Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #2746
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Cbeti suuruse põhjendus pole kaugeltki adekvaatne. Pole nii madalal mõtet leiutada.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #2747
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
      Cbeti suuruse põhjendus pole kaugeltki adekvaatne. Pole nii madalal mõtet leiutada.
      Ahah, P0l1 näiteks kirjutas mõnikümmend posti tagasi: "AQ käes nii shortie vastu on positsioonis okei betida 1/3 panka, siis on tal võimalus mõni viga ka teha.

      Seekord küll polnud vastane shortie aga ikkagi - kaalusin kas bettida normal suurusega ehk 2/3 potti või üldse mitte bettida ja siis meenus see soovitus, et beti vähe ja anna võimalus eksida. Ja nii tegingi. Ehkki nii väikse beti callimine vist isegi pole siin eksimus.

      Aga eks selle päevikuga nii ongi, et nõuandjaid palju...
      Last edited by Nozzu; 12.10.13, 00:45.

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #2748
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Tegu oli 3betpotiga ja laud ülikuiv ning 3betpotis ongi regulari vastu cbet 50% ümbruses ju. Hetkel on sinu tavaliselt avatud käsi ning laud mõningaste drawdega. Erinevus on ju suur. Samuti puuduvad statid, kas vastane on regular või fish, mis mõjutab ka postflopil tegutsemist.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #2749
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Selles limiidis ei pea vastastele andma võimalust viga teha, nad teevad niisama ka. Su cbeti suurus mõjutab seda konkreetset asja minimaalselt. Pane rohkem. :)

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #2750
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Ma reeglina panengi. Pole sel aastal sellist C-betti teinudki. Aga nüüd üritasin kuidagi õppust võtta ja näed mis sai - mõtlesin üle. Või pigem ala.
            Eks see vist ongi mu viga, et kasutan kusagilt saadud infokilde selleks sobimatus kohas.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #2751
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Imo on see sizing ok. Laud kuiv ja calli saame mitte just väga suurelt osalt vasase rangest. Las callib laiema rangega ja hitib oma ülekaarti, mida ta foldida enam ei taha.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #2752
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                Ja kui vasased vähegi agressivsemad, siis ck ei ole ka paha.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #2753
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  ühinen kotka arvamusega ja usun, et cbet sizing on hea.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #2754
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Ei ole nõus. Selles limiidis isegi regularid callivad 80% potist cbete AK KQ jms ülekaardiga. Seda enam, et hero cbet on üsna kõrge ning turnis üsna madal juba. Mina paneks 70-80c.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #2755
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      No ei ole see ju nii. Mida madalam limiit, seda nitisem regular. Keskmine nl10 regs foldib cbetile rohkem kui nl100 reg.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #2756
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Kotkaga täiesti nõus. Nii kuiv laud, et ei ole vaja üle poole panga panna siin.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #2757
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Ma jään ikka oma variandi juurde, et mida suurem seda parem. Sellega olen nõus, et nl10 reg foldib cbetile rohkem, aga olen 99% kindel et terve limiidi peale on 1,5 venda kelle fold to cbet sõltub su sizingust. Kui on kuiv flop ja su käsi on hetkel nuts, aga nö 'haavatav' ja võib juhtuda et kuskil tänaval võib-olla foldida vaja (QQ J65 flopil vms), siis paneksin selle pool potti, aga antud juhul laksaks võimalikult suurelt, sest kui callib siis callib ja kui foldib siis sõltumata su sizingust. My 2 cents.

                          Comment

                          • eyestabber
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 505

                            #2758
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Misasja? QQ-ga saad just suuremalt cbettida, kuna vastasel kõvasti rohkem Jx kombosid, millega maha callida

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #2759
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                              Ma jään ikka oma variandi juurde, et mida suurem seda parem.
                              Ise ei ole sellega küll nõus. Mõtle rangedele, boardi tekstuurile ja millelt sa loodad calli saada? Va muidugi kui täiesti maniakk vastas on.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #2760
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                                Misasja? QQ-ga saad just suuremalt cbettida, kuna vastasel kõvasti rohkem Jx kombosid, millega maha callida
                                Täiesti nõus.

                                Comment

                                Working...