Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #796
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
    Mitmel aknal tänaseks mängid?
    Endiselt kuuel aknal. Ja ma kardan, et selle riistvaraga ei kannatagi rohkem juurde võtta.

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #797
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
      Endiselt kuuel aknal. Ja ma kardan, et selle riistvaraga ei kannatagi rohkem juurde võtta.
      Mängid starsis ju?

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #798
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
        Mängid starsis ju?
        Starsis jah. Küsimus ei olegi nende softis vaid minu rüperaalis. Vent on läbi, mistõttu kipub massin üle kuumenema. Samuti on ekraan nii pisike, et isegi kuue laua puhul on juba väike overlay.

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #799
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          Starsis jah. Küsimus ei olegi nende softis vaid minu rüperaalis. Vent on läbi, mistõttu kipub massin üle kuumenema. Samuti on ekraan nii pisike, et isegi kuue laua puhul on juba väike overlay.
          Nii läbi vent? Ei taha eriti uskuda, et sul arvuti nii jama et ei laseks rohkem laudu mängida.. HEMi kasutad? See võib laggada kordades rohkem kui PS eriti kui on kogunenud hulk käsi ja Databasei pole korralikult hooldanud.

          Ekraani koha pealt ei oska rääkida rohkem SNG poisina olen harjunud kõike stackis mängima + tableninjaga hea ühe klahviga laud kõrvale võtta kui vaja jälgida

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #800
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            Turn: 8 ($3.62, 2 players)
            Nozzu bets $2.45, Player2 calls $2.45

            Turn: Võib-olla oli siin bettimine veits optimistlik. Vastasel oleks siin lisaks flopil slowtatud reale (reade pole nii, et ei saa välistada, et ta calliks mind JQs) ka mast olla. Aga mul oli ikkagi TPTK ja pea aegu nuts mastitõmme. Seega olin valmis siin nupud sisse ajama.
            Beti suurus oli muidugi veits naljakas, olekski pidanud ajama, mitte seda köömest riverile jätma aga...nojah panustasin automaatselt summa mille ninja ette andis.

            River: 10 ($8.52, 2 players)
            Nozzu bets $0.85, Player2 calls $0.85

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Sessi lõpptulemus + 6.98 €
            Turn on kindlasti bet. Vastase range pole ainult nuts ja ainult flushdraw või ainult Rida. Enda otsuste kergemaks tegemisel on turn kindlasti bet, kui tuleb raise või ship vastase poolt saab tank foldida imo.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #801
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas antnx Vaata postitust
              kui tuleb raise või ship vastase poolt saab tank foldida imo.
              Tegelt ka foldid kui 17bb vaja callida, et võita 200bb pot?

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #802
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Sorry. Vaatasin totaalselt valesti ikka, mõtlesin,et nl10 tegu ja tal mingi ~8$ veel callida.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #803
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Sõbrapäeva sess lõppes tulemusega + 5.37€
                  NL10 juba paistab. Kui kaugel täpselt, ei tea. Ei taha praegu konto seisu vaadata. Kui selgub, et mingi 10 eurtsi puudu, võib krambi sisse tõmmata.

                  Täna ei olnudki nagu mingeid küsitavaid või põnevaid käsi.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #804
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Nii hämmastav kui see ka pole, siis ma ei ole tähele pannud, et sul oleks olnud enim võitnud või enim kaotanud käte hulgas AA vs KK ei kumbagi pidi. Enda tõenäoliselt selektiivse mälu tõttu võin öelda, et saan selliseid olukordi pea iga sessiga mis on keskmiselt 1k käe pikkused :)

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #805
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      Nii hämmastav kui see ka pole, siis ma ei ole tähele pannud, et sul oleks olnud enim võitnud või enim kaotanud käte hulgas AA vs KK ei kumbagi pidi. Enda tõenäoliselt selektiivse mälu tõttu võin öelda, et saan selliseid olukordi pea iga sessiga mis on keskmiselt 1k käe pikkused :)

                      Ka mina saan pea iga sessi ajal AA või KK vähemalt korra kätte. Aga jah, nuppe nendega nii tihti sisse saada ei õnnestu. Näieks tänane käsi:

                      $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                      7 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Nozzu ($5)
                      UTG+1 Player7 ($2.90)
                      MP Player8 ($1.78)
                      CO Player9 ($5.10)
                      BTN Player1 ($1.93)
                      SB Player4 ($5)
                      BB Player5 ($1.70)

                      Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is UTG A A
                      Nozzu raises to $0.20, 2 folds, Player9 calls $0.20, 2 folds, Player5 calls $0.15

                      Flop: 2 9 9 ($0.62, 3 players)
                      Player5 checks, Nozzu bets $0.45, Player9 folds, Player5 folds

                      Final Pot: $1.07

                      Nozzu wins $1.04 (net +$0.39)

                      Player5 lost $0.20
                      Player9 lost $0.20

                      Comment

                      • viki
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 893

                        #806
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Pigem on huvitav,et Nozzul on kõikumised suht väiksed.Eks käsi ka vähe mängitud.Mul päris tihti 500 käe jooksul tuleb nii 7-8 bi miinust ja mingi aja pärast võin sama palju plussis olla ühe sessi jooksul.

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #807
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          ma arvan, et siin on põhjuseks, et ta mängib ettevaatlikumalt kui keskmine mängija. lisaks ta ei lase autopiloodil vaid tundub, et proovib kõiki otsuseid põhjalikumalt kaaluda kui tavaline NL5 mängija. sedasi muidugi liigub graafik stabiilsemalt ülespoole.

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #808
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Eks see oleneb palju ka mängustiilist. Mõni on agressiivsem, mõni passiivsem. Nozzu ehk foldib tihedamini marginaalsetes olukordades ning seeläbi hoiab kõikumised väiksemad.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #809
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Minu jaoks tundub ka ulme, et kõikumised on kõik mingi ~2BI juures.

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #810
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Vaatasin just huvi pärast enda seda kuud.Olen kuuel päeval mänginud ja kaks korda on 500 käe jooksul 6-8bi miinust.Neljal korral samapalju plussi.Võtsin 500 käe vahemiku seepärast,et Nozzul umbes nii pikad sessid.Eks see oleneb tõesti mängustiilist.Edu Nozzule!

                                Comment

                                Working...