Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #1276
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Milleks sul on vaja oma käsi bluffiks pöörata?

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1277
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Ei, ei ole.
      Tean, et see on praegu veel poolik produkt. Ja tõneäoliselt jään HM1 peale niikauaks ku saab. Ent ma usun, et mingi aja möödudes saab ka HM2-st asja ning HM1 arendamine lõpetatakse.
      Nii, et ühelt maalt peaks selle ikka soetama. Ja kui praegu nii soodsalt pakutakse, siis võib ju ära osta selle softi ning paremaid aegu ootama jätta.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #1278
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        Milleks sul on vaja oma käsi bluffiks pöörata?
        Hmm...õigustatud küsimus. Ilmsetl mul on endiselt veres see, et keerulises spotis (näiteks ülekaardi lauda tulles) proovin pigem vähe raha kohe kätte saada, kui et mängu veel keerulisemaks ajada ja rohkem teenida.
        Ehk siis konkreetses käes ma lootisn, et saan poti kätte, kui vastasel ässa pole. Samas jah, loll mõtlemine. Sest kui tal ässa poleks olnud, siis oleks mulle ju kasumlikum olnud, kui ta oma kätt maha poleks pannud ja turnil muti hittinud.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #1279
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          Hmhh, üks vastane, kes juba näitas nõrkust. Kas A pole seal ideaalne kaart bluffimiseks?
          Või ongi see liiga ideaalne kaart ja vastane ei jää seda valet uskuma?
          See on kõige sitem kaart üldse sinu käele sest sa ei saa pm kunagi enam siin 3 streets valuet nõrgemalt käelt. Ck flop ja lase tal bluffida või kui uuesti checkib paneks turnis 1/2 pot Q võis hittida teda. Riveril ma ei tea, ma arvan, et Qx ta läheb ck/c peale pigem ja betib total air mida tal pm pole ( A high laual mängitakse ausalt) Ax käed. Võib turni ka checkida tegelt ei teagi, oleneb kui loose tundub.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #1280
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Ok, tänan, loodan, et sain aru ja katsun meelde jätta: A high lauad mängitakse ausalt.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #1281
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              eem, no ma ise ka betiks agressiivsete vastaste vastu aga OOP olles.
              IP on hulga lihtsam checkida järele. Saad pärast ikka mingilt 88alt vms valuet.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1282
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                Ok, tänan, loodan, et sain aru ja katsun meelde jätta: A high lauad mängitakse ausalt.
                Ei mängita ausalt.

                Blufi definitsioon = halvema käega vastase parema käe potist väljasurumine. Millised paremad käed sa KK-ga A55 flopil välja surud? 32o 'ga oleks seal flopil bet hea.

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #1283
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  distributsiooni alumine osa?

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1284
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Njah, vaevalt. Kui Ax callib preflopi raise, siis callib ta ka flopi beti, juhul kui A on laual.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #1285
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Ära HM2 osta, ma ei kasutaks seda siis ka kui peale makstakse. HM1 FTW.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #1286
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Minu esmamulje HM2st oli selline, et liialt ressurssi võtab, kuid tegelikult viga polnud tal midagi. Kui piisavalt võimas raal on, siis tõenäoliselt paremgi, sest ära harjudes valikuid rohkem jne. Praegu kasutan HEM1 edasi tho, sest endal mingi odavama otsa läppar.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #1287
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Niih, täna veel +7.89€ juurde ja ongi üle-eilne kaotus tagasi tehtud.

                          Comment

                          • pokkerisheriff
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 824

                            #1288
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            mitu kätt mängisid eile ja täna?

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1289
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Eeh, sa ikka pead mind kiusama ja mu konnasilmal talluma :). Ok, ok - eile 276, täna 201.
                              Mina ei tea. Lühikesed sessid toidavad kuidagi paremini.
                              Kõik üle viiesajased sessid on mul miinuses:

                              516 kätt -6.09
                              595 kätt -7.28
                              501 kätt -8.33
                              577 kätt -11.64

                              Samas:

                              259 kätt +8.22
                              486 kätt + 6.96
                              247 kätt +9.41
                              244 kätt +8.48

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #1290
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                tee päevas 2x250-käelised sessid prooviks. statistikale toetudes peaksid siis hakkama 2BI lähedale päevad tulema. ja mina sinu asemel väldiks üle 500 käe korraga mängimist kuna need lõpevad reeglina miinuses nagu näha kahjuks hetkel.

                                Comment

                                Working...