Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars
Mul sama teema. JJ set vs flopi rida, Nut must vs mastirida. AA vs ala 73o riverisse rida jne. Enamus korrad ees sisse mindud ja river jobistatakse ära , aga thats poker nagu timz ütles. Ala AA vs KK kotti saades ma enam ei viitsi närvi minna, standard cooler seda ikka juhtub. Aga gräffi ma viskan hiljem. Nädalavahetus on kohe käes ja mul vaja täna veel grindida et gold star kätte saada. mingid naljapunktid on veel puudu.
Mul sama teema. JJ set vs flopi rida, Nut must vs mastirida. AA vs ala 73o riverisse rida jne. Enamus korrad ees sisse mindud ja river jobistatakse ära , aga thats poker nagu timz ütles. Ala AA vs KK kotti saades ma enam ei viitsi närvi minna, standard cooler seda ikka juhtub. Aga gräffi ma viskan hiljem. Nädalavahetus on kohe käes ja mul vaja täna veel grindida et gold star kätte saada. mingid naljapunktid on veel puudu.
A
10
3
Comment