M6niste PLO10 taas mängimas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • M6niste
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 345

    #91
    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

    Starsis omaha mttde tase on muidugi omaette maailm :D Ikka korralikud vennad seal, bottom pairiga nuppe lükata pole mingi probleem ja obv hittida majja lõpuks :) For fun on päris huvitav vahepeal mtt-d ka mängida. Muidugi nett ka korralikult jebib siin, wifi ei tööta ja siis netipulk ka otsa veel ei tööta, ajab ikka närvi küll veidi, kui omahas pot 3€ ja 2€ bet on ees ja mul aeg tiksub nulli nutsiga :) GG

    Comment

    • atu1337
      Julm Donk
      • Feb 2009
      • 68

      #92
      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

      aeglane nett on kõige hullem tildi tekitaja üldse..

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #93
        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

        Väga solid ikka.. Peasi, et pappi prindid muu suht pohh, kas see siis tuleb rakebacki arvelt või vastaselt.
        Kõik töötab, siis keep going :) A miks edasi ei liigu limiidis?

        Comment

        • M6niste
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2009
          • 345

          #94
          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

          TAG stiilis mängimine pole just kõige lustivamalt alanud. Jooks on üks kehvemaid, mis üldse viimase 100k käe jooksul olnud hetkel mu arust. Aga ei kurda, miinus on hetkel kõigest 5BI. Kõigest 3,7k kätt mängitud ka, selle põhjal ei tasu järeldusi teha, et TAG-i mängida ma ei oska. Enda arvates tuleb tegelikult päris soliidselt välja, lihtsalt kaardid ei luba hetkel. Graph:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kaotatud käed ka :)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Kommentaare pole vajagi. Positive thinking!

          Varsti Eastern Ranking League kolmas turniir, hetkel hoian 6-t kohta, mis annaks 150€. GL to me! And u 2

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #95
            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

            :D
            GL jah turniiril :) Ja ega alati ei olegi nii, et profitisse jooksed :) Tuleb kõik läbi mängida!

            Comment

            • M6niste
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2009
              • 345

              #96
              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

              Nonii, nüüd ajab nordicbet oma kuradi proofidega tilti. Mismoodi ma peaks neile saatma proof of addressi, kui ma esiteks juba 8 kuud Aussis olnud.. Neil vaja mingi viimase 3 kuu tõendit. Teiseks, mingid arved ei tulegi Eestis üldse minu nimele, nii et ma ei mõista, kuidas mul üldse võimalikki neile midagi sellist saata oleks.. Ja mingi Tommy mulle livechatis räägib elektriarvest.. Püha jeesus maria..

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #97
                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                Ma saatsin Swedi konto väljavõtte neile, if this helps. Sul aussie aadress pandud Nordicusse? Kui jah, siis imo ainuke võimalus on teha pangakonto ja sealt see aadressi proof võtta (bank statement) kui elad üürikorteris/majas seal.

                Comment

                • M6niste
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2009
                  • 345

                  #98
                  Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                  Hmm, Eesti aadress pandud, seega saab Eesti panga konto väljavõttega korda asja? Kui jah, oleks soliidne :D

                  Comment

                  • isutuba
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 633

                    #99
                    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                    Algselt postitas M6niste Vaata postitust
                    Nonii, nüüd ajab nordicbet oma kuradi proofidega tilti. Mismoodi ma peaks neile saatma proof of addressi, kui ma esiteks juba 8 kuud Aussis olnud.. Neil vaja mingi viimase 3 kuu tõendit. Teiseks, mingid arved ei tulegi Eestis üldse minu nimele, nii et ma ei mõista, kuidas mul üldse võimalikki neile midagi sellist saata oleks.. Ja mingi Tommy mulle livechatis räägib elektriarvest.. Püha jeesus maria..
                    mul sama jama,kõik muu sain neile saata aga seda proof addressi ei saa kuna ise eemal kodust ja sisse kirjutus ka veel mingis vanas jne,sinna residents proofi viskasin mingi koaala desktop pildi ja kirjutasin,et mul ei ole võimalik niipea seda saata ja et kui ei sobi viin oma rahakotti mujale..:D

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #100
                      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                      Ma Triosse andsin kunagi eesti.ee-st mingi rahvastikuregistrist sissekirjutuse paberi ja sain korda.

                      Comment

                      • M6niste
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2009
                        • 345

                        #101
                        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                        proovi ka seda pangakonto väljavõtet siis äkki :D?

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #102
                          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                          Aga ma kahtlen, kas internetist saad seda panga väljavõtet..

                          Comment

                          • M6niste
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2009
                            • 345

                            #103
                            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                            Mnjh, kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.. Muidugi oleks solid, kui ütlevad, et nüüd ei saa raha välja kanda ka enne kui kõik korras, sis ma viskaks käppa neile!

                            Comment

                            • isutuba
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 633

                              #104
                              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                              huvitas kas nad `silma kinni ei pigista` selle address vertificationi kohapealt,kui ei siis minul jääb seal vist mängimata....

                              Comment

                              • M6niste
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 345

                                #105
                                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                                livechatis öeldi, et ei pigista, aga mine tea..

                                Comment

                                Working...