Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2011
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kes teab ehk ei olegi teisel pool aeda muru rohelisem ja taevas sinisem ning mõne aja pärast kolitakse tagasi.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #2012
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Pigem on Alaskal õigus...

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #2013
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Oi, see on küll kurb lugu Nozzu. Edu sulle edaspidises.

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        Jama raisk. Ma olen kah alati öelnud, et mehed vaadake kellega te lapsi teete. Endal kah sitad kogemused sellega.
        Ei targuta, aga nõustun. Teine asi on veel, et millal saadakse. Imestan ikka vahel, kuidas mõned tuttavad liiga vara lapse saavad, käies ise veel lihttööl ning majanduslikult liialt keskpärasel järjel ollakse. Miks, miks ?

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #2014
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Kõige suurem hirm oleks see, kui naine läheb välismaale elama ja võtab poja kaasa. Naine naiseks aga poeg on sinu jaoks kadunud

          Samas olen aru saanud, et suhtel on mitu olekut. Üks asi on (lasteta)naisega koos ringi käia, pidu panna-elada. Teine asi on see, kui on laps ja egod hakkavad välja tulema. Küll keegi on liiga laisk, vähe raha, vähe aega. Tülid on väga kerged tulema. Näen tuttavate peal sellist tsirkust
          Last edited by privador; 04.09.12, 21:12.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #2015
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Pehmelt öeldes kusine lugu, edu edaspidiseks Nozzu.

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #2016
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Imestan ikka vahel, kuidas mõned tuttavad liiga vara lapse saavad, käies ise veel lihttööl ning majanduslikult liialt keskpärasel järjel ollakse. Miks, miks ?
              Kulla inward väga suur osa inimesi jääbki lihttööliseks... ja kui need nö noored tolad ka sünnitamise lõpetavad, kes siis üldse sünnitavad ?


              Ja Nozzule soovin muidugi jõudu ja jaksu edaspidiseks.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #2017
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                Kulla inward väga suur osa inimesi jääbki lihttööliseks... ja kui need nö noored tolad ka sünnitamise lõpetavad, kes siis üldse sünnitavad ?
                Eks ta nii ole. Kahe otsaga asi, lihtne neil kindlasti ei ole. Kulude kasv on ikkagi märkimisväärne.

                Comment

                • Loksutaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jun 2010
                  • 448

                  #2018
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Eks ta nii ole siin ilmas, et igaüks näeb asju ikka oma mätte otsast :).

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #2019
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Kõige suurem hirm oleks see, kui naine läheb välismaale elama ja võtab poja kaasa. Naine naiseks aga poeg on sinu jaoks kadunud
                    Just see oht ongi väga valusalt päevakorral :(. Käis nädalalõpul Soomes ära, tuli tagasi, ütles, et meiega on kõik ja tema kolib mu pojaga Soome. See oli õudne hetk. Aga ma ütlesin kah talle, et ma ei anna talle luba last Soome viia. Kui ta seda üritab lähen kohtusse ja nõuan lapse hooldusõiguse endale.
                    Läbirääkimised on olnud väga pingelised. Aga praegu oleme jõudnud kokkuleppele, et järgmise kolme kuu jooksul elab ta Pärnus (vanemate ja sõbranna juures). Selle aja jooksul võib ta koos poisiga veeta septembris 2 nädalat Soomes, ja ülejäänud kahel kuul kummalgi nädala. Eks siis novembri lõpus arutab edasi.
                    Last edited by Nozzu; 04.09.12, 21:31.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #2020
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Eks ta nii ole. Kahe otsaga asi, lihtne neil kindlasti ei ole. Kulude kasv on ikkagi märkimisväärne.
                      Kui nüüd 90-ndate põlvkond 80-ndate põlvkonna asemel sünnitama hakkab ja sündide arv muutub neljakohaliseks ning negatiivne iive saab olema 5k+, vot siis alles tuleb kulude kasv. Väljaränne annab ka veel oma laksu aga mis läinud, see läinud.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2021
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Kui nüüd 90-ndate põlvkond 80-ndate põlvkonna asemel sünnitama hakkab ja sündide arv muutub neljakohaliseks ning negatiivne iive saab olema 5k+, vot siis alles tuleb kulude kasv. Väljaränne annab ka veel oma laksu aga mis läinud, see läinud.
                        Sa alati igas postitutes näedki kulusid ning iga postitus viitab sellele, kui halb meie riik, kui must on tulevik ja ansip on ****?

                        Nozzule ei oska midagi öelda - kõik juba ära öeldud, sitad lood raisk ;(

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #2022
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Sa alati igas postitutes näedki kulusid ning iga postitus viitab sellele, kui halb meie riik, kui must on tulevik ja ansip on ****?
                          Nop, seda näete tegelikult teie. Omamoodi lõbus, kui postitus(t)est loetakse välja seda, mida tahetakse lugeda. Samas olen isegi olen korduvalt selle reha otsa komistanud.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2023
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Mis reha otsa?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #2024
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Oma soovidest või eelarvamustest lähtuvalt loen postitus(t)est välja seda, mida tahan lugeda.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2025
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Oma soovidest või eelarvamustest lähtuvalt loen postitus(t)est välja seda, mida tahan lugeda.
                                Võib-olla küll.

                                Ma ei tea, kuidas teistega on aga minule oled jätnud kuidagi negatiivse arvamuse, et alati, kõik on nii perses ja ******, kui vähegi olla saab ning pigem näed alati, et klaas on pooltühi, kui pooltäis.

                                Comment

                                Working...