~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #316
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Kolmapäeviti mõnus donkfest jah O-s. vist ikka see boonuspäev kus 2 Eurise ticketi saab mida masinasse toppida :D olen ka vahel käinud sellel päeval, ükskord oli 10 inimest waitinglistis. Tohutu fishimine.
    Ükskord keegi tuli hea mõtte peale, et need 2 EUR piletid panna knockout bounty-na kaasa ja nii saab võitja lisaks võidufondile veel ka need piletid, et siis on asjal isegi jumet.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #317
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      Nii oleks tore jah.. aga jah seal ikka kõva kalastamine käib jep.. tuleb ise ka spinnadega kohale minna :D ise ei lähe?

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #318
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        Täna vist mitte, kuigi pole juba u 3 nädalat live mänginud ja isu on peal küll juba. lähipäevil võiks mõne ette võtta küll, seal hea odav õlli vms ka libistada :D:D stressi maandada

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #319
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          Ma jah täna sellepärast suht läksingi, et kerge entertainmenti isu + online br pole veel kohale jõudnud..

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #320
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Mis sa ikka higistad seal boonusturnal, grindi parem kodus $$$ :)

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #321
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              Ma pole veel rolli cashoudist kätte saanud :\ Sellepärast mõtlesingi, et võiks käia Olys siis vahelduseks :)

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #322
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                Mõistlik, oleks ka vb käpp aga sai sõbraga kokku lepitud trenni aeg.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #323
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Paigutad kõik rahad ümber?

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #324
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                    Paigutad kõik rahad ümber?
                    Ta tahab Quinnessi rekordit püstidada rahade ümber paigutamisel toast-tuppa sel aastal:)

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #325
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      irv.. paigutan jah.. küll võivad alles inimesed norida slle teema kallal :D Mis teha olen selline püsimatu hing :D

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #326
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Imo on see suhteliselt hea viis rollile lisa saada, eriti kui sama võrgu skinide vahel liikuda, kõik on sama aga igalt poolt saad depo boonuse..

                        Täpselt kõikide saitide boonuseid ei tea, aga saitidest kus coachingut pakume oli purples näiteks 200€ ( põhim 40% lisa rb) selle vabastamiseks läks näiteks NL10 kuskil 50k kätt, selle ajaga sai veel lisaks rb 150€, praeguses toas coolhandis on depo boonus ka 200€ ( 50% lisa rb) selle vabastamiseks läheb äkki kuskil 40k kätt ja selle aja jooksul saab veel 120€ rb... ehk selle esimese 90k käega koguneb rollile 67BI!!!! juurde ainult boonustena


                        Nägin kusagil mingit artiklit kus oli võrreldud 2te täpselt sama winratega mängijat ja tulemus oligi, et kui rolli ehitamise käigus erinevad boonused ka vabastada, siis saad limiitides üles liikuda väga palju kiiremini

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #327
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Algselt postitas raidov Vaata postitust
                          Imo on see suhteliselt hea viis rollile lisa saada, eriti kui sama võrgu skinide vahel liikuda, kõik on sama aga igalt poolt saad depo boonuse..

                          Täpselt kõikide saitide boonuseid ei tea, aga saitidest kus coachingut pakume oli purples näiteks 200€ ( põhim 40% lisa rb) selle vabastamiseks läks näiteks NL10 kuskil 50k kätt, selle ajaga sai veel lisaks rb 150€, praeguses toas coolhandis on depo boonus ka 200€ ( 50% lisa rb) selle vabastamiseks läheb äkki kuskil 40k kätt ja selle aja jooksul saab veel 120€ rb... ehk selle esimese 90k käega koguneb rollile 67BI!!!! juurde ainult boonustena


                          Nägin kusagil mingit artiklit kus oli võrreldud 2te täpselt sama winratega mängijat ja tulemus oligi, et kui rolli ehitamise käigus erinevad boonused ka vabastada, siis saad limiitides üles liikuda väga palju kiiremini
                          +zillion :) .. nahui ei peaks neid häid võimalusi ära kasutama?

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #328
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Nahhui grindid ennast normaalse softiga toas ülesse ja tõmbad need boonused Nl100+ liimidis 5 päevaga lahti mitte ei süga 50K kätt BE kuna keegi ei austa su raise.
                            Last edited by timz0333; 24.02.12, 12:31.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #329
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              No kui biidid, NL100at siis biidid ammugi suure winratega madalamaid limiite, vastasel juhul pole mõtet boonuste pärast nl100at mängida kui kahjumit toodad.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #330
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Ei ole süganudki 50k kätt BE ja selle boonuse grindiks nädalaga lahti :) Ja nl100 ma kindlasti ei biidi praegu :)

                                Comment

                                Working...