[PL25] SANGPOMM @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #31
    Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

    flopist 99% favoriit
    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG nkleopa ($10.25)
    UTG+1 bizkit100 ($10)
    MP1 idushy ($4.63)
    MP2 tennis5445 ($5.81)
    MP3 airoflot25 ($7.45)
    CO sagi11 ($10.71)
    BTN FlasAKblr ($10)
    SB roboordop85 ($8.24)
    BB Kristjan8899 ($10.93)

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Kristjan8899 is BB K K
    4 folds, airoflot25 raises to $0.30, 1 fold, FlasAKblr raises to $0.90, 1 fold, Kristjan8899 raises to $2.80, tennis5445 says "4 bet", airoflot25 calls $2.50, FlasAKblr goes all-in $10, Kristjan8899 goes all-in $10.93, tennis5445 says "5 bet lol big pot", airoflot25 goes all-in $4.65

    Flop: 5 K 2 ($27.50, 3 players, 3 all-in)

    Turn: 3 ($27.50, 3 players, 3 all-in)
    tennis5445 says "oh no"

    River: 4 ($27.50, 3 players, 3 all-in)

    Final Pot: $27.50
    airoflot25 shows a straight, Ace to Five
    A A
    FlasAKblr shows a straight, Ace to Five
    A A
    Kristjan8899 shows three of a kind, Kings
    K K

    FlasAKblr wins $15.56 (net +$5.56)
    airoflot25 wins $10.70 (net +$3.25)

    Kristjan8899 collects $0.93 (net -$10)

    Comment

    • Liquicity
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 454

      #32
      Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

      üks haigemaid käsi mida ever näinud olen :D

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #33
        Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

        Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
        üks haigemaid käsi mida ever näinud olen :D
        Oleks flopist sisse läinud siis jamh üpris sick aga antud juhul best hand(s) won. Taga läksid ju nupud sisse, justice.

        Comment

        • isutuba
          Grinder
          • Sep 2009
          • 633

          #34
          Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

          Sellises olukorras üldiselt flopi ei näe kunagi

          Comment

          • SANGPOMM
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 479

            #35
            Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

            -EV lüke :D

            Comment

            • SANGPOMM
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 479

              #36
              Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

              Sai siis üleeelmine nädal grindimisega alustatud, 70$ oli BR

              Nii nl10 on loodetavasti ühelpool. Graafikul ka näha et jooksen räigelt alla EV.


              Peale seda sai tehtud lahti ka nl16. Algus oli paljulubav, aga siis hakkasid ime biidid tulema. Hetkel siis mõni tuhat kätt mängitud BE.



              Loodetavasti tõusen uuesti kiirelt kaugele kõrgele. Plaan on nädalas vähemalt 12500 kätt mängida.
              Kuna nl16 traffic on suht lahja siis igavusest klõpsin kahel laual nl10 zoomi

              Kuidas teil zoomi laudadega on. mul ta millegi pärast statte lauda ei kuva ja graafikuid ka ei näita

              440 punkti veel, siis ehk Goldstar. Peab hoolega keevitama!

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #37
                Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                NL16 on veel softim kui NL10 IMO ja zoomi ei kuvagi statte, pärast saad HEM'is käsi vaadata kui update teed HEM'ile.
                Aga zoom on veel palju lihtsam kui regular 6max imo, ei mingit tableselectimist ja mindfucki on ka vähem:)

                Comment

                • SANGPOMM
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 479

                  #38
                  Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                  Ja mulle tundub ka et NL16 on softim. kui nl10 peab laudu koguaeg vahetama siis kuueteistkümnes saab kaua kaua istuda. ja no lauad on mega fishised. Pole ime miks ma alla EV jooksen, imetakse ära lihtalt :D

                  Comment

                  • SANGPOMM
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 479

                    #39
                    Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                    Tegin jälle pika sessi. kokku 3päevaga ca. 6000 kätt. Hetkel breik even - 40 $. Kasutasin ka statsi nuppu et mitte hemmi jälgida. Vaheapeal pritsis korralikult ja enne kui hemmi lahti võtsin mõtlesin et peaks kogu sessiga mingi 50$ plussis olema, reaalsus oli -14$ :D
                    Siis üks väga umbes käsi. Villane jättis endale bluffiga 1.5 $ alles :D

                    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                    PokerStars
                    9 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG strachyPB ($10.15)
                    UTG+1 xFleurDuMalx ($9.92)
                    MP1 00all ($9.70)
                    MP2 bojk ($17.50)
                    MP3 DV Dusk ($6.79)
                    CO chikipuk ($10.55)
                    BTN Kristjan8899 ($16.65)
                    SB adero88 ($48.69)
                    BB bahundr ($16.34)

                    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Kristjan8899 is BTN 10 10
                    6 folds, Kristjan8899 raises to $0.30, adero88 calls $0.25, bahundr calls $0.20

                    Flop: 8 7 10 ($0.90, 3 players)
                    adero88 bets $0.30, bahundr calls $0.30, Kristjan8899 raises to $1.40, adero88 calls $1.10, bahundr calls $1.10

                    Turn: 6 ($5.10, 3 players)
                    adero88 checks, bahundr bets $2.92, Kristjan8899 calls $2.92, adero88 calls $2.92

                    River: K ($13.86, 3 players)
                    adero88 checks, bahundr checks, Kristjan8899 bets $5.20, adero88 folds, bahundr raises to $10.40, Kristjan8899 goes all-in $12.03, bahundr folds

                    Final Pot: $34.66

                    Kristjan8899 wins $34.79 (net +$18.14)

                    bahundr collects $0.00 (net -$15.02)
                    adero88 lost $4.62

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #40
                      Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                      selgita mulle riveris toimunut??

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #41
                        Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                        Kuulaks ka huviga, peaks olema suht 100% ck back kui just mõlemad ei ole loose stationid.

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #42
                          Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                          Tihti sa ise säänses situatsioonis check-raise peale välja lähed, kui sa tead, et laud on selline, et vastane chekib 95% käsi järele? Kui vastane on sulle sellises situatsioonis chekkinud, tulebki valuet võtta.

                          Comment

                          • SANGPOMM
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 479

                            #43
                            Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            selgita mulle riveris toimunut??
                            Kuna ta ennem oli station, ta bettis turni,mõtlesin et kas ta sai nüüd rea või alles turnist tõmbe igaljuhul multiway pot ja minu järgi ka veel üks villane siis ei tahtnud turnis sisse lükata, kuna meil on veel oute et riverisse maja kokku lükata. Nüüd tuli blank kaart riverisse ja mõlemad vastased chekivad. Kui juba riveris pot on üsna viisakaks aetud siis Check on seal üsna weak. Ja jääb üle aint valuet võtta.
                            Last edited by SANGPOMM; 30.03.12, 10:29.

                            Comment

                            • simenkon
                              Grinder
                              • Dec 2011
                              • 525

                              #44
                              Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                              Sang, kas NL16 graafikut saad näidata? Hetkel ka möllan seal, lauad tõesti väga softid ja püsivad kaua koos, mitte nagu NL10s, et ainult jookse laudade vahelt. Igatahes täna mingi kahe tunniga +60$ ja siis hakkas ebareaalseid asju juhtuma, nii paljud vennad drawivad -EVga endale kasvõi stacki maha, aga kätt maha ei pane ja siis kui üritad neid valueda, siis mingi set over set või maja vs nelik või imevad läbi ussi***** endale riverisse mingi üllitise kokku. Kohati ajab nii närvi see limiit, igatahes kohe nulli tagasi ka.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #45
                                Re: SANGPOMMi päevik NL10 @Stars

                                Algselt postitas simenkon Vaata postitust
                                Igatahes täna mingi kahe tunniga +60$ ja siis hakkas ebareaalseid asju juhtuma, nii paljud vennad drawivad -EVga endale kasvõi stacki maha, aga kätt maha ei pane ja siis kui üritad neid valueda, siis mingi set over set või maja vs nelik või imevad läbi ussi***** endale riverisse mingi üllitise kokku. Kohati ajab nii närvi see limiit, igatahes kohe nulli tagasi ka.
                                Thats poker.

                                Comment

                                Working...