Re: Microob Nozzu päevaraamat
No ma mängisingi tegelikult NL5-s (kahkeksal laual) ja mõnda aega ka NL10-s aga siis tekkis mul paarikuine paus mängus...ja...nagu mulle tundus, siis pokker ikkagi päris jalgrattasõit pole..et korra juba biidid siis jäädki biitima. Sestap alustasingi uuesti NL2-st(algul ühel, nüüdseks neljal laual).
Umbes 200-300 kätt tunnis tuleb jah nelja lauaga. Palju seda pole aga...ma ei tea...ma olen ikka selline pidur, et ei taha Zoomi proovida. Jubeda variatsiooniga pidi olema. Ja variatsioon mulle ei meeldi :)
Algselt postitas Heroiin
Vaata postitust
Umbes 200-300 kätt tunnis tuleb jah nelja lauaga. Palju seda pole aga...ma ei tea...ma olen ikka selline pidur, et ei taha Zoomi proovida. Jubeda variatsiooniga pidi olema. Ja variatsioon mulle ei meeldi :)
Comment