[PL25] SANGPOMM @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #46
    Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

    Mul sama teema. JJ set vs flopi rida, Nut must vs mastirida. AA vs ala 73o riverisse rida jne. Enamus korrad ees sisse mindud ja river jobistatakse ära , aga thats poker nagu timz ütles. Ala AA vs KK kotti saades ma enam ei viitsi närvi minna, standard cooler seda ikka juhtub. Aga gräffi ma viskan hiljem. Nädalavahetus on kohe käes ja mul vaja täna veel grindida et gold star kätte saada. mingid naljapunktid on veel puudu.

    Comment

    • simenkon
      Grinder
      • Dec 2011
      • 525

      #47
      Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

      Tuttav teema:D..üks vend vpip 50 istus rahulikult 100 dollarise stackiga lauas, nüüd mingi 80 vist.

      Comment

      • SANGPOMM
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 479

        #48
        Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

        Mega tilt. sain lihstalt niimodi sitturisse et tiltis peaga otsustasin nl25 deepi minna. teise käega nupud sisse ja otse aanussessssse. -100+ dollarit läks. pole julgend hemi refreshida ega Bankrolli vaadata! Krt mingit tildi nuppu oleks vaja. et yhe nupuvajutusega kõik kinni :D Loodan et pühap. olen maha rahunend ja hakkan uue hooga grindima!Nüüd kiirelt rummid nahavahele ja lahinguväljale, eesmärk tänavad kitsaks juua! Edu gämblerid ja muidu mehed

        Comment

        • simenkon
          Grinder
          • Dec 2011
          • 525

          #49
          Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

          Vaatasingi, et mida sa seal nl25 diibis teed, et kas juba mixid sisse uut limiiti. Aga usun jah, et sul mega tilt, kui järgmine kord näen sind seal, siis kutsun korrale:D..igatahes teine sess täna samamoodi 50 dollarit plussi ja siis hakkasid biidid tulema. Lauad megavaalased ja üldse imelik limiit:D..aga siiski paeluv, hoolimata hulgast biitidest.

          Comment

          • SANGPOMM
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 479

            #50
            Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

            mitu lauda lased, ja kas alustad ise tühjade laudadega võõi lähed järjekorda?

            Comment

            • simenkon
              Grinder
              • Dec 2011
              • 525

              #51
              Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

              Fast laudadega segamini max 8-9 lauda, muidu läheb väga Michael Bay filmiks ära vahepeal fast laudadega. Vahepeal alustan ka ise, järjekordadesse enamus siiski, sest lauad tavaliselt jõhkralt head ikka.

              edit: Uskumatu limiit ikka. Eile oli enamikes laudades umbes kaks-kolm keskmiselt VPIP 50 venda või isegi suuremat. Mitu VPIP 100-iga-käega-pärast-kaotust-shoven stiilis tüüpi jne. Igatahes väga mahlane ja + 6 buyini eile.
              Last edited by simenkon; 01.04.12, 17:42.

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #52
                Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                No kurat. Ma ei saa üldse jaole, siuke toores BE nühkimine käib 8600 kätt hetkeks mängitud ja -61$ total.

                Comment

                • simenkon
                  Grinder
                  • Dec 2011
                  • 525

                  #53
                  Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                  Ma mängin tihti öösel alates 12-1st meie aja järgi, siis on lauad väga pehmed.

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #54
                    Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                    2-3st umbes lähvad imo väga heaks, kuni hommikuni välja ~12ni...
                    12ne ajal õhtul on räme traffic ja kõik regulare täis kõik limiidid, peale seda aega on harilikult suht kõik aind fishid...

                    Comment

                    • SANGPOMM
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 479

                      #55
                      Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                      Väike sess jälle seljataga, tulin oma miinus august ka lõpuks välja.
                      Kõigeparemini toitnud käsi, cold callisin kuna tahtsin mõlemat tegelast sees hoida, kellele käekäik ei meeldi siis tulistage julgelt mõtteid :=)
                      $0.08/$0.16 No Limit Holdem
                      PokerStars
                      9 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Player9 ($15.52)
                      UTG+1 Player1 ($17.99)
                      MP1 Player2 ($16.38)
                      MP2 Player3 ($16.86)
                      MP3 Player4 ($7.80)
                      CO Kristjan8899 ($22.16)
                      BTN Player6 ($33.06)
                      SB Player7 ($6.84)
                      BB Player8 ($16)

                      Pre-Flop: ($0.24, 9 players) Kristjan8899 is CO A A
                      5 folds, Kristjan8899 raises to $0.48, Player6 calls $0.48, Player7 raises to $0.80, 1 fold, Kristjan8899 raises to $2.24, Player6 calls $1.76, Player7 goes all-in $6.84, Kristjan8899 calls $4.60, Player6 calls $4.60

                      Flop: 10 10 3 ($20.68, 3 players, 1 all-in)
                      Kristjan8899 bets $15.32, Player6 calls $15.32

                      Turn: J ($51.32, 3 players, 1 all-in)

                      River: 4 ($51.32, 3 players, 1 all-in)

                      Final Pot: $51.32
                      Kristjan8899 shows
                      A A
                      Player6 shows
                      6 6
                      Player7 shows
                      Q A

                      Kristjan8899 wins $49.82 (net +$27.66)

                      Player6 lost $22.16
                      Player7 lost $6.84

                      suurt miinust tekitanud käsi, Villane ise 47/13/agg. 11. Kuna teadsin et ta igakäega räigeglt pressib siis otsustasin tal endal ennast ülespuua, kokkuvõttes sain ise karistada

                      $0.08/$0.16 No Limit Holdem
                      PokerStars
                      7 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Player6 ($16.37)
                      UTG+1 Player7 ($5.88)
                      MP Player9 ($15.84)
                      CO Player1 ($22.52)
                      BTN Player2 ($17.02)
                      SB Player3 ($17.91)
                      BB Hero ($21.60)

                      Pre-Flop: ($0.24, 7 players) Hero is BB K Q
                      Player6 calls $0.16, 3 folds, Player2 calls $0.16, 1 fold, Hero raises to $0.80, Player6 calls $0.64, Player2 folds

                      Flop: Q 9 6 ($1.84, 2 players)
                      Hero checks, Player6 bets $1.12, Hero calls $1.12

                      Turn: J ($4.08, 2 players)
                      Hero checks, Player6 bets $3.20, Hero calls $3.20

                      River: 8 ($10.48, 2 players)
                      Hero checks, Player6 bets $11.25, Hero calls $11.25

                      Final Pot: $32.98
                      Hero shows
                      K Q
                      Player6 shows
                      10 7

                      Player6 wins $31.50 (net +$15.13)

                      Player2 lost $0.16
                      Hero lost $16.37

                      Siin oli vastaseks 8/5/agg0.5 juku, Ma arvan et tema vastu on fold õigustatud, vaevalt seal Chk-Raise liin väga nõrkust näitab. Parimal juhul ma arvan oleks seal käe splitti saanud.

                      $0.08/$0.16 No Limit Holdem
                      PokerStars
                      9 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Player7 ($16)
                      UTG+1 Player8 ($16.96)
                      MP1 Player9 ($16.41)
                      MP2 Player1 ($8.59)
                      MP3 Player2 ($16.72)
                      CO Player3 ($17.59)
                      BTN Player4 ($7.20)
                      SB Hero ($45.43)
                      BB Player6 ($23.87)

                      Pre-Flop: ($0.24, 9 players) Hero is SB A 8
                      Player7 calls $0.16, 4 folds, Player3 raises to $0.64, 1 fold, Hero calls $0.56, 1 fold, Player7 calls $0.48

                      Flop: A 6 A ($2.08, 3 players)
                      Hero checks, Player7 checks, Player3 bets $0.99, Hero calls $0.99, Player7 raises to $3.44, Player3 folds, Hero folds

                      Final Pot: $5.05

                      Player7 wins $9.72 (net +$5.64)

                      Player3 lost $1.63
                      Hero lost $1.63

                      Comment

                      • SANGPOMM
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 479

                        #56
                        Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                        Paar head kätt mis viimase sessi jooksul oli
                        Max value, villul meeldis kangesti pressida
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                        Varusin kannatust et tagasi maksta. Donk oli ise 80/24. 3bet 20. Lasin tal endal ise ülespuua

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        10k kätt see kuu seljataga. Tundub et asi sujub pregu!

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #57
                          Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                          Arvan, et saaksid 25NL kah hakkama juba :)

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #58
                            Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                            sa ju mängisid kunagi kunagi teise SN all starsis, kelle kontoga sa praegu nühid ?

                            Comment

                            • SANGPOMM
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 479

                              #59
                              Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                              Tnx priidiks, Selline suhtumine annab ainult motivatsiooni juurde :=) To vennike, jep mängisin teise kasutajaga kui olin eestis kuna ei saanud aussi kontot siin tööle millegipärast. Hetkel oman kahte kontot PSis aga mängin ainult ühega :)

                              Comment

                              • SANGPOMM
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 479

                                #60
                                Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                                Sattusin vahepeal tildi ohvriks, ja lasin nl16deep laudades 10 buyinni miinuseesse. tõmbasin arvutilt juhtme tagant ära ja lõpetasin mängimise. nüüd täna hakkasin uuesti mängima, algul oli väga nutune, flipid ei tahtnud ära tulla ja sitt jooks takka otsa. aga tegin teise sessi ja see oli juba hoopis rohkem lubavam. Nii siis tekkis selline käsi;

                                Vastane: 33/23/agg 2.5/3bet 6.5/fold to 3bet 72 4beti kohta infot pole
                                Ise mõtlesin et ei taha kohe ära stäkkida kuna kokku 3 mängijat, et mul on postisioon ja saan asja vaadata peale floppi


                                $0.08/$0.16 No Limit Holdem
                                PokerStars
                                6 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG mrwheeler3 ($15.73)
                                UTG+1 Execution111 ($15.79)
                                CO Zilly.B ($8.86)
                                BTN Hero ($35.03)
                                SB Chesswarrior ($16)
                                BB teshah ($16)

                                Pre-Flop: ($0.24, 6 players) Hero is BTN K K
                                3 folds, Hero raises to $0.48, Chesswarrior raises to $1.10, teshah raises to $2.90, Hero calls $2.42, Chesswarrior calls $1.80

                                Flop: K 3 5 ($8.70, 3 players)
                                Chesswarrior checks, teshah checks, Hero checks
                                4bettija checkis, teine troll ka checkis. mõtlesin et lasen tal turnis siis ära otsustda
                                Turn: 4 ($8.70, 3 players)
                                Chesswarrior checks, teshah bets $4.32, Hero calls $4.32, Chesswarrior folds
                                Sain mis tahtsin, callisin vaid sellepärast et teine short sees hoida, paraku ta seda ei teinud
                                River: 2 ($17.34, 2 players)
                                teshah checks, HERO????

                                Mida teeb hero? Pot on päris piisav et nupud sisse lükata, Villu peaks tegema seda any ässaga? Mis käepeale juku paneme ?

                                Comment

                                Working...