Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #2161
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Pokkeriprode suhtenõustamisnurgake:

    Naisel on tagasihoidlik soov mitte omada sellist, pealtnäha läikivat, kooselu:
    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Tüüpidel pidi olema luksuslik elamine, uhke auto maja ees ja...ja see olevatki põhimõtteliselt kõik mis neil olevat - ülejäänud aja ja ruumi täitvat nende jaoks pokker.
    Mis ma peaks tegema?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #2162
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Pokkeriprode suhtenõustamisnurgake:

      Naisel on tagasihoidlik soov mitte omada sellist, pealtnäha läikivat, kooselu:

      Mis ma peaks tegema?
      post of the year xD

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #2163
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ma ei mõelnud suss olemist. Kuidagi halvustav oli jassi kommentaar. Asjad saab selgeks rääkimiste ja kompromisside teel, mitte sõnade MAKSMA panemise teel.

        EDIT: Ja kes ütleb teise inimese naise kohta avalikult frukt?
        selles sul õigus, ma ei pannud tähelegi.

        oma sõna maksma panemine on ka see, kui hakkad asju selgeks rääkima ja suudad oma seisukohad naisele selgeks teha nii, et ta ei suru enda omasid peale.
        see, kui naine hakkab juba kooslemise algul mingeid ultimaatomeid esitama, mitte ei räägi ja ei põhjenda mõistlikult(ja mees kuulab kõrvad norus), siis selles supist head nahka ei saa. trust me.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2164
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          selles sul õigus, ma ei pannud tähelegi.

          oma sõna maksma panemine on ka see, kui hakkad asju selgeks rääkima ja suudad oma seisukohad naisele selgeks teha nii, et ta ei suru enda omasid peale.
          see, kui naine hakkab juba kooslemise algul mingeid ultimaatomeid esitama, mitte ei räägi ja ei põhjenda mõistlikult(ja mees kuulab kõrvad norus), siis selles supist head nahka ei saa. trust me.
          Ma olen ju sellega nõus. Jassi kommentaari läbi lugedes, tundus mulle, et sõna maksma panemine on arvamuste, vaadete, nägemuste jms. peale surumine ehk ainult mehel on ainult üks ja õige maailmaavade, mis ei ole tõsi. Nozzu case ma ei viitsi üldse arutadagi - sellised ultimaatumid ei vääri aja kulutamist.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #2165
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Selline ultimaatum näitab, et naise poolt on praegu juba midagi mäda.Ära jama Nozzu.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2166
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Miks kõik arvavad, et naine ütles konkreetselt: «Ahaaa pokker? Selge, kui sa sellega tegelema hakkad rohkem, siis end of story»

              Ma ise arvan, et see võis pigem tulla jutu käigus: «Päh, ma olen neid pokkerimängijaid näinud küll. Kogu aeg kompu taga, sellise mehega ma küll koos olla ei tahaks», mis on ju rohkem kui tõsi, kui mees istub 14h+ arvuti taga ning kokku saadakse ainult magamistoas ning sedagi ööl vastu hommikut, kui naine sügavalt magab. Eeldan, et see võib väga paljudel pokkeriprodel nii online kui ka live, kelle life unbalanced, täiesti päevakorras teema.

              Viimane ei ole küll ultimaatium vaid oma arvamuse avaldamine.

              Nozzu võib kinnitada või ümber lükata, kuidas täpselt oli/on.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #2167
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Nozzu case ma ei viitsi üldse arutadagi - sellised ultimaatumid ei vääri aja kulutamist.
                Jap, mulle meeldiks samuti, kui me/te seda teemat (kelle sõna maksab, kelle jalas peavad olema püksid, kas on kahepeale üks paar pükse jne? ) käsitleks laiemalt, mitte ei keskenduks minu personaalküsimusele :)

                Siiski, oma naise kaitseks ütlen veel ära, et ta ei esitanud tegelikult niimoodi järsult, vastu vaidlemist mitte sallivalt, ultimaatumit vaid põhjendas üsna pikalt, miks talle ei meeldiks koos elada elukutselise pokkerimängijaga (tal on tegelikult ka varasem isiklik kooselu kogemus mehega, kes korraldas Tallinnas mänge). Küll aga ei ole tal midagi selle vastu, et ma päevas pühendan mõned tunnid mängule, mängu õppimisele jne. See on ka tema silmis igati OK ja ta ei ole mingi põhimõtteline pokkeri vastane ega pea mängijaid haigeteks sõltlasteks ja gämbleriteks.

                Samuti ei keelanud ta mul hakata elukutseliseks. Lihtsalt ütles, et tema läheks sellisel juhul (kui pokker muutuks mulle tähtsamaks kui kõik muu) ära. Ja see on tema õigus.

                Ilmselt poleks ma pidanud üldse seda "ultimaatumi teemat" siin tõstatama aga kuna laudades toimuvast pole mul viimasel ajal suurt miskit rääkida, siis lootsin väikese provokatsioongia päevikusse natuke (keskust)elu tuua. Ja sain mis tahtsin.
                Last edited by Nozzu; 05.12.12, 09:58.

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #2168
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Pane parem huvitavaid käsi,muidu läheb perefoorumiks ära.Gl!

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #2169
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Edu laudades ja mujalgi:D

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #2170
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Esiteks pean mainima, et sa Vsiu oled üks tark mees ja ütlesid kõik ära, millesse minagi usun:-)

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Ma tean natuke äärmuslikumat juhtumit. Reeglina on mees suss, mis suss ja puhtalt naise lükata-tõmmata. Olukord muutub, kui mees joob, siis saab naine lihtsalt peksa.
                      Ise tean kah sellist suhet, mitte küll vägivallaga, aga täis peaga saadetakse pikalt ja kaine peaga kaabitakse jalga. Tekibki selline surnud ring, kus kaineks saades häbenetakse oma tegusid ja sõnu ja hakatakse pugema, naine hakkab seda ära kasutama ja inisema, kuni mehel kopa ette viskab, täis joob ja vastu hakkab.

                      Kunagi lugesin mingit naistefoorumi teemat 35 aastasest süütust mehest, seal võtsid igasugused 25+ süütud tegelased sõna. Vabandused olid, et pole seda õiget ja tahaks midagi romantilist ja ma olen rahuliku iseloomuga jne. Siis osad naised vastasid, et olete ideaalsed ja toredad mehed, küll te kellegi leiate, aga osad naised panid konkreetselt, et te olete kuradi mämmerdised ja okse tuleb peale, kui peaks sellistega veel koos elama. Et mees peab olema enesekindel ja agressiivne ja ennast kehtestama.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #2171
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                        lol, n1

                        vast ei saadud minust valesti aru....
                        Kui mees on perekonna pea, ei tähenda, et naine orjaks, teeks kõik tööd jne. See ei tähenda, et inimesed ei armastaks teineteist. Kui te olete näinud perekonda, kus naine on boss ja meest ei austa, siis see ei ole ilus vaatepilt.....
                        kodus teen pigem mina süüa, pesen nõud jms. aga naine ei hakka mulle küll peale kargama, et seda ja teist sa ei tee!, sinna sa ei lähe! vms...
                        naine peab meest austama, muidu asi ei toimi.
                        mul sama olukord :) Ja üleüldiselt su jutuga suht 100% nõus. Ja mu naine austab mind 100% ja meie suhe toimib ka väga hästi. Tuleb leida lihtsalt selline kuldne kesktee ja teha mõned kompromissid.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2172
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Võitmise ja raha väljavõtmise vastu pole tal midagi. Probleemid võivad tekkida siis, kui töölt ära tulen ja selleks, et rahavoogu tagada 14 tundi arvutis istun ning seetõttu nö. asotsiaalseks muutun.
                          Ehk siis ta saab väga hästi aru, et pokkerimängija töö on nagu iga teinegi töö - et seda teha korralikult, tuleb sellele pühenduda, kulutades piiratud ressurssi, milleks on aeg. Ja kui seda aega hakatakse kulutama juba sellisel määral, et muu elu jääb tahaplaanile, siis...

                          Ja kui nüüd üldiselt rääkida, siis mina ei arva, et ainult mehel on perekonnas õigus oma arvamusele ja just mehe arvamus peab olema see, mis loeb. Pigem usun ma läbi arutelude sündinud kompromissidesse.
                          Last edited by Nozzu; 05.12.12, 10:28.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #2173
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                            14 tundi arvutis istun ning seetõttu nö. asotsiaalseks muutun.
                            Miks kõik nii äärmustesse langevad? Arvad, et kui keskmiselt 6-7h päevas end pühendada mängimisele/õppimisele, siis ei jõuaks kuhugile oma tulemustega?

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #2174
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                              Võitmise ja raha väljavõtmise vastu pole tal midagi. Probleemid võivad tekkida siis, kui töölt ära tulen ja selleks, et rahavoogu tagada 14 tundi arvutis istun ning seetõttu nö. asotsiaalseks muutun.
                              Ehk siis ta saab väga hästi aru, et pokkerimängija töö on nagu iga teinegi töö - et seda teha korralikult, tuleb sellele pühenduda, kulutades piiratud ressurssi, milleks on aeg. Ja kui seda aega hakatakse kulutama juba sellisel määral, et muu elu jääb tahaplaanile, siis...
                              No mängi praegu rahulikult edasi nagu teind oled.

                              Kui paremini minema hakkab ja pokkeriga rohkem teenima hakkad siis mõtle sellele.

                              Selles suhtes ei saa kellelgi küll ütlemist olla, siis see oleks sinu töö ja vaevalt töötunde rohkem tuleb kui muidu tuli.

                              Lisaks on aeg veel selline huvitav asi, et seda saab planeerida :)

                              GL!

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #2175
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                                No mängi praegu rahulikult edasi nagu teind oled.

                                Kui paremini minema hakkab ja pokkeriga rohkem teenima hakkad siis mõtle sellele.
                                Just!
                                Praegu, NL10-s, pole see minu jaoks aktuaalne teema :). Lähikuudel on eesmärgiks (või sooviks) jõuda NL25. Eks näis, mis tegelased mind seal ees ootavad. Elukutseliseks hakkamise küsimuse juurde võin naasta (mõne) aasta pärast.

                                Comment

                                Working...