[PL25] SANGPOMM @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #1

    [PL25] SANGPOMM @ Stars

    Kunagi oli päevik olemas aga ei olnud väga aktiivne, nüüd mõtlesin uuesti otsa lahti teha. Kuna BR on väike siis alustan NL10 st kuna vabaaega on preagu väga palju siis proovin head mängu teha ja kibe kiiresti PL/NL25 vallutda. Päeviku mõte on motiveerida ennast paremini mängima!
    Last edited by SANGPOMM; 09.01.13, 21:26.
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #2
    Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

    Sai tehtud nüüd kiire pohmaka sess, mis üllatuseks läks väga hästi. Lõpp tulemus +50$


    Kuidas ma pildid spoilerisse panna saan? :$

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3
      Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

      pane link spoileri vahele - go advance ja sp
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • SANGPOMM
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 479

        #4
        Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

        Siuke naljamehe käsi siis.
        $0.05/$0.10 No Limit Holdem
        PokerStars
        3 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        BTN Player7 ($10.40)
        SB Player9 ($5.05)
        BB Kristjan8899 ($10)

        Pre-Flop: ($0.15, 3 players) Kristjan8899 is BB 5 5
        Player7 folds, Player9 raises to $0.30, Kristjan8899 raises to $0.80, Player9 calls $0.50

        Flop: 3 K 5 ($1.60, 2 players)
        Player9 checks, Kristjan8899 bets $0.10, Player9 raises to $0.20, Kristjan8899 raises to $0.30, Player9 raises to $0.40, Kristjan8899 raises to $0.50, Player9 raises to $0.60, Kristjan8899 raises to $0.70, Player9 raises to $0.80, Kristjan8899 raises to $0.90, Player9 calls $0.10

        Turn: A ($3.40, 2 players)
        Player9 bets $3.35, Kristjan8899 calls $3.35

        River: 9 ($10.10, 2 players)

        Final Pot: $10.10
        Kristjan8899 shows
        5 5
        Player9 shows
        8 K

        Kristjan8899 wins $9.65 (net +$4.60)

        Player9 collects $0.00 (net -$5.05)

        Tegin ka pika sessi, õnneks tulin ilusti agust välja.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

          Tihti 3betid väikseid paare preflop?

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Tihti 3betid väikseid paare preflop?
            Longrunis kindlasti -ev move.

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #7
              Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Longrunis kindlasti -ev move.
              miks?

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #8
                Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                Tahaks näha kui palju sette Sa hitid 3betitud pottides, enamus potid annad alla ju. Võid ka potte maha võta prf, aga ma olen suht kindel, et see on -ev.

                Comment

                • IsandJoberst
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 326

                  #9
                  Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Tahaks näha kui palju sette Sa hitid 3betitud pottides, enamus potid annad alla ju. Võid ka potte maha võta prf, aga ma olen suht kindel, et see on -ev.
                  Tahad ma ütlen kui palju sette hitib ? :D

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #10
                    Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                    ta on siin ip, vastane obv fish halfstackiga ja päris nii ei saa öelda, et -ev kuna sa ei võida kätt ainult tänu setile pihta saamisega, ei tea küll mis su plaan oli siin, aga tundub, et tahtsid pf sisse saada stackid? kuna enam foldida väga ei anna, lisaks veel selline min4-5-6 bettimine on pigem -ev kuna kaotad valuet ning nagu siingi turni A korral võib vastane veel vabalt foldida, soovitaks ikka normaalselt tõsta, kui väga tahad siis natuke vähem kui standart, aga minraised ei ole head..
                    Last edited by harryahven; 20.03.12, 19:30.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                      Miks alla peab andma 3bet potis? Meil ju väga hea Perceived Range kui vahele pole jäänud. Fishi vastu obv bad move.

                      Comment

                      • ziimukaz
                        Grinder
                        • Jan 2010
                        • 741

                        #12
                        Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Tahaks näha kui palju sette Sa hitid 3betitud pottides, enamus potid annad alla ju. Võid ka potte maha võta prf, aga ma olen suht kindel, et see on -ev.
                        pre coldcallides ja 7/8 korrast flopil alla andes oled +ev?

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #13
                          Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                          Mina olen nit ja ei calli nii lightilt väikseid pocketeid. Ma ei ütlegi, et see coldcallimine +ev'm oleks aga see 3bet ka pole +ev.

                          Comment

                          • SANGPOMM
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 479

                            #14
                            Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                            3bet on siukes olukorras standard, kuna vastane fish ja mängisin taga eelnevalt heads upis. full ringis on 22-99 3bet fold. Üldjuhul ma ei tee selliseid minraise'd, üritan ikka nupud keskele saada,aga antud olukorras tahtsin lihtsalt näha kui kaua ta mind üle tõstab :)

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #15
                              Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                              Selles olukorras, ma ei kahtlegi, tahaks juba prf nupud sisse saada tema vastu.. Aga eisaanud sellest aru, 22-99 folditakse 3betile? Või mis?

                              Comment

                              Working...