Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #2086
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
    Ma pole küll kursis miks sa nl5 ei lase, kui bankrolli jagub NL10 jaoks isegi, aga igastahes mina NL5, seal midagi rasket küll ei ole
    No ma mängisingi tegelikult NL5-s (kahkeksal laual) ja mõnda aega ka NL10-s aga siis tekkis mul paarikuine paus mängus...ja...nagu mulle tundus, siis pokker ikkagi päris jalgrattasõit pole..et korra juba biidid siis jäädki biitima. Sestap alustasingi uuesti NL2-st(algul ühel, nüüdseks neljal laual).

    Umbes 200-300 kätt tunnis tuleb jah nelja lauaga. Palju seda pole aga...ma ei tea...ma olen ikka selline pidur, et ei taha Zoomi proovida. Jubeda variatsiooniga pidi olema. Ja variatsioon mulle ei meeldi :)

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #2087
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      loogika viga imo. see, et rohkem käsi tunnis mängid, ei tähenda suuremat variatsiooni. vastupidi.
      mängu formaat on ju sama(fr,6max vms)

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #2088
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Mmm....jah...on vist jah nii, et pikas perspektiivis minetab variatsioon tähtsuse. Aga ikkagi...kas zoomis ei ole mitte rohkem swinge ja swonge tulenevalt sellest, et formaat on küll sama aga mängude iseloom ja dünaamika tavapärasest mõnevõrra erinev.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #2089
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Mina olen aru saanud, et zoom erineb ikka tavamängust väga oluliselt. Ei tea kui tõene see on muidugi

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #2090
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Sina ära lase sellel dünaamikal ennast kaasa vedada, vaid mängi omas tempos edasi. Nö. hasarti minekuks on zoom muidugi kordi "parem" formaat ja sealt need swingid ja swongid.

            Muidu tõesti, 8 laual tuleb ka cascade 2000+ kätt tunnis aga tasa ja targu on 500-800 suht ok.

            Comment

            • Matu
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 284

              #2091
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              sinu ybernit stiiliga on isegi zoomis v6imatu kaotada :)

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2092
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Kui sa ei tableselecti pole vahet kas mängid tavalaudu või zoomi imo.
                Kui tableselectid ja otsid aind kõige hullemaid elukaid, siis on suur vahe.
                Edu!

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #2093
                  Pokkerist, supist ja sibulast.

                  Nagu plaanitud, andsingi täna endale ametikõrgendust ja kolisin NL5-te tagasi.

                  See, kes ütleb, et NL2 ja NL5-l pole mingit vahet mängijate taseme vahel, pole ilmselt ammu nende kahe leveli vahel pendeldanud ja ei tea mida räägib. Fishe on ikka märgatavalt vähem, tuleb rahul olla kui kaks tükki lauas. Samuti oi ole sellist massililst limpimist nagu NL2-s. Muidugi esineb, nagu ka min-raise aga üldine foon on märksa agressiivsem.
                  Muidugi, midagi üle mõistuse kah pole - ma loodan :) Alguses sain küll ühe cooleri ja paar väiksemat hoopi veel siit-sealt millega, nagu ma pärast vaatasin, langes mu kuukasum pea nulli, ent sessi lõpetasin ikkagi plussis. Mitte küll suurelt aga Portaali supiportsuraha grindisin pea-aegu kokku :).


                  Portaali supid on muidu NUTS, pean ma märkima. Ma muidu suppi ei söö sest neil üldiselt sibul sees ja noh...üldse kuidagi imelik söök. Aga mingi aeg vaatasin, et Portaalist saab hamburgeri hinnaga supi ja kuna supp on tõenäoliselt tervislikum kui burks, otsustasin suppidele võimaluse anda. Esimesed pool aastat sõin ainult büreesuppe kuna seal sibulat pole.
                  Siis aga kui mul oli juba tõsine kopp ees neist büreedest nii, et ma juba kaussi täites nägu krimpsutasin, usaldas üks ettekandjatest mulle, et tema kah tegelikult jälestab sibulat aga vot nende valmistatud punastes suppides ei ole sibual üldse sellist rõvedat maitset. Et proovigu ma. Viimaks proovisingi. Ettekandjal oli õigus. Ja nii ma siis õppisingi tänu Portaalile suppi ja sibulat sööma.

                  COOL STORY, EHH?
                  (ärge pange pahaks, see supiteemaline heietus sai pokkerijutule nagu tasakaalustamise mõttes lisatud)

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #2094
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Pärnus teise Port Arturi kolmandal korrusel asuv kohvik Portaal võib uhkustada kauni linnavaatega, ent mitte ainult. Nimelt pakutakse seal iga päev viit suppi ja esinduslik supivalik ongi selle kohviku kaubamärk.


                    Aeg uueks artikliks? Eelmine oli liiga pikk ja lohisev imo.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2095
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      http://www.parnupostimees.ee/369121/...-supikultuuri/

                      Aeg uueks artikliks? Eelmine oli liiga pikk ja lohisev imo.

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #2096
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Misasja sibula vihkaja oled? Ei saa eriti aru inimestest kes mingeid asju ei söö, sest on ''vastik'' saan aru kui on 1-2 sellist asja... Aga still sibulat vihata tundub imelik ikkagi :D

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #2097
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          ma ei vihka ühtki toitu aga mulle oliiv ntx lihtsalt ei meeldi ja kirsid ka. Kuigi sööma olen ma ikka võimeline neid.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #2098
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                            ma ei vihka ühtki toitu aga mulle oliiv ntx lihtsalt ei meeldi ja kirsid ka. Kuigi sööma olen ma ikka võimeline neid.
                            mulle ka oliiv ei meeldi(eriti must).
                            lisaks on lapsepõlvest tempel mällu igaveseks keedetud porgandikuubikute lögast ja selle lõhnast.
                            rohkem ei meenu midagi......

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #2099
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              keedetud kaalikas. pole õudsamat asja. muid asju söön kõike. pekki ka ei taha, lapsena nokkisin noaga vorstist kõik pekitükid välja, enne võileib alla ei läinud.

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #2100
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Lapse ja noorukina sai alati peale lüpsi värsket ja sooja piima joodud ca 0,5l. Nüüd ei joo enam tilkagi piima

                                Comment

                                Working...