Re: Microob Nozzu päevaraamat
Andke andeks, mul endal kah juba tõsised süümekad päeviku mittetäitmise pärast. Olen mitu päeva mõelnud, et vot, no nüüd kirjutan aga...nojah.
Ent, erinevalt oktoobrist, mil tõesti sai kirja ainult mõned mängupäevad, olen novembris pea igapäevaselt mänginud. Mu uus...khmm...naine suhtub kah õnneks pokkerisse mõistvalt. Või noh, sai talle kohe alguses selgeks tehtud, et mina pean pokkerit mängida saama :) Ja saan kah. Pokkerit mängida. Muud kah :)
Anyway, tundub, et on õnnestunud NL10-s kanda kinnitada. Graafik liigub kenasti ülespoole ja FullTiltist saadud rahad kindlustavad samuti positsiooni. BR on mingi 350 eurtsi, sõiks olla ka suurem aga olin eelmine nädal sunnitud väikse väljakande tegema.
Nii,et pokkeriga sujub kõik kenasti. Volüüm on muidugi naeruväärne, mingi 300-400 kätt päevas.
Et ma aga nüüd järgmise kahe nädala jooksul pean elukohta vahetama ja seoses sellega leidma aega mõningateks remonttöödeks nii kohas kust kolin kui kohas kuhu kolin, siis...siis võib mõningaid tõrkeid mängus ette tulla aga...aga kaardimängu ma ei jäta ja katsun edaspidi ka päevikule taas rohkem rõhku panna.
Edu teilegi laudades.
Andke andeks, mul endal kah juba tõsised süümekad päeviku mittetäitmise pärast. Olen mitu päeva mõelnud, et vot, no nüüd kirjutan aga...nojah.
Ent, erinevalt oktoobrist, mil tõesti sai kirja ainult mõned mängupäevad, olen novembris pea igapäevaselt mänginud. Mu uus...khmm...naine suhtub kah õnneks pokkerisse mõistvalt. Või noh, sai talle kohe alguses selgeks tehtud, et mina pean pokkerit mängida saama :) Ja saan kah. Pokkerit mängida. Muud kah :)
Anyway, tundub, et on õnnestunud NL10-s kanda kinnitada. Graafik liigub kenasti ülespoole ja FullTiltist saadud rahad kindlustavad samuti positsiooni. BR on mingi 350 eurtsi, sõiks olla ka suurem aga olin eelmine nädal sunnitud väikse väljakande tegema.
Nii,et pokkeriga sujub kõik kenasti. Volüüm on muidugi naeruväärne, mingi 300-400 kätt päevas.
Et ma aga nüüd järgmise kahe nädala jooksul pean elukohta vahetama ja seoses sellega leidma aega mõningateks remonttöödeks nii kohas kust kolin kui kohas kuhu kolin, siis...siis võib mõningaid tõrkeid mängus ette tulla aga...aga kaardimängu ma ei jäta ja katsun edaspidi ka päevikule taas rohkem rõhku panna.
Edu teilegi laudades.

Comment