Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~
Kolmapäeviti mõnus donkfest jah O-s. vist ikka see boonuspäev kus 2 Eurise ticketi saab mida masinasse toppida :D olen ka vahel käinud sellel päeval, ükskord oli 10 inimest waitinglistis. Tohutu fishimine.
Ükskord keegi tuli hea mõtte peale, et need 2 EUR piletid panna knockout bounty-na kaasa ja nii saab võitja lisaks võidufondile veel ka need piletid, et siis on asjal isegi jumet.
Kolmapäeviti mõnus donkfest jah O-s. vist ikka see boonuspäev kus 2 Eurise ticketi saab mida masinasse toppida :D olen ka vahel käinud sellel päeval, ükskord oli 10 inimest waitinglistis. Tohutu fishimine.
Ükskord keegi tuli hea mõtte peale, et need 2 EUR piletid panna knockout bounty-na kaasa ja nii saab võitja lisaks võidufondile veel ka need piletid, et siis on asjal isegi jumet.
Comment