Re: Microob Nozzu päevaraamat

ühesõnaga.. holdemis Hero MITTE KUNAGI EI OPENLIMPI! Ja unusta see ila ära et mingitest positsioonidest hakkad alles väikeseid pocketeid tõstma.. ma oma 700k+ käe kohta tegin omal ajal analüüsi, isegi blogisse kirjutasin kergelt... 22+ alates UTG'st tõstes on kõik 22-77 pocketid kasumis.. ainukesed väikesed pocketid mis kahjumis olid olid SB või BB pealt pocketid, millega ma olin kellegi tõste callinud set minemise eesmärgil.. ehk kui sa ei ole preflop agressor ja oled OOP, siis on väikeste pocketite mängimine kahjumlik... muul juhul ikkagi agressiivsem mängustiil toob rahad koju..
Algselt postitas Nozzu
Vaata postitust

ühesõnaga.. holdemis Hero MITTE KUNAGI EI OPENLIMPI! Ja unusta see ila ära et mingitest positsioonidest hakkad alles väikeseid pocketeid tõstma.. ma oma 700k+ käe kohta tegin omal ajal analüüsi, isegi blogisse kirjutasin kergelt... 22+ alates UTG'st tõstes on kõik 22-77 pocketid kasumis.. ainukesed väikesed pocketid mis kahjumis olid olid SB või BB pealt pocketid, millega ma olin kellegi tõste callinud set minemise eesmärgil.. ehk kui sa ei ole preflop agressor ja oled OOP, siis on väikeste pocketite mängimine kahjumlik... muul juhul ikkagi agressiivsem mängustiil toob rahad koju..
J
10
(
Comment