Kunagi oli päevik olemas aga ei olnud väga aktiivne, nüüd mõtlesin uuesti otsa lahti teha. Kuna BR on väike siis alustan NL10 st kuna vabaaega on preagu väga palju siis proovin head mängu teha ja kibe kiiresti PL/NL25 vallutda. Päeviku mõte on motiveerida ennast paremini mängima!
[PL25] SANGPOMM @ Stars
Collapse
X
-
Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars
pane link spoileri vahele - go advance ja sp"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars
Siuke naljamehe käsi siis.
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
3 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com
Stacks:
BTN Player7 ($10.40)
SB Player9 ($5.05)
BB Kristjan8899 ($10)
Pre-Flop: ($0.15, 3 players) Kristjan8899 is BB 5
5
Player7 folds, Player9 raises to $0.30, Kristjan8899 raises to $0.80, Player9 calls $0.50
Flop: 3
K
5
($1.60, 2 players)
Player9 checks, Kristjan8899 bets $0.10, Player9 raises to $0.20, Kristjan8899 raises to $0.30, Player9 raises to $0.40, Kristjan8899 raises to $0.50, Player9 raises to $0.60, Kristjan8899 raises to $0.70, Player9 raises to $0.80, Kristjan8899 raises to $0.90, Player9 calls $0.10
Turn: A
($3.40, 2 players)
Player9 bets $3.35, Kristjan8899 calls $3.35
River: 9
($10.10, 2 players)
Final Pot: $10.10
Kristjan8899 shows
5
5
Player9 shows
8
K
Kristjan8899 wins $9.65 (net +$4.60)
Player9 collects $0.00 (net -$5.05)
Tegin ka pika sessi, õnneks tulin ilusti agust välja.
Comment
-
Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars
Longrunis kindlasti -ev move.Algselt postitas timz0333 Vaata postitustTihti 3betid väikseid paare preflop?
Comment
-
Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars
miks?Algselt postitas kjmrc Vaata postitustLongrunis kindlasti -ev move.
Comment
-
Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars
Tahad ma ütlen kui palju sette hitib ? :DAlgselt postitas kjmrc Vaata postitustTahaks näha kui palju sette Sa hitid 3betitud pottides, enamus potid annad alla ju. Võid ka potte maha võta prf, aga ma olen suht kindel, et see on -ev.
Comment
-
Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars
ta on siin ip, vastane obv fish halfstackiga ja päris nii ei saa öelda, et -ev kuna sa ei võida kätt ainult tänu setile pihta saamisega, ei tea küll mis su plaan oli siin, aga tundub, et tahtsid pf sisse saada stackid? kuna enam foldida väga ei anna, lisaks veel selline min4-5-6 bettimine on pigem -ev kuna kaotad valuet ning nagu siingi turni A korral võib vastane veel vabalt foldida, soovitaks ikka normaalselt tõsta, kui väga tahad siis natuke vähem kui standart, aga minraised ei ole head..Last edited by harryahven; 20.03.12, 19:30.
Comment
-
Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars
pre coldcallides ja 7/8 korrast flopil alla andes oled +ev?Algselt postitas kjmrc Vaata postitustTahaks näha kui palju sette Sa hitid 3betitud pottides, enamus potid annad alla ju. Võid ka potte maha võta prf, aga ma olen suht kindel, et see on -ev.
Comment
-
Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars
3bet on siukes olukorras standard, kuna vastane fish ja mängisin taga eelnevalt heads upis. full ringis on 22-99 3bet fold. Üldjuhul ma ei tee selliseid minraise'd, üritan ikka nupud keskele saada,aga antud olukorras tahtsin lihtsalt näha kui kaua ta mind üle tõstab :)
Comment
Comment