Re: Microob Nozzu päevaraamat
Nozzule on minu arust vaja kedagi, kes teda isegi kõigest 10% ulatuses õpetaks ja 90% ulatuses lihtsalt toetaks ja julgustaks ja ütleks, et ta tõepoolest mängib oma käed õigesti ja kõik on ok isegi kui sess miinusesse jääb. sest nii palju kui ma siit loen, siis teooria on olemas (ja areneb), aga puudulik on just see enesekindlus millega mõni teine temast vähem "book smart" ja rohkem "street smart" ennast paari kuuga NL10-st NL200-sse nühib.
kujutan ette, et taipopole esimeste sesside aegu hoidis 2 käega peast kinni, sest Nozzu mängis liiga "kaitslikku" (Nozzu enda väljend) stiili ja foldis võitvaid käsi ja taipupole ütles talle lihtsalt, et teatud olukordades pead panema nupud sisse sest ei saa kujutada ette et vastasel on alati nuts ja seda (positiivset) tulemust oli kohe näha toona. usun, et kui temaga edasi tegeleda, siis saab temastki suveks NL50 mängija ja aasta lõpuks NL200 mängija (eks suurimateks probleemideks on volüüm ja siis see "väike pisiasi" et kui võitva sessi järel küsida, et mitu kätt mängisid, siis vastus on et "aiai, ma kartsingi et aimasite ära, et mängisin ainult 50 kätt ja panin kiirelt lauad kinni et võitu mitte käest lasta" <- enesekindluse puudus laudades).
ja vastuseks küsimusele et miks ma ise ei õpeta - erinevalt siin levinud legendidest, et ma olevat mingi Park kasiino pro, kes käib lihtsalt meelt lahutamas, siis ma tõesti ei pea ennast NL25 võitvaks mängija ja olen see aasta mänginud arvatavasti mingi 10x vähem käsi kui isegi Nozzu, sest iga kord kui kaotan paar BI kaob mängutuju pikaks ajaks, ja minu enesekindlus oma mänguoskuste suhtes on (teenitult) muutunud isegi väiksemaks tema omast.
Nozzule on minu arust vaja kedagi, kes teda isegi kõigest 10% ulatuses õpetaks ja 90% ulatuses lihtsalt toetaks ja julgustaks ja ütleks, et ta tõepoolest mängib oma käed õigesti ja kõik on ok isegi kui sess miinusesse jääb. sest nii palju kui ma siit loen, siis teooria on olemas (ja areneb), aga puudulik on just see enesekindlus millega mõni teine temast vähem "book smart" ja rohkem "street smart" ennast paari kuuga NL10-st NL200-sse nühib.
kujutan ette, et taipopole esimeste sesside aegu hoidis 2 käega peast kinni, sest Nozzu mängis liiga "kaitslikku" (Nozzu enda väljend) stiili ja foldis võitvaid käsi ja taipupole ütles talle lihtsalt, et teatud olukordades pead panema nupud sisse sest ei saa kujutada ette et vastasel on alati nuts ja seda (positiivset) tulemust oli kohe näha toona. usun, et kui temaga edasi tegeleda, siis saab temastki suveks NL50 mängija ja aasta lõpuks NL200 mängija (eks suurimateks probleemideks on volüüm ja siis see "väike pisiasi" et kui võitva sessi järel küsida, et mitu kätt mängisid, siis vastus on et "aiai, ma kartsingi et aimasite ära, et mängisin ainult 50 kätt ja panin kiirelt lauad kinni et võitu mitte käest lasta" <- enesekindluse puudus laudades).
ja vastuseks küsimusele et miks ma ise ei õpeta - erinevalt siin levinud legendidest, et ma olevat mingi Park kasiino pro, kes käib lihtsalt meelt lahutamas, siis ma tõesti ei pea ennast NL25 võitvaks mängija ja olen see aasta mänginud arvatavasti mingi 10x vähem käsi kui isegi Nozzu, sest iga kord kui kaotan paar BI kaob mängutuju pikaks ajaks, ja minu enesekindlus oma mänguoskuste suhtes on (teenitult) muutunud isegi väiksemaks tema omast.
Comment