~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #481
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    in before crushing.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #482
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      Nvm, asi jääb katki. Rääkisime kuidagi üksteisest mööda ja ma ei teadnud, et igakuu 100h on min. volüüm. Kuna ma äkki lähen 2 kuu pärast tööle, siis puhtfüüsiliselt ei jõua ma seda ära teha + mul on veel ka naine kodus, kellega peab tegelema. Kui igakuu teha 50h, siis pikeneks stake esialgse 4 kuult 7 kuuks - niikauaks ma ei tahaks ennast siduda. Kuna jah, elus juhtub kõike.

      Teen diili vist ühe teise inimesega siit foorumist.

      Comment

      • rollkopter
        Grinder
        • Oct 2011
        • 501

        #483
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        obv et kui diili teed, peab volüüm kõva olema (mitte et 100h väga kõva volüüm oleks)

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #484
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
          obv et kui diili teed, peab volüüm kõva olema (mitte et 100h väga kõva volüüm oleks)
          Saan aru, aga kui ma käin 12-15h tööl päevas siis ma ei jõua mitte s*ttagi mängida. Kui ma istuks kodus ja grindiks päev otsa, siis ma võin 100h teha ka.

          E: Kui tahad, et stakest mingit kasumit ka tuleks siis obv ei ole mõtet staket võtta, kui mängid 30h kuus.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #485
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Kus kohas sa 12-15h päevas tööl käid kui saladus pole? Tundub nagu julm enesepiinamine.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #486
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              Tahaks ka teada, milline tööpost pakub sellist lõbu 12-15 tundi valvel olla, unreal... :D

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #487
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                12-15h tööl, 5 päeva nädalas = 240-300h kuus tööl (kui võtame 20 tööpäeva kuus) VÕI 100h pokkerit, mis biitimise korral toodab kindlasti rohkem ja aega jääb ka oluliselt rohkem naisega tegelemiseks.

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #488
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Oled sa võrrelnud tunnipalku? Kui sa vähegi suudad pokkeris võitev olla, siis vaevalt säänne töö, mida sa pead päevas 12-15h tegema, kuidagi tulusam oleks...

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #489
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    mis krdi tunnipalkadest te räägite siin. Kui inimene tahab tööd teha siis las ta teeb seda. Kohati jääb mulje et pokkerimängijad on lühinägelikud tuleviku suhtes.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #490
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      qbj0hn - Tegemist on niiöelda tükitöödega, üldiselt algab nädal teisip-kolmap ja lõppeb reedel. Nende päevade sees ma eelmisel aastal kunagi alla 12h ei teinud, kuna on vaja kiirelt valmis jõuda. Eelmineaasta mäletan, kuidas 16,5h tööpäev oli, lõpus tegime autotuledevalguses viimaseid nikerdusi rofl =D Tegemist on farmiseadmete montaaziga, viljahoidlad ja väljaheitetünnid jms :) Kes teab, see teab!

                      Ja minu jaoks pole see enesepiinamine, saan endast viimast võtta, eks jah, tööpäeva lõppedes mul jalad valutavad kuna olen lampjalgne ja hommikul on raske liikuda, aga sis harjun ära ja läheb edasi next day plz =D

                      Teistele, töö pole 5 päeva nädalas, vaid 2-3 päeva nädalas, suurte väljaheitetünnide "kokkupanemisega" läheb aega 2 päeva, väikeste tünnidega 1 päev. Need päevad tasustatakse 3-kohaliste numbritega.
                      Niiet mul savi, kas ma ükspäev äkki hiiteris teen rohkem pokkeris ja mängin vaid 5h. Lihtsalt, ma tahaks veidi stabiilset raha teenida, küll siis sügisel (või siis kui töö läbi saab) saab depo tehtud ja mängida :)

                      Edu!

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #491
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        IMo selline füüsiline nikerdamine on kordi huvitavam ja ka tervisele kasulikum, kui arvuti taga silmad krõllis grindimine. Tõenäoliselt ka omajagu kasumlikum kui up to NL25 mängimine.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #492
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          IMo selline füüsiline nikerdamine on kordi huvitavam ja ka tervisele kasulikum, kui arvuti taga silmad krõllis grindimine. Tõenäoliselt ka omajagu kasumlikum kui up to NL25 mängimine.
                          Täpselt :P Niiet haaran võimalusest, niikaua kuni võimalik on :)

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #493
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            õige, kui veel nl20 sitasti läheb kaa, võib vabalt juhtuda, et kuu lased BE ja elamiseks ka raha vaja välja cashida, pigem koguda mingi 2k€ ja kontole panna ning solid rb deal ja nl50 hakata laskma, sellega juba saaks enamvähem hakkama. nl20 elamiseks grindida on ikka fucked up

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #494
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Tead, mida räägid =D

                              NL50 ja money moves :D

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #495
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Tead, mida räägid =D

                                NL200 ja money moves :D

                                FYP

                                Comment

                                Working...