Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #2026
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    klaas on pooltühi, kui pooltäis.
    Fucking hate that expression.

    Edu Nozzu pokkeris... Ja kõike paremat elus.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #2027
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      nozzu edu sulle ja hoia pea püsti!

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #2028
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Aitäh, te olete kõik väga toredad ! :)

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #2029
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ma ei tea, kuidas teistega on aga minule oled jätnud kuidagi negatiivse arvamuse, et alati, kõik on nii perses ja ******, kui vähegi olla saab ning pigem näed alati, et klaas on pooltühi, kui pooltäis.
          ilmselgelt ta elu ju ongi nukker. loogiline, et subjektiivsed postid. igatahes nozzule jõudu ja edu võitlusel.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #2030
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            eks ta tõsi ole, et enne kui lastega ennast siduda naisega, peaks ikka läbi ja lõhki inimest tundma. ma olen alati olnud sellel arvamusel, et laps tuleb siis, kui mõlemad seda tahavad ja aega õigeks peavad. mitte et laps tuleb siis kui tuleb. no no no. ei ole ju raske niikaua kõhu peale lasta või muid mooduseid kasutada.

            ja mina sooviks nozzule edu uue naise leidmisel ning mõtleks positiivselt.
            kui mõlemad ei ole suhtes rahul, siis tuleb see asi kiirelt ära lõpetada, mitte vegeteerida mõned aastad otsa lihtsalt harjumusest vms.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #2031
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              ma ei saa aru miks, aga mind ajab tilti Inwardi postis lõik "majanduslikult liialt keskpärasel järjel". Mida see tähendab? Ma olen ka IMO keskpärasel järjel. Auto liisingu oma, korter panga oma, töökoht keskmises ettevõttes, 2 last ehk kõik on keskpärane....

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #2032
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                ma ei saa aru miks, aga mind ajab tilti Inwardi postis lõik "majanduslikult liialt keskpärasel järjel". Mida see tähendab? Ma olen ka IMO keskpärasel järjel. Auto liisingu oma, korter panga oma, töökoht keskmises ettevõttes, 2 last ehk kõik on keskpärane....
                No inward on alles ju noor poiss 21 heal juhul täis. Ma tahtsin ka lasteaias pangadirektoriks saada, aga näe ei võetud.

                Edit.. Profiili järgi 23. Aga kehtib vast ikka.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #2033
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  ma ei saa aru miks, aga mind ajab tilti Inwardi postis lõik "majanduslikult liialt keskpärasel järjel". Mida see tähendab? Ma olen ka IMO keskpärasel järjel. Auto liisingu oma, korter panga oma, töökoht keskmises ettevõttes, 2 last ehk kõik on keskpärane....
                  Su elu on jama. Pead ise panka tööle minema, min 12h päevas tööd aga pürgid loomulikult 16h poole. Auto ostad otse välja, korteri vahetad lollidemaa maja vastu. Vähemalt 5 last tegema (kaks on ju ilmselgelt keskpärane), kelle jaoks töö kõrvalt aega üle ei jää, aga vähemalt on nad olemas. Keskpärasus ei vii kuhugi.

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #2034
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Edu Sulle Nozzu.Ei taha teadagi mida Sa tundma pead.
                    Ise ka 3 aastase tüdrukutirtsu isa, Sul vist poiss on sama vana.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #2035
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      peaasi, et sa oma pojaga kontakti ei kaota. ma olen enamvähem samasuguse stoori ohver, et tegin ka lapse noore nagana ja elu on lihtsalt nii läinud, et kahjuks on mul kontakt oma pojaga viimastel aastatel kuuvarjutusega samas graafikus. küll, aga erinevalt paljudest teistest pean mina endale ise tuhka pähe raputama. naine oli mul väga lahe ja tore inimene, ise polnud lihtsalt nii noorelt asjadeks valmis. kuigi jah, peale lõplikku lahkuminekut on temal ikkagi suur osa selles,, et erilist kohtumist mul oma pojaga pole. väldi seda, et sul nii ei läheks.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #2036
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        ma ei saa aru miks, aga mind ajab tilti Inwardi postis lõik "majanduslikult liialt keskpärasel järjel".
                        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                        No inward on alles ju noor poiss 21 heal juhul täis. Ma tahtsin ka lasteaias pangadirektoriks saada, aga näe ei võetud.
                        üldiselt this, Oliverk. esmakursuslasel (ja ka endal siis) on tõesti hea bossi tunne - kõik ootavad, millal ma kooli lõpetan ja siis hakkab häid pakkumisi tulema ja elu on lill. sul pole mingit garantiid elus, et sa ka peale ülikooli, 5a , 10a peale ülikooli ei virele alla keskpärase järje. rääkimata sellest, "liiga keskpärane järg" (no võtame näiteks keskmine palk) ei tohiks küll laste saamiseks takistuseks olla. võidki jääda ootama siis elu lõpuni oma esimest miljonit.

                        P.S. ise sain ülikoolis isaks, kui suht rott olin ja olin rahul siis ja loomulikult ka praegu.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2037
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Poisil täitub homme kaks aastat ja kaks kuud.
                          Vahepeal on küll raske uskuda, et see kõik toimubki reaalselt..ei ole lihtsalt mingi õudusunenägu millest oleks võimalik ärgata.
                          Aga jah...eks ma tasapisi, kild killu haaval, kogun ennast. Lepin. Katsun kohaneda.
                          Ei löristagi enam kaks korda päevas nutta.
                          Edusamm seegi.

                          Ent ärgem nüüd liiga vesiseks kah lähme :). Mõistusega võttes saan aru, et minu juhtum pole kuidagi erandlik ega ka mitte maailma lõpp. Ei kellegi teise ega ka mitte minu.
                          Last edited by Nozzu; 05.09.12, 09:41.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #2038
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            ma ei saa aru miks, aga mind ajab tilti Inwardi postis lõik "majanduslikult liialt keskpärasel järjel". Mida see tähendab? Ma olen ka IMO keskpärasel järjel. Auto liisingu oma, korter panga oma, töökoht keskmises ettevõttes, 2 last ehk kõik on keskpärane....
                            Tegelikult jah, väljendasin ennast mastaabi mõttes võibolla tõesti liiga üldiselt, justkui keskpärane inimene ei tohiks noores eas lapsi saada, päris seda ei mõelnud. Vabandused.

                            Pidasin rohkem silmas liiga noori ja kehvemapoolsel järjel olevaid inimesi. Oma tuttavate näidete puhul, et ala 21 aastane noor kutt, kes saab ~ 500€ palka ja tüdrukul sisuliselt töökogemus puudub ning tehakse laps. Emapalk on ka siis miininum ja sarnaseid juhtumeid on mitmeid. Nüüd, kas tahad öelda, et see on normaalne ? Jääb mõistmatuks, miks panna noores eas ennast nii raskesse olukorda.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #2039
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              ja inwardile nii palju, et mina nii noorelt ja ja kõik ülejäänud nii noored ei jaga plaanimajandusest mitte sittagi. ja vsiu variant kõhu peale laskmine (lol), sorry, aga ununeb sellel tähtsal momendil 99-l protsendil juhtudest.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #2040
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Oma tuttavate näidete puhul, et ala 21 aastane noor kutt, kes saab ~ 500€ palka ja tüdrukul sisuliselt töökogemus puudub ning tehakse laps. ... Jääb mõistmatuks, miks panna noores eas ennast nii raskesse olukorda. Nüüd, kas tahad öelda, et see on normaalne ?
                                kindlasti normaalsem, kui olla heal järjel ja hankida järeltulija siis lihtsalt mõne kehva juhtumiga (või naisega, keda ei armasta). eriti lapse tuleviku väljavaadete seisukohast. kindlasti on raske, aga kui hoitakse kokku ja väärtused on paigas, siis on suurem tõenäosus neil €500+miinimum korralik pere luua, kui €3k+lapseprojekt. selles osas muidugi nõus, et kui kannatab oodata ja on aimata, et lähitulevikus saab paremaks rahalise seisu - siis seda ka teha. aga nagu mainisin - miski ei garanteeri, et ei olda 5a, 10a pärast samasugune rott...

                                Comment

                                Working...