M6niste PLO10 taas mängimas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #61
    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

    Minu Preflopi mängu muudatus oli suhteliselt lihtne.
    Lõpetada callimine ära, eriti OOP (obv, mitte täielikult aga siiski)

    QQxx, JJxx tüüpi käsi hakkasin järgi callima alles siis kui olin buttonil või tulin potti vähemalt kolmandaks.
    TTxx ja madalamad püüan üldse välja jätta või siis kaasa limpides. OOP 100% fold.

    3Betidele foldimine on aidanud kaasa minu mängule. Võibolla ma ei oleks 3bet pottides nii suur fish kui ma jätaks oma spewmised järgi. Mingil arusaamatul põhjusel on mul pidevalt tahtmine mängijaid välja suruda 3bet pankades ja nad kurivaim ei foldi (uwitav-küll-miks).

    Blindide callimised on nii ja naa. Seal on arvatavasti arenguruumi meeletult.

    Avamisi muutsin ka ... EP ja MP on 3x, CO ja BTN 2.5x, SB vs BB 3x, Limpareid karistan full potiga.
    3beti püüan suurendada aga ei ütleks, et seal on progressi.

    Kõik see käib minu zoom PLO mängu kohta

    Comment

    • M6niste
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2009
      • 345

      #62
      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

      Mnjaa, tundub üsna nitine, aga katsun udikaze ja kuco õpetussõnad kõrva taha panna :) Tänud asjaliku info eest!

      Comment

      • M6niste
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 345

        #63
        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

        Endiselt swongis, varsti tuleb välja ronida.. Vahetan tuba, saan veits asjalikuma rbi, sest praegu jäi nädalaga näiteks 150€ kaotsi selle tõttu.. Üsna suur summa plo20s.. Igatahes, graafik kah:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Igatahes jäin hetkel mõttesse, et miks inimesed seda EV joont nii palju armastavad. Ise olin ka üsna suur fänn sellel mingi aeg, aga samas kokkuvõttes ta ju ei näita päris õiget asja. Võtame täiesti tavalise näite, mul omahas AAxx, floppi sajab AT6, check raisen pea 80% oma stäkist sisse, vastane ainult callib. Turn on J, vastane shoveb ja pean anyway callima, näitab mulle KQJT sarnast kätt ja olen väidetavalt oma rahad saanud suures kaotusseisus sisse ja kui hitin maja, olen kõvasti üle EV jooksnud. Mis selle asja mõte on seda joont jälgida, kui alatihti on just sarnased olukorrad, kus 80-90% oma stäkist läeb sisse nutsiga ja see viimane 10-20% suure underdogina.. Mõtteid?

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #64
          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

          lol sa ei pea selleks isegi rea vastas olema et üle ev joosta. piisab sellest kui sul on set ja vastasel lihtsalt ala flushdraw. flopist all in ja kui võidad jooksedki ülr ev. vaata omaha nurgakeses räägiti sellest põgusalt.

          Comment

          • M6niste
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 345

            #65
            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

            Okei, ilmselt magasin maha selle, aga jah, mu arust ei ole sellel joonel väga suurt tähtsust. Seepärast katsun selle joone üldse ära unustada ja mitte seda enam jälgida. Kui see joon toimiks nii, et arvestataks ainult seda summat, mis läks viimasel streedil enne allini sisse ja tolle summa järgi ainult see joon tuleks, oleks sellel vbla rohkem mõtet. Anyway, mõtetu joon, eriti just omahas.

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #66
              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

              EV joon omahas on mõtetu madalamatel limiitidel, kus mängijad rohkem passiivsed ja callivad oma tõmmetega. Kõrgemal on natuke teine mäng, kus agrotsemist rohkem ja saadakse aru, mis FE on.

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #67
                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                Seda minagi, kui kunagi peaks kõrgemale jõudma, siis vaatab uuesti seda asja :D Anyway, loodan, et täna miskit püha pole ja et rahad ikka liiguvad Triobet-Moneybookers. Tahaks hakata uues toas grindima ja tahaks näidata suurima volüümiga nädalat :) Plaanid on jälle ilusad. Üks eesmärkidest on vpip alla 40% tõmmata, eks näis, kas saan hakkama..

                Comment

                • M6niste
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2009
                  • 345

                  #68
                  Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                  Ei taha üldse kohale jõuda need rahad täna sinna Skrilli, kuigi livechat ütles, et kõiks peaks toimima as usually. Njah, kes kannatab, see kaua elab. OM2-ga peaks ka korda saama asjad lähitundidel tänu virukunnile. Juba grindimis- ja upswingiootuses :D

                  Tänane for fun kombo ka, lihtsalt, et põnev oleks flashscore'i lahti hoida :D

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  GL

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #69
                    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                    mis panustega sportsbettingnut lased :D

                    Comment

                    • M6niste
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 345

                      #70
                      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                      tänase peale läks ausalt öeldes 0,7 eurot :D Aga tavaliselt sisetunde järgi :D Üritan mitte suuri summasid puutuda :D

                      Comment

                      • Priito
                        Jube Noob
                        • Mar 2009
                        • 121

                        #71
                        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                        Sai isegi sinuga mängitud eelmisel nädalal.
                        Kui väike su RB siis oli, et prima võrgustik eemale peletas?

                        Comment

                        • M6niste
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2009
                          • 345

                          #72
                          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                          teine tuba, prima jäi samaks :)

                          Comment

                          • Priito
                            Jube Noob
                            • Mar 2009
                            • 121

                            #73
                            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                            Mis su uus RB siis on, kui saladus pole?

                            Comment

                            • M6niste
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2009
                              • 345

                              #74
                              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                              ei ole saladus, 45 on.

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #75
                                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                                ja umbes kui palju sa selle juures kuus rake gened toale?

                                Comment

                                Working...