Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #1576
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    kas see eilne sess +7.80 mängisid ka korralikult 500 kätt täis või lõpetasid varem ära? kui mängisid 500 täis, siis hea meel, et oled sellest kombest lahti saanud plussiga sessid kiiresti lõpetada et mitte võitu tagasi anda.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #1577
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
      kas see eilne sess +7.80 mängisid ka korralikult 500 kätt täis või lõpetasid varem ära? kui mängisid 500 täis, siis hea meel, et oled sellest kombest lahti saanud plussiga sessid kiiresti lõpetada et mitte võitu tagasi anda.
      OT, aga kas sa oled oma 3BI downswingist välja saanud?

      Comment

      • redddman10
        Grinder
        • Aug 2010
        • 703

        #1578
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        :D nice

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #1579
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Ja järgmised bad beat storyd sellest kuidas ma set vastu setti hävisin või vastane riveril oma 3 oudise välja tõmbas.
          Keegi ei viitsi kuulata, kõigil on neid lugusid endalgi. A ma kaks enimkaotanud kätt ikkagi postitan siia.

          1) Vastane 36 kätt 14/11

          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
          8 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG Player5 ($13.58)
          UTG+1 Player6 ($10)
          MP1 Nozzu ($10)
          MP2 Player9 ($10.17)
          CO Player1 ($10)
          BTN Player2 ($12.77)
          SB Player3 ($7.59)
          BB Player4 ($14.75)

          Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is MP1 3 3
          2 folds, Nozzu calls $0.10, 3 folds, Player3 raises to $0.40, 1 fold, Nozzu calls $0.30

          Flop: 9 J 5 ($0.90, 2 players)
          Player3 checks, Nozzu checks

          Turn: 3 ($0.90, 2 players)
          Player3 checks, Nozzu bets $0.70, Player3 raises to $1.60, Nozzu raises to $2.75, Player3 raises to $5.50, Nozzu goes all-in $9.60, Player3 calls $1.69

          Turn: Ega vastasel siin peale suurema seti väga palju võimalusi hullamiseks pole. Aga kes oleks suutnud siin vastase check-raise peale maha panna?

          River: 4 ($15.28, 2 players, 1 all-in)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          2) Vastane 154 kätt 18/7

          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
          8 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG Player8 ($4.21)
          UTG+1 Player9 ($10.15)
          MP1 Player1 ($7.35)
          MP2 Player2 ($9.85)
          CO Nozzu ($10)
          BTN Player4 ($8.80)
          SB Player5 ($15.56)
          BB Player6 ($18)

          Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is CO J J
          4 folds, Nozzu raises to $0.40, 1 fold, Player5 calls $0.35, 1 fold

          Flop: 9 6 7 ($0.90, 2 players)
          Player5 bets $0.86, Nozzu calls $0.86

          Turn: 7 ($2.62, 2 players)
          Player5 checks, Nozzu bets $1.60, Player5 calls $1.60

          Turn: Kas siin oleks pidanud rohkem panema? Kui oleks pannud palju rohkem, oleks vast ainult minust parem käsi mängui jäänud ja halvemad foldinud.

          River: A ($5.82, 2 players)
          Player5 checks, Nozzu checks

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Sess kokku -4.52€

          Comment

          • Remokk
            Jube Noob
            • Nov 2011
            • 171

            #1580
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            teises käes ta küll 3 oudist ei tõmmanud, tal ju kahe otsaga reatõmme(10, ja 5), mudigi A ka abiks

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #1581
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              .

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #1582
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Remokk Vaata postitust
                teises käes ta küll 3 oudist ei tõmmanud, tal ju kahe otsaga reatõmme(10, ja 5), mudigi A ka abiks
                Õhõh, sissejuhatust kirjutades sattusin liiga hoogu, ei vaadanud kätt.

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #1583
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  tundub, et oled lihtsalt variatsiooni halvale poolele sattunud ajutiselt. ei näe küll võimalust ennast halvasti tunda nt selle pärast,et 33 vs 99 käes stackid sisse läksid. pikas perspektiivis tuleb samapalju olukordi kus seis vastupidine ja saad ise set-over-settida vastaseid. mängi lihtsalt rahulikult ja võimalusel tee taipupolega enesekindluse tõstmiseks (taastamiseks) mõni ühissess. sinu suureks plussiks on, et oled visa ja ehkki selline periood, kus tundub et kõik läheb külgsuunas või allapoole, ajab südame pahaks, usun et see jääb peagi selja taha.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #1584
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Ma ei open-limbiks 33, muidu tundub fine.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #1585
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Nozzu, nagu aru saan, oled päris palju erinevaid strateegia-alaseid artikleid etc lugenud? Kas neis soovitati ka openlimpimist?
                      Passiivne pokker on üldjuhul kaotav.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #1586
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Openlimp näeb küll awful välja...
                        Maybe ei oleks sa turni näindki oma käega ja poleks ära stackind, kui poleks openlimpind...

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #1587
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                          pikas perspektiivis tuleb samapalju olukordi kus seis vastupidine ja saad ise set-over-settida vastaseid
                          Kui sina maksad alati kinni kõik vastaste setid ja nemad sinu omad, siis kes on võitja? Sina, vastased või pokkerituba? Aga kui mõni vastane ei maksa?

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #1588
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            .
                            Last edited by Nozzu; 20.04.12, 07:33.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1589
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Nozzu, nagu aru saan, oled päris palju erinevaid strateegia-alaseid artikleid etc lugenud? Kas neis soovitati ka openlimpimist?
                              Passiivne pokker on üldjuhul kaotav.
                              No poketitega mängin ma umbes nii, et UTG kuni CO tõstan 66+, kuni MP-ni viskan alla selle minema, keskmistes positsioonides limbin väikemate poketitega ja callin kui stäkid lubavad. Alates CO-st tõstan juba 22+. Kaasa arvatud SB-l.
                              Ja tõepoolest, osa artikleid mida olen lugenud, on umbes midagi taolist soovitanud. Hiljem otsin lingi.

                              No kasvõi see, Pokerstrategy chart, mida ma küll enam ammu punktuaalselt ei järgi aga mille piires ma improviseerin.

                              Last edited by Nozzu; 20.04.12, 07:35.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #1590
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Mingeid charte ei tasu küll tõsiselt võtta IMO, mäng peaks olema ikka täiesti player dependent...
                                Teinekord on näiteks algse raiseja flattimine QQ+ palju kasumlikum kui raise, kui mängija väga tihti 3betile foldib, eriti kui blindidel suur squeezija on jne... Aga limp any pos. on obv leak minu meelest... väga paljud isovad sind nii wide rangega ja cbetivad a lot ja sinu flattimine ja OOP mängimine ei saa lihtsalt kasumlik olla, sest sa annad ilmselgelt liiga tihti alla ja ei tea kunagi mis vastasel on ja kui hitid seti, ei stacki vastast never ära sest tal ei ole oma ranges ilmselgelt piisavalt strong holdinguid...
                                Chartid on IMO loodud aind selleks et täiesti algaja saaks mänguga tutvust teha... (mõtlen cashgame, mitte MTT'de charte)

                                Comment

                                Working...