Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #676
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Hästi mängitud minuarust. Kui betid 2 siis oled anyway commited seal callima 1$. Ja value mõttes peab alati bettima sellisel boardil riverit

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #677
      Re: Neljas miinuspäev

      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
      Vastane: 30 kätt ja 31/7
      wp, imo :) Sellise stationi vastu ongi bet bet bet for value.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #678
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        No ja ongi meil siin arvamuste paljusus jälle: kes sooviatb checkida, kes bettida.
        Aga eks tas nii olegi, et mingit ühest, ainuõiget ja alati toimivat lahendust pokkeris pole.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #679
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Viimases käes riveril olles soovitan plaan ära teha:
          1) betin 2 dolkut, saan shove, callin (vähe callida)
          2) betin 25-35% pot ja shove peale foldin. Võid ka 50% pot bettida, aga siis suhteliselt commited.
          3) Checki ei soovita.

          Mina teen riveril tavaliselt 30% pot beti hea mängija vastu, siis raise on kindel fold. Kui halva mängija vastu, siis panen kindlasti suurema beti või kui tean, et on kõva raiseja, siis meelega betin vähem ja ootan shovet, et callida.
          Last edited by Pumper; 27.01.12, 13:06.

          Comment

          • MTTSNG
            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
            • Sep 2011
            • 621

            #680
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            Kui checkid riveri ja vastane vähekegi mõtlev tegelane on shoveb any two mis tal seal on IMO.
            Sellisel juhul riveril nutsiga vähegi mõtleva mängija vastu check ja callime nutsiga vastase all inni :)

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #681
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Mõtlen seda, et river check on white flag, ja vastase range on suht wide. Antud juhul on tõesti passiivne vend, kes checkib tegelt palju järgi ilmselt, agressiivne shoveks ilmselt pea alati. Mulle meeldiks isiklikult bettida 20-30% potist ja foldida shovele või bettida pot et saaks vastase AI, ei teagi kumb on parem though. Kui check, siis selle venna vastu on c/f kui just sente ei beti.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #682
                Rekord päev ja rekord pott

                Täna pugistasin peale sessi lõppu minutijagu naerda. Heast meelest. Põhjuseks selle kuu parim päev. + 12.66 E.

                Ja tõenäoliselt on sessi enim võitnud käsi ka mu läbi aegade suurima poti koju toonud jaotus. Kontrollida ei saa. Kolm korda üritasin aga HEM ei saanud 120 000 käelise arhiiviga enam hakkama.

                A käsi ise siin. Suht igav ja polegi vist mud öelda, kui et joppas.

                $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                9 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG Player7 ($5.75)
                UTG+1 Nozzu ($6.49)
                MP1 Player9 ($3.65)
                MP2 Player1 ($7.72)
                MP3 Player2 ($2.04)
                CO Player3 ($9.14)
                BTN Player4 ($5.01)
                SB Player5 ($8.29)
                BB Player6 ($3.27)

                Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is UTG+1 4 4
                Player7 calls $0.05, Nozzu calls $0.05, 5 folds, Player5 raises to $0.20, 1 fold, Player7 calls $0.15, Nozzu calls $0.15

                Flop: 4 Q K ($0.65, 3 players)
                Player5 bets $0.45, Player7 raises to $1, Nozzu raises to $3.05, Player5 goes all-in $8.09, Player7 calls $4.55, Nozzu calls $3.24

                Turn: 5 ($20.58, 3 players, 1 all-in)

                River: 9 ($20.58, 3 players, 1 all-in)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Nüüd siis "hangin" mingi filmi, nööbin õlle lahti ja puhkan loorberitel :)
                (Käeluumurruga ikka tohib õllet juua, eks?)

                RÖH

                Comment

                • N1x0n
                  Jube Noob
                  • Jun 2011
                  • 155

                  #683
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  haa ... naiss:D
                  Oleks nii igakord ,et saad kenasti mingid kätega vennad sisse ja nende kaardid jäävad tulemata :D

                  pmst siis muidu jäid eurtsiga plussi +siis see megakäsi jh ?

                  kaua/palju käsi tegid ?


                  Nägin sind eile ka lauas Edu!!!

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #684
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Täna jäi sess häbematult lühikeseks. A noh, ma sain, mis tahtsin ja panin päeva lukku.




                    Ent kohe pärast seda megajaotust, enne veel, kui laudadest pageda jõudsin, komistasin veel selle käe otsa.

                    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                    9 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Player1 ($5)
                    UTG+1 Player2 ($2)
                    MP1 Player3 ($2.95)
                    MP2 Nozzu ($6.57)
                    MP3 Player5 ($5)
                    CO Player6 ($4.88)
                    BTN Player7 ($5.98)
                    SB Player8 ($5)
                    BB Player9 ($3.49)

                    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP2 6 6
                    2 folds, Player3 calls $0.05, Nozzu calls $0.05, 2 folds, Player7 calls $0.05, 1 fold, Player9 checks

                    OK, siin oleks pidanud tegelikult raisema, aga...

                    Flop: 3 2 6 ($0.22, 4 players)
                    Player9 checks, Player3 bets $0.05, Nozzu raises to $0.30, Player7 calls $0.30, Player9 folds, Player3 raises to $1.15, Nozzu calls $0.85, Player7 folds

                    Turn: Q ($2.82, 2 players)
                    Player3 bets $1.75, Nozzu calls $1.75

                    River: Q ($6.32, 2 players)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Peab meeldima :)

                    Comment

                    • N1x0n
                      Jube Noob
                      • Jun 2011
                      • 155

                      #685
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      pole enesekindlust edasi pelada v mis ?
                      volüümiga kinnistad teadmisi ju kõige paremini ja kui oskus juba olemas siis teeksid korraliku sessiga 24 eurtsi 12 asemel ja nl10 terendaks juba veebruaris mitte alles märtsis :D
                      iseasi muidugi kui väsinud v muud jaurid ( õllejanu ntx ) :D

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #686
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Luumurruga ei või õllet/ginni jms juua, võib mädanema minna. Viina imo võib :P

                        Comment

                        • N1x0n
                          Jube Noob
                          • Jun 2011
                          • 155

                          #687
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          gin küll nüüd mingi kääritatud jook imho pole ... ja tänapäeva õlled enamus pastöriseeritud ..
                          kui halb veri siis soovitan ka morsist eemale hoida^^

                          ja kas see alkoholi pruukimine mitte lahtiste haavade puhul teemaks pole?

                          E: trolololo selgituseks siis ,et alkohoolsed joogid vast ikka kõik kääritatud :P aga mõtlesin selle all seda ,et gin peaks piirituse baasil tehtud olema ja see ei tohiks põletikku omakorda põhjustada :D

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #688
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Luumurruga ei või õllet/ginni jms juua, võib mädanema minna. Viina imo võib :P
                            kes veel aru ei saanud siis see on LEVEL

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #689
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Koduõllest võib ehk midagi mädanema minna, aga see tehaste toodetav pastöriseeritud surnud õlu ei tee küll midagi hullu.

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #690
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Kui laudadest paari bi-se võiduga kogu aeg lahkud,siis sa ei saagi kunagi rohkem võita.Eilegi juba lahkumise ajal said juurde.

                                Comment

                                Working...