Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #1606
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    7/4, sina oled UTG+1, vastane SB. Sa ei biidi siin turnis küll mitte midagi oma jaakudega.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1607
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Nozzumobile.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #1608
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        ROFL

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #1609
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          irf, "nina" alla on veel mercedese märk ümber tõstetud, et ikka aru oleks saada mis margiga tegu. huvitav, miks greenpeacele (esipumperi peal on kiri) selline auto? any backstory?

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #1610
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Jap, pinkpeace oleks nagu asjakohasem :)

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #1611
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Vastane: 118 kätt 7/4

              ma uskusin, et ta sai T-le pihta mingi Tx käega.

              Ok, selline tegelane ei calli tõenäoliselt AT-ga preflopis.

              Aga oleks ma selle koha peal foldinud, oleks hakatud jälle siin nöökima (õigustatult) mind.

              Ja noh, ma lootsingi, et ta on salakaval.



              Mis su peas küll toimub mängu ajal? Ma ei ütle, et siin veel kusagil foldida saab, aga mõtle nüüd flopis midagi sellist:

              "Ju sellel nitil mingi pocket on, mida teha, et ta oma 22-99 calliks, mitu tänavat ma neilt valuet saan, millised betsized valin, et ta short stack sisse saada."
              Sina paned peaaegu poti, mida sa tõenäoliselt bluffina ei teeks, annad oma käe ära ja ongi see üks variant vastas, mis jätkab.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #1612
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Võtsin Alaska nõu kuulda.

                Vastane: 58 kätt 39/18

                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                7 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG Player4 ($7.55)
                UTG+1 Player6 ($4.40)
                MP Nozzu ($10)
                CO Player9 ($6.68)
                BTN Player1 ($13.83)
                SB Player2 ($8.03)
                BB Player3 ($11.26)

                Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is MP Q A
                2 folds, Nozzu raises to $0.40, 3 folds, Player3 calls $0.30

                Flop: 3 Q 10 ($0.85, 2 players)
                Player3 bets $0.60, Nozzu calls $0.60

                Flop: Ok, usutavasti olen ees aga kui ma siin kohe raisen, siis kehvematest kätest callib mind siin võib-olla ainult mastitõmme. Järelikult callime lihtsalt.

                Turn: 3 ($2.05, 2 players)
                Player3 bets $1.40, Nozzu calls $1.40

                Turn: Ok, mulle kah mastitõmme ja vaevalt et see 3 nüüd vastast aitas. Muidugi võis aga...ja kui aitas, saan tõenäoliselt raise selga ja pean oma top pairi masti tõmbega maha viskama. Minust kehvem käsi aga viskab mu raise peale endiselt tõenäoliselt kaardid maha. Isegi mastitõmem ei calli mind siin enam. Seega mõtekam on callida.

                River: 7 ($4.85, 2 players)
                Player3 checks, Nozzu bets $2, Player3 calls $2

                River: Vastane chekkis. Aeg ka kolmandalt tänavalt valuet võtta.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Sess aga läks järgneva käe nahka.

                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                8 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG Player7 ($13.82)
                UTG+1 Player8 ($6.84) 92 kätt 25/3
                MP1 Player9 ($11.74)
                MP2 Nozzu ($10)
                CO Player2 ($4.18)
                BTN Player4 ($5.59) 28 kätt 89/7
                SB Player5 ($5.27) 98 kätt 19/4
                BB Player6 ($10.46)

                Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is MP2 10 A
                1 fold, Player8 calls $0.10, 1 fold, Nozzu raises to $0.50, 1 fold, Player4 calls $0.50, Player5 calls $0.45, 1 fold, Player8 calls $0.40

                Flop: 10 6 A ($2.10, 4 players)
                Player5 checks, Player8 checks, Nozzu bets $1.45, 1 fold, Player5 calls $1.45, Player8 goes all-in $6.34, Nozzu calls $4.89, Player5 calls $3.32

                Flop: No on siin mõni pähjus vastase shove callimata jätta? Mõtlesin, et mu kaks paari, mis tõenäoliselt on parem fishi Ax-ist. Ning ka võimalikust mastitõmbest, millega selline liigutus võidakse teha.

                Turn: 8 ($19.55, 3 players, 1 all-in)

                River: 8 ($19.55, 3 players, 1 all-in)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Sess kokku: -3.15€

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #1613
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  AQ on turnis tõste imo. Ei hakka tulemust vaatamagi, aga suht kindel, et DB call on missed value nõrgema kahe paari vastu.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #1614
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    AQ on FLOPIS tõste imo....
                    Ma arvan, et tõstel on valuet küll flopil sellise vastase vastu.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #1615
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Õhtul veel -0.87€ juurde. Aga vähemalt sai täna üle tuhande käe mängitud.
                      Kokku kaks sessi -4.01€

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1616
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        Sellist teoreemi ei saa olemas olla.
                        On olemas teoreem, et kui vastane checkib järgi ja tuleb maha neljast mastikaart siis on alati mõtekas bettida, sest vastasel on ranges väga vähe maste, eriti tugevaid.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #1617
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Kui päevadele plusse ja miinuseid märkida, siis tänane päev saaks jämeda + kirja. Nimelt sai päeval tsikkel talveunest üles äratatud ning hiljem laudadest +8.93€ korjatud.

                          RÖH

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #1618
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            suht BE nühkimine?

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1619
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Täpselt nii :S
                              ˇ10K kätt ja -8 euri. Stellari ja boonusega koos kuu siiski veidike plussis.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1620
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Ei tea mis ajal sa mängid, aga nv õhtused ajad olid küll väga kuldsed. Pole sind veel laudades kordagi näinud.

                                Comment

                                Working...