :)

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #394
          Re: [100NL FR]Kollane

          See on päris ilus päevateenistus!

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #395
            Re: [100NL FR]Kollane

            nice!

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #396
              Re: [100NL FR]Kollane

              väga kena päev oli.

              Kas 24.märtsi õhtul tegid "endale välja" ka?

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #397
                Re: [100NL FR]Kollane

                Algselt postitas noname Vaata postitust
                väga kena päev oli.

                Kas 24.märtsi õhtul tegid "endale välja" ka?

                tänud kõigile

                nv alles tuleb , tähistan siis

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #398
                  Re: [100NL FR]Kollane

                  selleks nädalaks kõik arvatavasti..varsti linna ära ja ei viitsi ka täna rohkem..vb jõuan laup koju siis pühp kerge mängu teeb aga väga ei panusta sellele..aga kindlasti mängin TT

                  nädal on olnud väga väga hull ikka,
                  $156h

                  pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #399
                    Re: [100NL FR]Kollane

                    Sinuga on nii sitt lauas istuda, vaatan korra kõrvale ja juba on Sul duubelstack ja kõik fishid tühjad

                    Mitu lauda Sa tavaliselt mängid? Istud vist ka enamasti ainult pooltühjadesse laudadesse?

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #400
                      Re: [100NL FR]Kollane

                      käi jala.

                      Sul uus fänn siin foorumis

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #401
                        Re: [100NL FR]Kollane

                        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                        Sinuga on nii sitt lauas istuda, vaatan korra kõrvale ja juba on Sul duubelstack ja kõik fishid tühjad

                        Mitu lauda Sa tavaliselt mängid? Istud vist ka enamasti ainult pooltühjadesse laudadesse?
                        7-12 olenevalt tujust/laudadest. Üritan ikka uutesse laudadesse kohe istuda ja ise teen ka juurde vahepeal.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #402
                          Re: [100NL FR]Kollane

                          Viimase graafiku kohta oleks kommentaarid liigsed.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #403
                            Re: [100NL FR]Kollane

                            staar :)

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #404
                              Re: [100NL FR]Kollane

                              heaters gonna heat by men52 :D LOL

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #405
                                Re: [100NL FR]Kollane

                                parm oled ikkagi :D

                                Comment

                                Working...