~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IsandJoberst
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 326

    #406
    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Viitsid panna triobeti all hands graafiku ?

    Comment

    • atu1337
      Julm Donk
      • Feb 2009
      • 68

      #407
      Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

      jõhker jooks ikka, nii kaua kui sul mindset vastu peab, siis peaks kõik korras olema :D

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #408
        Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

        Viimasest sessid "head" käed..

        obv ei võida ju :D


        Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1681426
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        BTN: $28.09 - VPIP: 22, PFR: 18, 3B: 6, AF: 2.7, Hands: 730
        SB: $21.77 - VPIP: 44, PFR: 15, 3B: 1, AF: 0.9, Hands: 369
        BB: $20.00 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 3, AF: 2.0, Hands: 1265
        UTG: $15.15 - VPIP: 17, PFR: 9, 3B: 3, AF: 1.7, Hands: 748
        Hero (MP): $20.62 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 5, AF: 3.1, Hands: 6337
        CO: $28.30 - VPIP: 56, PFR: 11, 3B: 4, AF: 2.0, Hands: 70

        Pre Flop: ($0.30) Hero is MP with Q Q
        1 fold, Hero raises to $0.70, CO calls $0.70, BTN raises to $2.70, 2 folds, Hero calls $2, CO raises to $28.30, BTN calls $25.39 all in, Hero calls $17.92 all in

        Flop: ($77.10) 7 A 3 (3 players - 2 are all in)

        Turn: ($77.10) J (3 players - 2 are all in)

        River: ($77.10) T (3 players - 2 are all in)

        Final Pot: $77.10
        BTN shows A Q
        Hero shows Q Q
        CO shows 9 9
        BTN wins $14.94
        CO wins $0.21
        BTN wins $59.16
        (Rake: $2.79)



        Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1681427
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        MP: $27.10 - VPIP: 17, PFR: 9, 3B: 3, AF: 1.7, Hands: 748
        CO: $19.60 - VPIP: 36, PFR: 32, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 22
        Hero (BTN): $27.90 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 5, AF: 3.1, Hands: 6337
        SB: $27.38 - VPIP: 79, PFR: 38, 3B: 0, AF: 2.1, Hands: 136
        BB: $20.71 - VPIP: 24, PFR: 15, 3B: 3, AF: 2.2, Hands: 251
        UTG: $11.27 - VPIP: 68, PFR: 10, 3B: 2, AF: 1.4, Hands: 313

        Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with J J
        UTG calls $0.20, MP calls $0.20, 1 fold, Hero raises to $1.20, SB calls $1.10, BB calls $1, UTG calls $1, MP calls $1

        Flop: ($6.00) 6 T 9 (5 players)
        SB checks, BB checks, UTG checks, MP checks, Hero bets $4.50, SB calls $4.50, BB folds, UTG folds, MP folds

        Turn: ($15.00) 2 (2 players)
        SB bets $21.68, Hero calls $21.68

        River: ($58.36) 4 (2 players)

        Final Pot: $58.36
        Hero shows J J
        SB shows T 9
        SB wins $55.45
        (Rake: $2.91)


        Mindset on üsna ****** juba.. vaatan, mis homme toob mäng ja kui samamoodi siis cashin välja ära br ja eitea mis edasi, mängin MM kõiki evente starsis ja äkki õnnestub midagi hittida, eiviitsi lihtsalt lambist raha ära kinkida igapäev.. parem kulutan selle endapeale ära..
        Last edited by kjmrc; 20.03.12, 06:38.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #409
          Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

          Mõtlesin, et võtan osa MM kampaaniast @ PS vahelduseks sitale cg jooksule. Mängin peaaegu kõiki evente NLHE & PLO, muud formaadid jäävad välja.

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #410
            Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

            move down ja rahune maha, MM tundub päris gamble, ma mõtlen, et kui ei hiti sittagi, siis vsjo?!

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #411
              Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

              Vaata kriitilise pilguga kõik suuremad kaotus käed üle ja kui sa tunned, et sul on häbi neid kellegile näidata siis oled midagi valesti teinud.
              Endalgi vahel käsi vaadates tekib hetk kus mõtlen "wtf, kas mina mängisin selle käe? like srsly, this is sooo bad"

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #412
                Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                harry.. nu ma tean jah, et seal julm laulupidu ja variatsioon is a big big killer seal, aga tho, ei oska muud enam teha.. cashis ainult miinus ja varsti on roll läbi ja siis imen näppu :D Mingi soliidne turnahit oleks hetkel ideaalne :)

                qbj0hn, täna tegin seda ja eks mõnes käes ikka tekkis selline värk, et ma ei pannud seda siia päevikusse, kuna obv tildinahka olin bi lasknud :D
                Lihtsalt ma varsti busto kui nii edasi läheb ja siis ei tea enam mida edasi teha.. kuna pokker ainuke elatusallikas, kas tõesti peab hakkama uut formaati õppima ? :D PLO jätaks välja, kuna seal liiga variatsioon.. hyper husngdes ka peaks see räigem olema kui sh cashgames.. tahaks ikka oma liistude juurde jääda (SH NLHE) aga lihtsalt nii edasi läheb siis on varsti piiiiks rolliga..

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #413
                  Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Tule fifty-sid mängima :) 500-1000$ teenid kuus lõdvalt, kui täiskohaga lased.
                  (tegelt ma ei taha sinna regulare juurde, onju)

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #414
                    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                    lol, eioska neid, pole kunagi mänginud ja ilmselt kuluks ka aega palju õppimise näol?

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #415
                      Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                      väga lebo on tegelt, kui variatsiooni talud

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #416
                        Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                        näha on, et talub

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #417
                          Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                          No pole midagi, EV joon ja roheline joon saavad kohe kohe kokku tagasi, siis asi normaliseerub :)
                          GL!

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #418
                            Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Liigu limiidis alla seni kuni confidentsi üles saad tagasi ja rolli.
                            Kui biidid hästi teenid ka aste madalamal sama palju mis NL20nes enne doomerit.
                            Mul oli endal ca 120BI, mõtlesin vaikselt NL50ne poole vaadata, cashisin 40BI'd välja arvutiostuks jms, et normaalne tehnika soetada, 80BI jäi alles, siis tabas räme downer -40BI, liikusin aste alla ja ei läind bustoks, tegin kõik kuhjaga tasa.
                            Kui endal sihuke doomswitch oli, siis ma usun küll et suur osa sellest oli ka mul endal, tihtipeale tahtsin vastastega, kes küllalt head OOP mängida ja sealt see kärisema hakkaski, samuti callisin liiga lightilt passiivseid fishe maha one pair tüüpi kätega, nagu sinulgi siin mitmes käes näha eelnevalt.
                            Nii et move down ja prindi raha.
                            Ja kasuta tugevamat bankroll managementi, näha on et ei pea vastu suurematele kõikumistele või sea stopp-loss, muud ei oska hetkel öelda...

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #419
                              Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              harry.. nu ma tean jah, et seal julm laulupidu ja variatsioon is a big big killer seal, aga tho, ei oska muud enam teha.. cashis ainult miinus ja varsti on roll läbi ja siis imen näppu :D Mingi soliidne turnahit oleks hetkel ideaalne :)

                              qbj0hn, täna tegin seda ja eks mõnes käes ikka tekkis selline värk, et ma ei pannud seda siia päevikusse, kuna obv tildinahka olin bi lasknud :D
                              Lihtsalt ma varsti busto kui nii edasi läheb ja siis ei tea enam mida edasi teha.. kuna pokker ainuke elatusallikas, kas tõesti peab hakkama uut formaati õppima ? :D PLO jätaks välja, kuna seal liiga variatsioon.. hyper husngdes ka peaks see räigem olema kui sh cashgames.. tahaks ikka oma liistude juurde jääda (SH NLHE) aga lihtsalt nii edasi läheb siis on varsti piiiiks rolliga..
                              Olen ka sarnase jama läbi elanud eelmisel aastal cashgame-s, kõik sai alguse sellest, kui üks tuntud pokkerihiid kinni pandi, see tõmbas mindsetile korraliku hoobi ja pool aastat sisuliselt ainult kulutasin taalasid rahalaudades Pokerstarsis.

                              Algul oli ikka siga raske, polnud Supernovat ega midagi, mis rake näol tagasi tooks ja raha mis oli headel aegadel teenitud FullTildis kuivas minu pangaarvel nagu kevadine lumi. Mingil hetkel sain Starsis asja niipalju paika, et tänu supernovale sai hakatud rake-ga taas tiba plussi jääma, kuigi mäng oli endiselt vilets.

                              Detsembris kui Stars oma reke süsteemi muutis, kadus minu senisel grindil igasugune point. Võtsin terve kuu vabaks ja soetasin mitu pokkeriraamatut ning hakkasin ümber õppima SNG-de peale, suht biiditav strateegia minu arust ja hakkas kohe meeldima ka.

                              Alates selle aasta jaanuarist siiani on mäng minu jaoks uue mõtte leidnud, olen tulemustega väga rahul, hakkasin isegi HU mängima kuna 1 laua SNG-d mängides avastasin et 1. kohtade arv oli liiga hea, mis andis alust oletada et biidin ka HU. palgatööle mineku plaane hetkel enam ei pea, kuigi jah backdoor peaks olema.

                              Jutu mõte vast on selles, et hea tahtmise korral on kõik võimalik, võta ennast kokku, puhka natuke, õpi ja mõtesta pokker enda jaoks ümber. Igasugusest sittarist on võimalik välja rabeleda hea tahtmise korral.

                              Ära pead norgu lase.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #420
                                Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Eks igal mängul on oma plussid ja miinused.
                                Samahästi võiks pakkuda, et tuim heads upi bumhunt ja raha tuleb. Valid ülisitad vastased ainult kes kaotavad vähemalt 20PTBB/100, mängid hästi, ei tilta ja make moneys :). Teoorias on asjad lihtsad muidugi aga ega perfektset mängu pole vast olemas muidu istuks kõik ühes kohas. Tuleb erinevaid asju proovida lihtsalt ja vaadata kus kõige paremini tuleb. Pokkeri variance tuleb igas mänguformaadis vast külla isegi parimatel selle vastu ei saa.
                                Ntx Lockis viimased nädal aega mängisin ikka complete tardidega. Viimane vastane parim näide.
                                250 käe peale olid HUs statsid 100/100 3bet 60%+ 4bet 50%+, ei foldinud 3bettidele ühtegi korda, cbet 96%, 2nd barrel 80%+. Suutsin talt juba 7 -8 buyini ära võtta ja siis ta võitis nii tagasi kõik, et ainult 1 buyini jäin ta peal plussi. Mis asja sa ikka teed siukse vastu 300BB deep QQ vs KK AIPF :). Thats poker, isegi siukeste tardide vastu on variatsioon vältimatu. Eventually asjad jooksevad paika lihtsalt.
                                Last edited by qbj0hn; 14.03.12, 01:33.

                                Comment

                                Working...