Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.
endal kunagi taoline probleem olnud,lihtsalt pole mingit arvet kusagilt võtta.
võtsin siis ema arve,tegin natuke photoshopis ümber printisin välja ja tegin pildi.
ei usu et väga kuritegu oli see
endal kunagi taoline probleem olnud,lihtsalt pole mingit arvet kusagilt võtta.
võtsin siis ema arve,tegin natuke photoshopis ümber printisin välja ja tegin pildi.
ei usu et väga kuritegu oli see



8
9
T
2
TC
Comment