Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2176
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Et liiga OT ei läheks:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #2177
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      minu vabandus on laiskus

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #2178
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
        Võitmise ja raha väljavõtmise vastu pole tal midagi. Probleemid võivad tekkida siis, kui töölt ära tulen ja selleks, et rahavoogu tagada 14 tundi arvutis istun ning seetõttu nö. asotsiaalseks muutun.
        Ehk siis ta saab väga hästi aru, et pokkerimängija töö on nagu iga teinegi töö - et seda teha korralikult, tuleb sellele pühenduda, kulutades piiratud ressurssi, milleks on aeg. Ja kui seda aega hakatakse kulutama juba sellisel määral, et muu elu jääb tahaplaanile, siis...

        Ja kui nüüd üldiselt rääkida, siis mina ei arva, et ainult mehel on perekonnas õigus oma arvamusele ja just mehe arvamus peab olema see, mis loeb. Pigem usun ma läbi arutelude sündinud kompromissidesse.
        Aga miks sa järeldad, et sa pead 14 tundi päeva arvuti taga istuma? Tooksin siia isikliku kogemuse: Mängin pokkerit ja tegelen ettevõtlusega põhiliselt päevasel ajal 9-17. Sellel ajal on ka tema tööl. Õhtud veedame üldjuhul koos - käime väljas, kokkame koos jne.

        Kui sa muidugi sead ise seisukoha, et sinu elukutse pokkerimängijana eeldab 14h-d päevast ja ülejäänud aja suht magad, siis ei saa asi tõesti toimida. Minu pakutud variant ei tohiks küll kedagi häirida ja peaks mõlemale poolele vastuvõetav olema, sest see toimiks samuti ka tavalise töö puhul, mis kestab 9-17.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #2179
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Ma arvan, et päris paljudel pokkerimängijatel on kaasadega teemaks hilisõised mängimised(nädvahetused kinni) pokkerireisid
          Mis on tihti ka õigustatult

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2180
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Ise mängin mingi aeg päeval paar tundi kui elukaaslane tööl on.

            Ja siis alates 12nest vms, kui ta magama läheb - ~ 4 tundi.

            Samuti mängin 5x nädalas umbes nagu tavaline töökoht, 6h päevas

            - reaalsuses aga mängin pigem isegi vähem. 100-120h kuus seega

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #2181
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              See foorum võtab juba 5h....

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #2182
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Ma saan aru, et pokkerifoorum ja nii, aga naljakas, kuidas siin pokkerimängu kui tööd idealiseeritakse.
                Minu arust Nozzu naisel igati õigus ning sellised asjad peakski kohesele välja ütlema ja läbi rääkima.
                Arvestades päevikukangelase volüümi, siis ma loodan küll, et kirjutamist ei jäta.

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #2183
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust

                  EDIT: Ja kes ütleb teise inimese naise kohta avalikult frukt?
                  Ära ole nii hell Ranka, sa ei pea kaitsepositsioonile asuma, Nozzu saab seda ise ka teha.

                  Alles see oli kui Nozzul lõppesid probleemid eelmise kaasaga, praegu lihtsalt tundus, et juba hakkavad uued pihta....

                  Vsiu kirjutas juba kõik hea ära

                  Rahu ainult rahu, PP perefoorum :D

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #2184
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Üle pika aja paar kätt. Mõlemad tänasest sessioonist (mis lõppes küll kenasti plusspoolel). Mis konsiilium arvab, kas ma äkki barreldan liiga optimistlikult?

                    1) Vastane 72/17 fold to flop c-bet 33. Oluline on, et ma just eelmine käsi panin tähele, et ta tahab Ax-ga floppi vaadata.

                    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                    9 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Nozzu ($10.92) 109bb
                    UTG+1 Player2 ($10) 100bb
                    MP1 Player3 ($2.55) 26bb
                    MP2 Player4 ($11.72) 117bb
                    MP3 Player5 ($7.99) 80bb
                    CO Player6 ($8.81) 88bb
                    BTN Player7 ($9.58) 96bb
                    SB Player8 ($9.06) 91bb
                    BB Player9 ($4.15) 42bb

                    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is UTG Q Q
                    Nozzu raises to $0.40, 4 folds, Player6 calls $0.40, 3 folds

                    Flop: 10 8 8 ($0.95, 2 players)
                    Nozzu bets $0.70, Player6 calls $0.70

                    Turn: A ($2.35, 2 players)
                    Nozzu bets $1.40, Player6 calls $1.40

                    Tuligi see õnnetu A maha. Suht vale oli siin vist barreldada kuna fish siin oma A-st ilmselt ei loobu mu masti reppimise peale, ehk ühtki paremat kätt ma siin maha ei saa. Ja samas, kui vastasel ei ole A-d, siis ta enam ei calli, ehk ükski kehvem käsi tõenäoliselt ei calli. Õige?

                    River: 5 ($5.15, 2 players)
                    Nozzu checks, Player6 checks

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    2) Vastane 21/0 fold to flop c-bet 67.

                    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                    8 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Player6 ($13.16) 132bb
                    UTG+1 Player7 ($12.21) 122bb
                    MP1 Player8 ($10.13) 101bb
                    MP2 Player9 ($3.10) 31bb
                    CO Nozzu ($10) 100bb
                    BTN Player2 ($10) 100bb
                    SB Player3 ($10.22) 102bb
                    BB Player4 ($10.20) 102bb

                    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is CO J K
                    2 folds, Player8 calls $0.10, 1 fold, Nozzu raises to $0.40, 3 folds, Player8 calls $0.30

                    Flop: 7 9 8 ($0.95, 2 players)
                    Player8 checks, Nozzu bets $0.50, Player8 calls $0.50

                    Flop: Ilgelt märg flopp ja ilma kõrge kaardita - võis vastase ranget tabada küll ja seetõttu pole c-bet siin mõistlik. AGA lähtusin põhimõttest, et panustan pool potti, kui fish sai pihta, siis ta callib, kui ei saanud, piisab poolest potist, et ta loobuks. No callis, järelikult sai pihta.

                    Turn: A ($1.95, 2 players)
                    Player8 checks, Nozzu bets $0.95, Player8 calls $0.95

                    Turn: Niske kolekaart tuli lauda, et ma mõtsin, et sellega peaks ikka blufima, sest kui ta nüüd floppi hittis, siis nüüd on tal ikkagi põhjust peljata, et ma sain A-le pihta preflop agressorina ja ta viskab oma parema lehe maha.

                    River: Q ($3.85, 2 players)
                    Player8 checks, Nozzu checks

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Muidu pole nagu väga huvitavaid käsi ja olukordi olnud - üritan neid vältida, niipalju kui oskan. :)

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #2185
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      nozzu räägi naistest parem

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #2186
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        1. käes turni beti kohta "masti reppimine" öelda on natuke naljakas... Ja seal pole ka mingit mõtet bettida.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2187
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          nozzu räägi naistest parem
                          Tuleb paremini välja? :) Nojah, võib-olla tõesti.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #2188
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            qq-ga turni value betimine ja check/call m6lemad ok

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #2189
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              jk-ga kui hakad betima seda boardi siis peaksid 3 barrel sest lihtsalt 2890235325 pair+draw k2si tal mis ilmselt seda riverit ei calli

                              aga ma lihtsalt annan alla selle flop eriti ilma backdoor fd-ta

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #2190
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                qq-ga turni value betimine ja check/call m6lemad ok
                                Usud, et kui vastasel pole endal A-d käes seal, siis ta ikkagi calliks mind seal turnil kehvema kaardiga, vaatamata sellele, et ma preflopis tõstsin?

                                Comment

                                Working...