Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #2761
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Pühapäevast sai siis alguse pikemajalisem diil coachiga. Mis minu jaoks tähendas kolm ja pool tundi väldanud materjalide lugemist ja vaatamist, analüüse, diskuteerimist, arutlemist, mõtisklemist.
    Sai korrigeeritud nii mõnigi põhimõtteline error mõttemallides, kui omandatud lihtsaid, koheselt kasutusele võetavaid praktilisi teadmisi. Ent materjali, mida veel omandada tuleb on palju, oi kui palju.
    Igatahes oli põnev - vähemalt sama põnev kui reaalselt laudades mängides.

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #2762
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      (y)

      Comment

      • Loksutaja
        Õpihimuline Mängur
        • Jun 2010
        • 448

        #2763
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        sheriff tõi pisara silma.


        GL nozz

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #2764
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          gl nozzu, varsti grindid nl25, nl50 .

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #2765
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Eile ei jõudnud kah laudadesse, ehitasin HUDi. Aga täna lendasin juba uute teadmistega varustatult peale. Osasi suutsin kasutada aga kõik ei läinud veel nii libedalt kui vaja. Siiski, näitasin suht kena kasumit ja juba hakkabki EV joon august välja jõudma :)

            Comment

            • Xavi
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2012
              • 346

              #2766
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Milline uus HUD välja näeb? mida tähtsat lisasid?:)

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #2767
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                Uhh, uus HUD on...natuke liiga palju minu jaoks praegu. No umbes selline tunne nagu oleks rolleri seljast hayabusa selga istunud vms.
                Lisaks tulid: Agressioon tänavate kaupa. Fold to steal sb-lt ja bb-lt. betting vs missed cbet op ja betting vs missed cbet ip. 4bet range ja veel vist mingit kraami. enne oli mu HUD kahe realine, nüüd neljane. Ja read on pikemad kah.

                Aga küll ma harjun.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #2768
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                  Uhh, uus HUD on...natuke liiga palju minu jaoks praegu. No umbes selline tunne nagu oleks rolleri seljast hayabusa selga istunud vms.
                  Lisaks tulid: Agressioon tänavate kaupa. Fold to steal sb-lt ja bb-lt. betting vs missed cbet op ja betting vs missed cbet ip. 4bet range ja veel vist mingit kraami. enne oli mu HUD kahe realine, nüüd neljane. Ja read on pikemad kah.

                  Aga küll ma harjun.
                  Seda lugedes mul paha tunne et aint 8 statsi minu HUDis :( Samas ma mängin läpparis ja rohkem ei mahu hästi :D

                  Comment

                  • Majandaja
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 2133

                    #2769
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Seda lugedes mul paha tunne et aint 8 statsi minu HUDis :( Samas ma mängin läpparis ja rohkem ei mahu hästi :D
                    Mul ka ammu juba 4 rida ja mängin 15.4 tollise läppari taga. Veits kirju on, aga kõvasti saab ikka infot.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2770
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      algusest peale mul 4-5 rida olnud:)

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #2771
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Mul 5rida 20stati mängin läppari peal 7laual.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #2772
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          kui juba siis juba:

                          Mul 14 rida 457 statti mängin 7" pihuarvuti peal 9-al laual

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #2773
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            lol, statid on suts overrated, peab ise mees olema

                            Tegelt 3statist täitsa piisab kui jälgid ka mis toimub ja regulare tunned.

                            Ise kasutan küll rohkem aga saab ka ilma.

                            Comment

                            • Yolonaator
                              Julm Donk
                              • Feb 2013
                              • 81

                              #2774
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Mängin ka natukene nl10t. Kui huvitatud oled, siis võiks mingi aeg näiteks üksteise sesse jälgida ja saaks mõtteid vahetada, miks nii tegime jne. Ehk oleks üksteise mängule midagi kasu, kuna mõlemad mikromehed.
                              Hudi koha pealt mul endal 12 tk + kui lisa infi vaja siis hudi peal hiirt hoides tuleb sealt kõik muu vajalik inf lahti. Alguses tundus ka, et mis vikerkaar see siis nüüd siin laual on ja raske oli asju vaadata.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #2775
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Mis eile võidetud, see täna hooleta. Ehk sai taas tegeliku jooksu ja EV vahelist cap-i laiemaks venitatud. Plus veel set vs. set olukord ja nii ta läks. Ei päästnud ka see, et ühe 100bb mehe ära stäkkisin ja teiselt kah jupi kaupa tema 70 bb-d kokku kraapisin.



                                Siuke vahva käsi siis: Flopil ju ei olnud enam loobumis kohta. Arvestades kui suur oli pott ja kui palju mul callida vaja oli? Lootsin, et tal on KA kuna KK oleks ta PF ehk üle tõstnud mu. Taskupaari kah väga ei kartnud kuna sellega callimiseks polnud tal PF pot oddse. Nii, et uskusin, et saan rahad ees olles sisse.

                                Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2331774
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                CO: $10.73 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 59
                                BTN: $4.98 - VPIP: 26, PFR: 17, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 23
                                Hero (SB): $10.00 - VPIP: 13, PFR: 10, 3B: 3, AF: 4.1, Hands: 174890
                                BB: $4.00 - VPIP: 10, PFR: 9, 3B: 8, AF: 3.5, Hands: 233
                                UTG: $8.28 - VPIP: 27, PFR: 10, 3B: 0, AF: 2.0, Hands: 30
                                UTG+1: $4.00 - VPIP: 8, PFR: 8, 3B: 9, AF: 1.0, Hands: 100
                                UTG+2: $10.00 - VPIP: 11, PFR: 10, 3B: 3, AF: Infinity, Hands: 184
                                MP1: $12.60 - VPIP: 14, PFR: 10, 3B: 0, AF: 7.0, Hands: 79
                                MP2: $20.82 - VPIP: 7, PFR: 0, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 14

                                Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with A A
                                UTG raises to $0.30, 2 folds, MP1 calls $0.30, MP2 calls $0.30, 2 folds, Hero raises to $1.60, 1 fold, UTG calls $1.30, 2 folds

                                Flop: ($3.90) 3 J K (2 players)
                                Hero bets $2.80, UTG raises to $6.68, Hero calls $3.88

                                Turn: ($17.26) 9 (2 players)

                                River: ($17.26) J (2 players)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Yolo, sorry, mul praegu coaching diil pooleni, sel ajal ei hakka teistega ühisesse tegema.

                                Comment

                                Working...