[PL25] SANGPOMM @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #316
    Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

    Aussie Millionsi 1500 daala deep stack freezout m2ngitud.

    60 min blinds 20k starting stack
    esimesel levelil sain J9s turnist masti rea. sain veidi stackile lisa kui riveris check raisesin vastast.
    m6ni tund hiljem sain 5 way potis quadsid. millepeale turni c/r ja juku foldis.
    Staki sain vahepeal 26 k peale siis k6ikus yles alla veidi.
    yks k2si bluffisin 45648 boardil vastast. kuna arvasin et max mida ta repib on 1 paar. aga suht lihtilt callis 4xga 2ra mind. langesin 16k peale.
    tiksusin edasi kui blindid olid 200/400/50 stak 14k utg avab 900 co 3bet 3200. ma cold4bet shove BBlt. utg fold. co snapib. tal AA. flop Kxx. turn blank talle masti t6mme veel river A. ja busto.
    5h sai pelitud ja nii ta l2ks. KAhju et cooleriga v2lja muidu mott oli laes ja oleks v6ind veel edasi laamendada.

    Comment

    • SANGPOMM
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 479

      #317
      Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars

      yo!
      VAhepeal sai APC sydney opening eventi mängitud. A$330 sisseost
      algstäkk 10k 40 min blindid. 2korda sain stäki 12k peale ja ülejäänd aeg toores kaardi surm.Lõpus shovesin 9bb QJga vs AK flopi K ja aidaaa.
      2 korda olen käinud pubi pokkerit mängimas. 37$ freezeout 1k GTD esimene kord teine 250$ +55$ ticket teine kord 4.s tegime 4way diili et igaüks 210$ ja mängiti 2x50$ pileti +lisa 40$ peale seal AK vs 88 flop K turn 8 river 8. poleks diili teind oleks 50 daala saand :D lol mis struktuur. Homme magus turks @ pokerstars aga töö ootab, seega jääb ära. Edu kõigile eestlastele kes mängivad!

      Comment

      Working...