Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #1366
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nozzule on minu arust vaja kedagi, kes teda isegi kõigest 10% ulatuses õpetaks ja 90% ulatuses lihtsalt toetaks ja julgustaks ja ütleks, et ta tõepoolest mängib oma käed õigesti ja kõik on ok isegi kui sess miinusesse jääb. sest nii palju kui ma siit loen, siis teooria on olemas (ja areneb), aga puudulik on just see enesekindlus millega mõni teine temast vähem "book smart" ja rohkem "street smart" ennast paari kuuga NL10-st NL200-sse nühib.

    kujutan ette, et taipopole esimeste sesside aegu hoidis 2 käega peast kinni, sest Nozzu mängis liiga "kaitslikku" (Nozzu enda väljend) stiili ja foldis võitvaid käsi ja taipupole ütles talle lihtsalt, et teatud olukordades pead panema nupud sisse sest ei saa kujutada ette et vastasel on alati nuts ja seda (positiivset) tulemust oli kohe näha toona. usun, et kui temaga edasi tegeleda, siis saab temastki suveks NL50 mängija ja aasta lõpuks NL200 mängija (eks suurimateks probleemideks on volüüm ja siis see "väike pisiasi" et kui võitva sessi järel küsida, et mitu kätt mängisid, siis vastus on et "aiai, ma kartsingi et aimasite ära, et mängisin ainult 50 kätt ja panin kiirelt lauad kinni et võitu mitte käest lasta" <- enesekindluse puudus laudades).

    ja vastuseks küsimusele et miks ma ise ei õpeta - erinevalt siin levinud legendidest, et ma olevat mingi Park kasiino pro, kes käib lihtsalt meelt lahutamas, siis ma tõesti ei pea ennast NL25 võitvaks mängija ja olen see aasta mänginud arvatavasti mingi 10x vähem käsi kui isegi Nozzu, sest iga kord kui kaotan paar BI kaob mängutuju pikaks ajaks, ja minu enesekindlus oma mänguoskuste suhtes on (teenitult) muutunud isegi väiksemaks tema omast.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #1367
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Huvitav-huvitav. A-game spetsialist isiklikult. Ehk on abi PTRist, kust saad endale nõrgemaid vastaseid välja otsida laudadesse (kutsutakse ka bumhuntimiseks)?

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #1368
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        usun, et kui temaga edasi tegeleda, siis saab temastki suveks NL50 mängija ja aasta lõpuks NL200 mängija
        Ma oleks nõus _vähemalt_ 3:1 sinu kasuks bettima, et seda ei juhtu. Nagu keegi siin teemas kunagi ammu ütles, siis inimesed, kes mikrolimiiti nühivad teevad seda kindlatel põhjustel (a la sesside lõpetamine 0.2BI plussis olles; enda üle leveldamine arvates iga käe puhul, et vastasel on nuts) . Kui nii pika aja jooksul pole oma mindset-leake'e välja suutnud juurida, siis kõrgemates limiitides lihtsalt läbi ei löö, kuna konstantselt oleks scared money. NL200s lööks lauad kohe kinni kui 5bb sessiga plussis oled? Kui 3xbuy-in läheb haarab käsi kohe teravate esemete järele?

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #1369
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Ei saa aru,milles probleem.Üldiselt kõik ju hästi.Lasin täna 6000 kätt väikese miinusega ja ei näe põhjust muretsemiseks.Ma Nozzu asemel üritaks vaikselt laudu juurde võtta,et volüümi lisada.Edu laudades!

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #1370
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Ei, mina ei muretsegi tegelikult :).
            See, et ma nõustusin, et oleks ju tore kui keegi viitsiks mu mängu vaadata...noh, see oli lihtsalt sellepärast, et ma usun, et muidugi oleks mul võitvalt mängijalt midagi juurde õppida.
            Aga ma ei ole paanikas. Siiani on kõik vinks-vonks. WR on üle 10 ja asi sujub.

            Mis puutub võimetusse areneda, siis ilmselt ei usukunud paljud sedagi, et ma NL2-st kaugemale jõuan. Ometi olen ma mingi 40 000 käega NL2-st NL10 jõudnud.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #1371
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Ma oleks nõus _vähemalt_ 3:1 sinu kasuks bettima, et seda ei juhtu. Nagu keegi siin teemas kunagi ammu ütles, siis inimesed, kes mikrolimiiti nühivad teevad seda kindlatel põhjustel (a la sesside lõpetamine 0.2BI plussis olles; enda üle leveldamine arvates iga käe puhul, et vastasel on nuts) . Kui nii pika aja jooksul pole oma mindset-leake'e välja suutnud juurida, siis kõrgemates limiitides lihtsalt läbi ei löö, kuna konstantselt oleks scared money. NL200s lööks lauad kohe kinni kui 5bb sessiga plussis oled? Kui 3xbuy-in läheb haarab käsi kohe teravate esemete järele?
              +1 põhimõtteliselt. Siin foorumis võib vahel lugeda micromeeste unistusi teemal ala pean õppima rohkem, kui õpin jõuan ka kuhugi, jne. Peske enda mõistus puhtaks ja võtke arvesse, et kui olete nühkinud aastakse mikrolimiiti kuhugi jõudmata, siis seda ei juhtu ka järgnevatel aastatel.
              Kurb aga tõsi!

              Enne kui haterid hakkavad vastu vaidlema, siis ütlen et kustutan kõik postid, mis muud väidavad. Ei, ma pole kibestunud, vaid realist. Olge teie ka veidi rohkem seda.
              Last edited by camu; 04.04.12, 22:17.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #1372
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                :) Kurb lugu tõesti

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1373
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                  :) Kurb lugu tõesti
                  See ei käind sinu kohta. Absoluutselt mitte! Ma väga austan sind kui pokkerimängijat ja kui inimest ja ajakirjanikku, aga vaidle vastu!

                  Comment

                  • N1x0n
                    Jube Noob
                    • Jun 2011
                    • 155

                    #1374
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    . Peske enda mõistus puhtaks ja võtke arvesse, et kui olete nühkinud aastakse mikrolimiiti kuhugi jõudmata, siis seda ei juhtu ka järgnevatel aastatel.
                    Kurb aga tõsi!

                    Enne kui haterid hakkavad vastu vaidlema, siis ütlen et kustutan kõik postid, mis muud väidavad. Ei, ma pole kibestunud, vaid realist. Olge teie ka veidi rohkem seda.
                    Eem .. kergelt pealiskaudne lähenemine ?! .. Siin foorumis isegi tegelasi kes mikrot kaua nühkinud ja mitte halvasti .
                    Asjaolude sunnil pigem mikrosse toppama jäänud :P

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #1375
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      See ei käind sinu kohta. Absoluutselt mitte! Ma väga austan sind kui pokkerimängijat ja kui inimest ja ajakirjanikku, aga vaidle vastu!
                      Esmalt muidugi tänud.

                      Aga olgem ausad, eks see käis ikka minu pihta kah. Ja täiesti õigustatult. Vähemalt ma ise tunnetasin, et ma võin, tahan ma seda tunnistada või mitte, vabalt kuuluda nende hulka, kes tegelikult kunagi microst välja ei murra. Miks ma muidu sellise sapise naeratusega kommentaari siia panin.
                      Ja ei olnud sinu karmides sõnades ju tegelikult ka midagi solvavat (või noh, ütleme ülekohtust, sest see, kas inimene solvub või mitte, sõltub juba tema kui sõnumi vastuvõtja valulävest ja enesehinnangust). Mitte kellegi jaoks. Asju tulebki otse öelda ja õigete nimedega nimetada.

                      Aga püssi ma põõsasse ei viska :)
                      Ma olen küll ajaliselt kaua paigal tammunud (ehkki NL-i hakkasin mängima tegelikult alles pool aastat tagasi - läinud aasta augustis). Aga käte arvu ja teenitud raha suhe ei olegi minu arust nii lootusetu.

                      Ja teine asi on ka see, et...noh, ega kõik ei peagi ju microst ilmtingimata välja murdma. Kui need limiidid pakuvad pinget ja aitavad aega veeta, siis on ju kõik ok.
                      Muidugi, vältimaks frustratsiooni, tuleb endale olukorda ja oma oskusi teadvustada ning nendega leppida. Aga teisalt - ei ole ka ju ilmtingimata paha, kui endale veidike kõrgemad eesmärgid seatakse, et püüdlusmoment päriselt ära ei kaoks.

                      Eelnev lõik ei olnud katse sulle vastu vaielda. Ma sain aru küll, et sa ei rääkinudki absoluutselt sellest, kas kellelgi on mõtet mängida või mitte.
                      Ma lihtsalt heietasin siin kuna ei viitsi tööga pihta hakata :)
                      Last edited by Nozzu; 05.04.12, 07:46.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1376
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
                        Eem .. kergelt pealiskaudne lähenemine ?! .. Siin foorumis isegi tegelasi kes mikrot kaua nühkinud ja mitte halvasti .
                        Asjaolude sunnil pigem mikrosse toppama jäänud :P
                        Ja kes siis? Too üks näide.

                        To nozzu: sina jätka grindimist, sinu puhul on probleemiks muud elu ja suht väikene eelnev volüüm.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #1377
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          mina näiteks

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #1378
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Comment

                            • viki
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 893

                              #1379
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Paljud üldse microst kõrgemal hakkama saavad?Arvan,et väga vähesed.Minumeelest enamus Pokerstarsi NL-25 regulare on juba mitu aastat samas limiidis.Peaasi,et mängurõõmu kätte saab.
                              Last edited by viki; 06.04.12, 01:42.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1380
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                25NL ma ei nimetaks enam nii mikroks. Ise pidasin silmas neid mängijaid, kes pendeldavad 2-5-10NL vahel ja ei saa kuidagi hakkama.

                                Comment

                                Working...