Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #631
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kardan, et see on kahjumlik lüke pikapeale sellisel 647 flopil AA raisele foldida, eriti nii blufisele/semiblufisele shovele. Täna sama olukord, reavõimalus+ mastitõmme flopis ja vastane kes callis raise insta shoves, callisin ja AK vastas. Pakun, et callides on vastasel seal esindatud enamus ülepaare, väga harva ka setid.

    PS bluelite soovitus oli hea, suuremat samplet ainult vaja.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #632
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Nojah, mul on kah PFR 11 ja mina avan UTG-lt 77 ning UTG+1 ka 66.

      Aga eks mind ennast jäi ka see käsi piinama. Ja jääbki.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #633
        Re: Laks käes

        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
        Täiesti ulme kui hästi preflopis täna kaart jooksis: 8 X AA, 9 X AK, 4 X KK, 5 X QQ. Ja sellele vaatamata oli tulemuseks kuu kõige kehvem sess: - 4.01 E

        Enim kaotanud käsi:

        Vastane 42 kätt ja 10/7


        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
        8 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG Player7 ($7.98)
        UTG+1 Player8 ($3.36)
        MP1 Player9 ($4.31)
        MP2 Player1 ($5)
        CO Nozzu ($5.55)
        BTN Player4 ($2)
        SB Player5 ($4.55)
        BB Player6 ($5)

        Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is CO Q K
        4 folds, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, Player5 calls $0.18, 1 fold

        Preflop:...

        Flop: 2 10 K ($0.45, 2 players)
        Player5 checks, Nozzu bets $0.35, Player5 calls $0.35

        Flop: Kena.

        Turn: 4 ($1.15, 2 players)
        Player5 checks, Nozzu bets $0.75, Player5 calls $0.75

        Turn: Ma ei usu, et vastane siin mastitõmbe peal on. Nii, et midagi ei muutu ja võib edasi panustada.

        River: 3 ($2.65, 2 players)
        Player5 checks, Nozzu bets $1.50, Player5 raises to $3, Nozzu calls $1.50

        River: Jälle plank. Panustan ja loodan, et vastane maksab oma väiksema kunni või TA-ga mind kinni.

        A vat mida tema hoopis pihus hoidis. Põrsas selline.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        RUI
        Vastane on 7/10 nitt, millelt sa loodad siin valuet saada riveri betiga? Bet/call riveril on IMO burning money.

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #634
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust

          Vastane: 56 kätt 21/11

          Stacks:
          UTG Player4 ($4.63)
          UTG+1 Player5 ($5.16)
          MP1 Nozzu ($5.41)
          MP2 Player7 ($5.14)
          CO Player8 ($9.10)
          BTN Player1 ($5)
          SB Player2 ($2.98)
          BB Player3 ($2.21)

          Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP1 A A
          1 fold, Player5 raises to $0.17, Nozzu raises to $0.56, 5 folds, Player5 calls $0.39

          Flop: 6 4 7 ($1.19, 2 players)
          Player5 checks, Nozzu bets $0.90, Player5 goes all-in $4.60, Nozzu folds


          Muidugi on võimalik ka väike ülepaar nagu TT või JJ. Aga kas mul on ikka vaja oma ülepaariga seda kontrollima hakata.

          Vot, oleks flop lauda toonud J, Q või K siis ma poleks vastase shove peale siin kaarte maha visanud. Aga et ta just sellise flopi pealt nii käitub....

          Final Pot: $6.69

          Player5 wins $6.55 (net +$1.39)

          Nozzu lost $1.46
          3bet potis callin siin 100%. Kõik ülepaarid on ta ranges siin, palju tõenäolisemalt kui see, et tal on väike paar, millega seti hittis. Ja potti oled juba omajagu raha pannud.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #635
            Re: Laks käes

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            Vastane on 7/10 nitt, millelt sa loodad siin valuet saada riveri betiga? Bet/call riveril on IMO burning money.
            Noh, vastase liin tundus selline, et ta läheb mind Tx või Kx-ga maha callima. Sestap ka riveri bet. Call oli tõesti kahtlase väärtusega. Ma ei tea kas ma üldse mängu ajal aru sain, et ta mu betti raises. Kätt repleieris üle vaadates ja siia postitades ma seda igatahes ei märganud :S.

            Mis mul muud öelda, kui et: This is deep space - weird shit happens.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #636
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              3bet potis callin siin 100%. Kõik ülepaarid on ta ranges siin, palju tõenäolisemalt kui see, et tal on väike paar, millega seti hittis. Ja potti oled juba omajagu raha pannud.
              +1. Kohutav fold. Ei tasu üle mõelda tundmatute vastu (jah, 50 kätt on fullringis tundmatu).
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #637
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Ok, tänud - järgmine kord katsun paremini. Ehk siis mitte sellises spotis loobuda.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #638
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                  Ok, tänud - järgmine kord katsun paremini. Ehk siis mitte sellises spotis loobuda.
                  Kaks põhjust ka (kuigi neid mu arust pole vaja):
                  1) Sul on vaja 35% equityt peale cbeti. Oskad arvutada? Kui ei, siis koduülesanne - õpi equityt arvutama. Sa crushid overpaire räigelt. Ma arvan, et overpaire on siin rohkem kui sette. Kui setid ja overpairid panna pooleks (kombode mõttes), siis on equity juba piisavalt hea. Puusalt pakun, et vähemalt 50%, aga kontrolli pokerstovest üle - koduülesanne nr. 2.
                  2) Chk-shove tundub liiga bluffine. Ta tahab ju saada setidelt valuet?
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #639
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    No kui sul on vastas, nitt, siis ta ei calli never ever K T x x x boardil 3betti nõrgemaga kui mingi AK(KQ maybe väga harva), pigem kõikide settide ja slowplaytud AA'ga.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #640
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Kaks põhjust ka (kuigi neid mu arust pole vaja):
                      1) Sul on vaja 35% equityt peale cbeti. Oskad arvutada? Kui ei, siis koduülesanne - õpi equityt arvutama. Sa crushid overpaire räigelt. Ma arvan, et overpaire on siin rohkem kui sette. Kui setid ja overpairid panna pooleks (kombode mõttes), siis on equity juba piisavalt hea. Puusalt pakun, et vähemalt 50%, aga kontrolli pokerstovest üle - koduülesanne nr. 2.
                      2) Chk-shove tundub liiga bluffine. Ta tahab ju saada setidelt valuet?
                      No kui ma õigesti aru saan, siis lihtsaim võimalus equityt arvutada, on 4 ja 2 meetod. Ehk siis flopil korrutada oma outsid neljaga või siis turnil kahega.
                      Ehk siis praegu 4 * 2 = 8%

                      Või pidasid sa silmas oddside arvutamist? Seda olen ma õppinud tegema nii:

                      Algne poti suurus: 1.19+0.90 = 2.09
                      Summa mida peame callima: 4.60-0.90 = 3.70
                      Algne poti suurus + summa mida peame callima: 2.09+3.70= 5.79
                      5.79:3.70 = 1.5:1 ehk 2:1
                      ja see protsentideks teisendatult 1(2+1) = 1/3 ehk meil on siin callimiseks vaja ees olla 33% kordadest

                      Equitylab aga annab minu jahmatuseks mulle teada, et me oleme siin ees 87% kordadest.
                      www.pokerstrategy.com
                      Board: 6d4s7c
                      Equity Win Tie
                      MP2 87.69% 85.77% 1.92% { AdAs }
                      MP3 12.31% 10.40% 1.92% { 66+, A9s+, KTs+, QTs+, ATo+, KQo }


                      Nojah, ja kui panna equityläbi mitte preflop raise range vaid setid ja overpairid pooelks, siis on mu equity siin 67.38 % - jällegi piisavalt.

                      www.pokerstrategy.com
                      Board: 6d4s7c
                      Equity Win Tie
                      MP2 67.38% 65.76% 1.62% { AdAs }
                      MP3 32.62% 31.01% 1.62% { QQ-TT, 66, 44, 7d7h }

                      Kui ma nüüd õigesti arvutasin, siis oli see ikka väga õõvastav fold minu poolt. Kuidas ma lauas selliseid prohmakaid väldian? Ma ei saa ju võtta paberit ja pastakat ja lääbi lahti ning arvutama hakata. APPI. Nüüd on paanika, masendus ja mindsett pekkis.
                      Last edited by Nozzu; 20.01.12, 15:03.

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #641
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                        Kui ma nüüd õigesti arvutasin, siis oli see ikka väga õõvastav fold minu poolt. Kuidas ma lauas selliseid prohmakaid väldian? Ma ei saa ju võtta paberit ja pastakat ja lääbi lahti ning arvutama hakata. APPI. Nüüd on paanika, masendus ja mindsett pekkis.
                        Vaata parem kui head õppetundi ja kui hästi sulle see olukord meelde nüüd salvestus, mindsett on ühe punkti võrra hoopis parem nüüd, pea püsti ja edasi...... no stress

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #642
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                          No kui ma õigesti aru saan, siis lihtsaim võimalus equityt arvutada, on 4 ja 2 meetod. Ehk siis flopil korrutada oma outsid neljaga või siis turnil kahega.
                          Ehk siis praegu 4 * 2 = 8%

                          Või pidasid sa silmas oddside arvutamist? Seda olen ma õppinud tegema nii:

                          Algne poti suurus: 1.19+0.90 = 2.09
                          Summa mida peame callima: 4.60-0.90 = 3.70
                          Algne poti suurus + summa mida peame callima: 2.09+3.70= 5.79
                          5.79:3.70 = 1.5:1 ehk 2:1
                          ja see protsentideks teisendatult 1(2+1) = 1/3 ehk meil on siin callimiseks vaja ees olla 33% kordadest
                          Ma mõtlesin jah oddse ehk vajaminevat equityt. Ma ise arvutasin nii: vaja callida 3.70.- ja kogupot tuleb 2x5.16 ehk vaja läheb 3.7/(2x5.16)=0.35 ehk 35% equityt. Kas 33% või 35% pole vahet - oled asjast õigesti aru saanud. :)
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #643
                            Yeah

                            Eilne soperdamine sai tänasega õnneks tagasi teenitud. Ja natuke peale kah: + 5.03 E kontol juures.

                            Ok, tegelikult ma tean, et selline rahakeskne mõtlemine on väär. Eile võib-olla läkski sellepärast pekki, et ma vaatasin enne mängu oma kontoseisu ja rõõmustasin, et liigun kenasti sellel kursil, et märtsis juba täiskohala NL10 tegema hakata.
                            Täna kordasin endale mängu jooksul oma viis korda, et kui sa üritad pokkerit mängides raha säästa, on tulemus tegelikult vastupidine.

                            Anyway

                            Enim kaotanud käsi:

                            Vastane 27 kätt ja 15/4

                            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                            7 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player8 ($11.16)
                            UTG+1 Player9 ($3.37)
                            MP Nozzu ($5.44)
                            CO Player3 ($1.52)
                            BTN Player4 ($2.91)
                            SB Player5 ($7.86)
                            BB Player6 ($2.96)

                            Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is MP J Q
                            2 folds, Nozzu raises to $0.20, 2 folds, Player5 calls $0.18, 1 fold

                            Preflop: Võib-olla veits vara tõstsin selle käega. Üks positsioon hiljem oleks ehk õigem. Samas..agressiivsus, agressiivsus, agressiivsus.

                            Flop: 4 6 3 ($0.45, 2 players)
                            Player5 checks, Nozzu bets $0.25, Player5 calls $0.25

                            Flop: Mingi prügi, millele ma pihta saada ei saanud. Aga ainult üks vastane ja mida temagi seal hittis või tõmbab. Nii, et katsume c-betiga potti kätte saada.

                            Turn: 10 ($0.95, 2 players)
                            Player5 checks, Nozzu checks

                            Turn: Ahh, tõstan käed ja annan alla. Niipalju siis agressiivsusest. Aga noh....kui usutavalt on T mu PF ranges. No on ikka kah aga...ei tea, mul ühtki outi sellega juurde ei tekkinud ja ma ei tihka barreldada.

                            River: 9 ($0.95, 2 players)
                            Player5 bets $0.75, Nozzu folds

                            River: Käsi minu jaoks läbi.

                            Final Pot: $1.70

                            Player5 wins $1.66 (net +$0.46)

                            Nozzu lost $0.45


                            Enim võitnud

                            Vastane: 54 kätt 13/4

                            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                            9 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player3 ($1.52)
                            UTG+1 Player4 ($2.86)
                            MP1 Player5 ($8.39)
                            MP2 Player6 ($3.04)
                            MP3 Player7 ($5.17)
                            CO Player8 ($11.09)
                            BTN Player9 ($3.15)
                            SB Player1 ($4.95)
                            BB Nozzu ($5)

                            Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is BB A A
                            Player3 raises to $0.20, Player4 calls $0.20, 4 folds, Player9 calls $0.20, 1 fold, Nozzu raises to $1.31, Player3 folds, Player4 folds, Player9 calls $1.11

                            Preflop: TP kool: "Ära 3beti ainult 3 X bet + limperid vaid rohkem, iseäranis OOP. Kui sa just ei taha, et sind igasugu mudruga callitakse ja hititakse." Ja nii ma tegingi. Reeglipärase 1.00 asemel 1.30. Tegelt 1.20 oleks paras olnud ilmselt. Aga noh, sain mis tahtsin.

                            Flop: 10 8 5 ($3.04, 2 players)
                            Nozzu bets $2, Player9 calls $1.84

                            Flop: OK, ja siin, arvestades poti ja vastase stäki suhet, on kerge juba tema nupud sisse saada.

                            Turn: Q ($6.88, 2 players)

                            River: 3 ($6.88, 2 players)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            RÖH

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #644
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Jumala hästi mängitud mõlemad.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #645
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Jumala hästi mängitud mõlemad.
                                Tänud! :)

                                Comment

                                Working...