Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sadakrooni
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 254

    #2866
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    .

    Ma soovitaksin paremat varianti. Las naine ostab korteri(tõenäoliselt laenuga) kui midagi juhtub kolid välja. Seni kuni koos olete aitad nt pangamakseid vms tasuda. Sinul mingit õigust korterile pole. See nagu sinu toetus perele
    :)

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #2867
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Hei

      Pole ammu postitanud. Ei tahtnud. Ei tahtnud vaadata ei oma detsembrikuu ega eriti just eelmise aasta kokkuvõtet. Kass oli peal. Aimasin halba. Ja oli ka põhjust nagu selgus, kui täna HeM-il eelmise aasta graafiku joonistada lasin.

      Õnneks on halva mängu/jooksu juures ka midagi positiivset. Aga las graafikud räägivad enda eest.

      Detsember 2013 :



      Kogu 2013


      Jaanuar 2014 :



      Ehk siis jah, nagu ma kartsingi, teenisin jaanuaris rohkem kui kogu eelneva aasta jooksul.

      Kogu NL10 kah siinkohal. Valusalt järs kukkumine on ikka olnud. Eks näis, kas õnnestub tagasi üles ronida.



      Aasta lõpus ja alguses jäi mäng natuke tahaplaanile kah. Vist kokku mingi kahenädalane paus oli, kui mitte pikem. Loksusin elumere lainetel ja karidel. Aga nüüd olen mõne nädala vältel jälle igapäevaselt mänginud. Ehkki sessid, nagu võib jaanuarikuu graafikust järeldada, on olnud lühikesed.

      Coach õnneks andis andeks kuna tal endal kah tegemist olnud. Eks veebruaris katsume jälle korralikumalt kuuma anda.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #2868
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Volüüm, volüüm, volüüüm. Ilmselt seda sulle palju räägitud aga biidid ju. Anna aint hagu volüümile. 4000 kätt kuus mängida... Pagana vähe ikka :(

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #2869
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          No ma ei tea, eelmise aasta viimastel kuudel hakkasin ikka tõsiselt oma biitimises kahtlema. Nüüd nagu on usk hiiteri najal taastunud.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #2870
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            No ma ei tea, eelmise aasta viimastel kuudel hakkasin ikka tõsiselt oma biitimises kahtlema. Nüüd nagu on usk hiiteri najal taastunud.
            10 buy-ine swing ja juba kahtled oma oskustes :D Kes see coach on, et ta su mindsetiga nii halba tööd teeb.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2871
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Coach on hea (aga ma ei avalda ta nime enne diili lõppu, ja ka siis ainult tema nõusolekul, selline oli üks meie kokkulepetest). Ta on andnud mulle küllaldaselt ka mindseti kohta käivat materjali ning utsitab mind takka. Ise olen nahk olnud.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #2872
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                Coach on hea (aga ma ei avalda ta nime enne diili lõppu, ja ka siis ainult tema nõusolekul, selline oli üks meie kokkulepetest). Ta on andnud mulle küllaldaselt ka mindseti kohta käivat materjali ning utsitab mind takka. Ise olen nahk olnud.
                Soulreadin, et Vandalar.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #2873
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  Vanda biidib Nl10 päris soliidselt minu teada seega võib olla vabalt.

                  Nozzu go Nozzu!

                  Comment

                  • p0l1
                    Grinder
                    • Jan 2011
                    • 581

                    #2874
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Vanda biidib Nl10 päris soliidselt minu teada
                    +0.0 bb/100h @ 80 k kätt

                    Comment

                    • mait47
                      Jube Noob
                      • Jul 2011
                      • 192

                      #2875
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Uudiseid!

                      Comment

                      • Jazzyl
                        Jube Noob
                        • Feb 2012
                        • 142

                        #2876
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Kuhu Nozzu kadunud on ? Mitu kuud pole uuendusi siia tulnud.

                        Comment

                        • ivar866
                          Grinder
                          • Oct 2012
                          • 776

                          #2877
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          herrjänks puhkusel , võiks nozzugi ärgata.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #2878
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Üpris märjad ilmad praegu , muda hooaeg tulekul jne :)

                            Comment

                            • Jake
                              Julm Donk
                              • May 2014
                              • 89

                              #2879
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Mis toimub, ikka veel puhkusel? :D

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #2880
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Algselt postitas Jake Vaata postitust
                                Mis toimub, ikka veel puhkusel? :D
                                busto ehk

                                Comment

                                Working...