Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #541
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Hingamisruumi peab vahel andma küll. Võtma ka. Aga see, et naine tahab lapsega minema jalutada, see oleks küll ränk löök. Loodan, et asjad laabuvad ja saate oma asjad korda. GL!

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #542
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Tänan.
      Ma praegu veel ikka usun ja loodan, et ehk laheneb see situatsioon siiski rahumeelselt ning ma ei kaota oma perekonda. Et kõik saab jälle korda ja see jama jääb seljataha. Eks ole ju kõigil paaridel raskeid hetki. Ka selliseid, kus kohvreid pakitakse ja öeldakse hirmsaid ähvardusi.

      Tuleb lihtsalt vastu pidada ning edasi minna.
      Nagu ütles Churchill: If you're going through hell, keep going.

      Ent hea on teada, et mu ümber on inimesi, kes on valmis abikäe ulatama, kui lained peaks tõesti peakohal kokku lööma.

      Kuid ärme siin nüüd liiga süngeks lähe. Eile oli kõik juba palju parem kui üle-eile ja ma usun, et täna on parem kui elie ning loodan, et homme veel parem kui täna.

      Note for self: cheer the fuck up.
      Last edited by Nozzu; 11.01.12, 10:08.

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #543
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        "If i go to hell, i hope i burn well" :D

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #544
          Nozzu on nüüd tagasi

          Et ma siin juba tõstasain selle teema, et naine ähvardas minu juurest koos lapsega minema minna, siis on ilmselt aus kui ma ütlen, et täna langes see küsimus päevakorrast ära.
          Tegelt juba esmaspäeval leppisime naisega kokku, et ok, kohe ei lõpeta ära. Et malihtsalt kolin nädalaks vanemate juurde tagasi ja seejärel otsustab. Aga täna õhtul teatas elukaaslane, et katsume kohe, kas just puhtalt, aga nii enam-vähem puhtalt lehelt uuesti alustada.
          Kena, alles päeval ma uurisin google earthi ja mõtisklesin, kuidas ma Prantsusmaale, Taize kloostrisse jõuan. Sinna oli mul plaanis pageda. Nojah, eks see oleks omamoodi huvitav olnud. Aga pere on minu eas juba olulisem. Loodetavasti kestab täna sõlmitud rahu kauem kui eelmised.

          Nüüd pokkerist.
          Neli päeva ilma pokkerita ei ole lihtne. Olin küll töö kõrvalt videosi vaadanud ja mõnda artiklit lugenud aga miski ei asenda seda, mida pakub mängimine. Täna siis, viimaks ometi.

          Tulemus kah õnneks jälle positiivne. + 4.55 eurtsi

          Enim kaotanud käsi:

          Vastane: 16 kätt 56/6

          $0.02/$0.05 No Limit Holdem
          7 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG Player4 ($3.95)
          UTG+1 Player5 ($5.38)
          MP Player6 ($6.76)
          CO Player7 ($1.73)
          BTN Player8 ($3)
          SB Nozzu ($5)
          BB Player3 ($2.08)

          Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is SB J Q
          3 folds, Player7 calls $0.05, Player8 calls $0.05, Nozzu raises to $0.30, 1 fold, Player7 calls $0.25, Player8 folds

          Preflop: Tea kas läksin liiga uljaks ära kah. Tõenäoliselt siiski mitte. Kui nii hiliselt positsioonilt limbitakse, siis ei saa ju midagi käes olla. Muidugi, pisikalad ei pööra positsioonile tähelepanu.


          Flop: 3 5 9 ($0.70, 2 players)
          Nozzu bets $0.41, Player7 calls $0.41

          Flop: Ok, see ei ole hea flopp c-betiks. Aga ainult ühe vastase vastu, otsustasin siiski proovida pott kohe kätte saada. No ei saanud.

          Turn: A ($1.52, 2 players)
          Nozzu bets $1, Player7 goes all-in $1.02, Nozzu calls $0.02

          Turn: Kena scare card barreldamiseks. Või siis ka mitte. Kaart ise-enesest tugev aga mulle outse juurde ei andnud ja fishidele ju meeldivad ässad. Pealegi ei pannud ma tema stäki suurust jälle tähele. Seega siin vist tegin vea. Kuigi, kui tal A-d käes poleks olnud, oleks ta siin tõenäoliselt alla andnud.


          River: 7 ($3.56, 2 players, 1 all-in)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Enim võitnud käsi

          Vastane: 28 kätt 43/36

          $0.02/$0.05 No Limit Holdem
          8 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG Player7 ($5)
          UTG+1 Player8 ($6.33)
          MP1 Nozzu ($6.55)
          MP2 Player2 ($2.46)
          CO Player3 ($5)
          BTN Player4 ($6.60)
          SB Player5 ($0.74)
          BB Player6 ($2)

          Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP1 A A
          1 fold, Player8 raises to $0.15, Nozzu raises to $0.45, 5 folds, Player8 calls $0.30

          Preflop: Oi kuidas ma rõõmustasin, kui see maniakk mu ees tõstis. Olin suht kindel, et ta callib mu 3beti. Ja ma ei pidanudki pettuma.

          Flop: A J 9 ($0.97, 2 players)
          Player8 checks, Nozzu bets $0.75, Player8 calls $0.75

          Flop: Aiva kenamaks see asi läheb. Eelnev kogemus näitas, et see mees juba kaarte maha ei viska. Sestap ei hakanud siin ka trikitama vaid panustasin.

          Turn: 3 ($2.47, 2 players)
          Player8 checks, Nozzu bets $1.81, Player8 calls $1.81

          Turn: Plank

          River: 3 ($6.09, 2 players)
          Player8 bets $3.32, Nozzu calls $3.32

          River: Super kaart minu jaoks. Mastitõmme callib mu nüüd ära ja ma olen ikkagi võidumees. Aga ma ei pidanudki ise bettima. Vastane mängiski masti kaardi peale ja virutas nupud sisse. Bad luck.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Homme jälle :)
          Last edited by Nozzu; 12.01.12, 20:12.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #545
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Pre tõsta suuremalt AA-ga vastase vastu, ks ei foldi anyway su riidide põhjal.
            alates flopist wp.

            QJ käes uuri natuke laua tekstuuri, antud laual ei ole imo A väga hea scare kaart barreldamiseks kuna päris palju floate sisaldab A-d ja vastane pigem oma stackiga midagi maha ka ei viska (ütlesid siiski ise ka, et ei näinud stacki). Ise barreldaks vastase stacki all-ini KQJT9 turnil, ei tea kui õige see siiski on.
            Last edited by KristjanLaas; 12.01.12, 21:40.

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #546
              Re: Nozzu on nüüd tagasi

              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
              Kena, alles päeval ma uurisin google earthi ja mõtisklesin, kuidas ma Prantsusmaale, Taize kloostrisse jõuan. Sinna oli mul plaanis pageda. Nojah, eks see oleks omamoodi huvitav olnud. Aga pere on minu eas juba olulisem. Loodetavasti kestab täna sõlmitud rahu kauem kui eelmised.
              hea lugeda, et torm (natuke) vaibunud. näe muretse endale selline raamat käeulatusse (mitte tingimata kohe lugemiseks, aga juhuks kui lained üle pea jälle kokku lööma hakkavad) - http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?158617. üks eestlanna räägib seal oma kogemustest ja muljetest kui käis Camino de Santiago palverännaku läbi.

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #547
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                QJ käes uuri natuke laua tekstuuri, antud laual ei ole imo A väga hea scare kaart barreldamiseks kuna päris palju floate sisaldab A-d ja vastane pigem oma stackiga midagi maha ka ei viska (ütlesid siiski ise ka, et ei näinud stacki). Ise barreldaks vastase stacki all-ini KQJT9 turnil, ei tea kui õige see siiski on.
                ma paneks ikkagi sellel turnil allin'i, mis Ax'se tal ikka nii väga ranges on, pigem tahaks mingist 85o-st vms lahti saada, obv 9 ei foldi + mingitest debiilsetest kätest saab turnis lahti nagu nt 67 vms või isegi K8, mida nad riveril ilusti shipivad kui turni järgi checkid. Kasuks tuleks muidugi kui ta stäkk oleks suurem, nt 2,5 $alles turnis vms, saaks 5x, 3x'dest paremini lahti

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #548
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  seal Taizes ma kohapeal ei ole käinud, aga see organisatsioon korraldab iga aastaseid euroopa noorte kokkutulekuid mis toimuvad igal aastal euroopa eri linnas. see on siis alati jõuludest 1 jaanuarini olnud. kutsikana ma käisin 4 aastat järjest nendel kokkutulekutel. tavaliselt oli siis rahvast kokku ca 100000, neist eestlasi ca 1000. majutati peredes ja koolimajades. eestlased eelistasid tavaliselt koolimajades olla, kuna siis sai vabamalt juua. ülejäänud rahvastele oli see rohkem usu reis, aga mitteusklikud eestlased kasutasid lihtsalt võimalust odavalt reisida ja laaberdada.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #549
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    seal Taizes ma kohapeal ei ole käinud, aga see organisatsioon korraldab iga aastaseid euroopa noorte kokkutulekuid mis toimuvad igal aastal euroopa eri linnas. see on siis alati jõuludest 1 jaanuarini olnud. kutsikana ma käisin 4 aastat järjest nendel kokkutulekutel. tavaliselt oli siis rahvast kokku ca 100000, neist eestlasi ca 1000. majutati peredes ja koolimajades. eestlased eelistasid tavaliselt koolimajades olla, kuna siis sai vabamalt juua. ülejäänud rahvastele oli see rohkem usu reis, aga mitteusklikud eestlased kasutasid lihtsalt võimalust odavalt reisida ja laaberdada.
                    Nojah, mul oli sama mõte, et chilliks lihtsalt, teeks päevas tunnike tööd (nagu seal kohustuslik on), rüüpaks salaja veini ning vaataks elu ja inimesi.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #550
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      paar inimest keda ma tean kes seal kohal on käinud, rääkisid sellest suht positiivses võtmes. aga alksi pood pidi sealt vist suht kaugel olema. Macon oli selle küla nimi vist.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #551
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Õnneks pole täna midagi põnevat rääkida, peale pokkeri. Ja sealgi ei juhtunud midagi väga huvitavat. Tulemus + 3.75 euri.

                        Enim kaotanud käsi:

                        Vastane: 88 kätt 23/7


                        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG Player1 ($0.83)
                        UTG+1 Player2 ($4.52)
                        MP1 Player4 ($2.02)
                        MP2 Nozzu ($5)
                        CO Player6 ($4.93)
                        BTN Player7 ($10)
                        SB Player8 ($16.44)
                        BB Player9 ($2.15)

                        Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP2 A 10
                        Player1 calls $0.05, 2 folds, Nozzu raises to $0.25, 4 folds, Player1 calls $0.20

                        Preflop: Limperi karistamine. Ehkki tükk aega mõtlesin, kas ikka tasub seda teha kuna ta nii short.

                        Flop: 10 J 4 ($0.57, 2 players)
                        Player1 bets $0.58, Nozzu calls $0.58

                        Flop: No ma ei tea. Scnd pair top kikker. Ei raatsinud siin nagu maha visata, arvestades, et rohkem rahhi ei kulu ja isegi, kui olen taga, on mul veel oute.

                        Turn: J ($1.73, 2 players)

                        River: J ($1.73, 2 players)

                        Hästi hittis :)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        Enim võitnud käsi:

                        Vastased: 12olee 31 kätt ja 61/29
                        nordlich: 39 kätt ja 54/21


                        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                        9 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG IlKoin ($2)
                        UTG+1 Amigo DJ ($3.35)
                        MP1 ghost680304 ($7.99)
                        MP2 12oleee12 ($7.19)
                        MP3 Nozzu ($5)
                        CO albertillo12 ($5)
                        BTN 53peeps ($13.72)
                        SB Sam_Bruk ($7.21)
                        BB nordlicht14 ($9.33)

                        Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP3 A J
                        1 fold, Amigo DJ calls $0.05, 1 fold, 12oleee12 calls $0.05, Nozzu raises to $0.30, 3 folds, nordlicht14 raises to $0.55, Amigo DJ folds, 12oleee12 calls $0.50, Nozzu calls $0.25

                        Preflop: Limperite karistamisele järgnes suht üllatav raise. Aga kuna ta nii vähe tõstis, siis callisin ära.

                        Flop: Q 10 8 ($1.72, 3 players)
                        nordlicht14 checks, 12oleee12 checks, Nozzu checks

                        Flop: Ei näinud siin põhjust ise panustama hakata.

                        Turn: 9 ($1.72, 3 players)
                        nordlicht14 checks, 12oleee12 bets $1.70, Nozzu goes all-in $4.45, nordlicht14 folds, 12oleee12 calls $2.75

                        Turn: Bingo. Aga raisemise asemel oleks pidanud oma rea ja nut mastitõmbega callima. Siis oleks ehk kolmas mängija kah lauda jäänud. Aga noh, seekord siis sedapsi.

                        River: 4 ($10.62, 2 players, 1 all-in)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #552
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Ma olen Heads upis harjunud, et vastased callivad suht iga kaardiga, aga siin alati naljakas vaadata, mis käed on. Fullringis J3s, limpcallida raise ja reraise, no mida kätt?

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #553
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Ja jällegi: selle asemel, et kella kolmeni üleval olla, ma hoopis ärkasin kell 3.00. Noobel, väga noobel :)

                            Tervitused ka teistele ööloomadele (Camu & Co).

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #554
                              Re: Nozzu on nüüd tagasi

                              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                              Et ma siin juba tõstasain selle teema, et naine ähvardas minu juurest koos lapsega minema minna, siis on ilmselt aus kui ma ütlen, et täna langes see küsimus päevakorrast ära.
                              Tegelt juba esmaspäeval leppisime naisega kokku, et ok, kohe ei lõpeta ära. Et malihtsalt kolin nädalaks vanemate juurde tagasi ja seejärel otsustab. Aga täna õhtul teatas elukaaslane, et katsume kohe, kas just puhtalt, aga nii enam-vähem puhtalt lehelt uuesti alustada.
                              Kena, alles päeval ma uurisin google earthi ja mõtisklesin, kuidas ma Prantsusmaale, Taize kloostrisse jõuan. Sinna oli mul plaanis pageda. Nojah, eks see oleks omamoodi huvitav olnud. Aga pere on minu eas juba olulisem. Loodetavasti kestab täna sõlmitud rahu kauem kui eelmised.
                              Kaua te juba neid sõdasid olete pidanud ja vaherahusid sõlminud ? Minu kogemustel ei tule sellest lõpuks mitte midagi head. Isegi, kui üks pool ennast lõpuks käsile võtab ja parandab, siis jääb teisele ikka okas hinge ja varasem jamade põhjustaja võib hoopis ise suhte õnnetumaks osapooleks muutuda ehk segane värk nii või naa. Muidugi see äramineku jutt on üldse imelik, kuhu (peale vanemate) on väikelapsega töötul naisel minna ?

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #555
                                Re: Nozzu on nüüd tagasi

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Kaua te juba neid sõdasid olete pidanud ja vaherahusid sõlminud ? Minu kogemustel ei tule sellest lõpuks mitte midagi head. Isegi, kui üks pool ennast lõpuks käsile võtab ja parandab, siis jääb teisele ikka okas hinge ja varasem jamade põhjustaja võib hoopis ise suhte õnnetumaks osapooleks muutuda ehk segane värk nii või naa. Muidugi see äramineku jutt on üldse imelik, kuhu (peale vanemate) on väikelapsega töötul naisel minna ?
                                Nojah...aga ma mõtlen, et äkki meie oleme alles sellises suhte kujunemise ja jõujoonte paikapanemise faasis (suhe on kestnud hmm...vist mingi 2.5 aastat (laps on 1.5ne)). Ning sellises faasis ikka kipuvad tülid lahvatama. Aga kui mingid reeglid saab nende tülide käigus paika panna, siis peaks ka kõik muu paika loksuma ja tülisid vähemaks jääma. Nii ma loodan.
                                Aga jah, ega tal kuhugi minna oleks, kas koju või siis, ja mis tõenäolisem, mõne teise mehe juurde.
                                Anyway, hetkel pole see teema. Hetkel on teema see, et mul on dushi all käidud, praemuna ja vorstisaiad söödud, tass kohvi joodud, uus laual auramas ja nüüd läheb mänguks :) (veits jutu alguse juurde tagasi tulles: kuniks naine peolt koju jõuab - tavaliselt juhtub see millalgi 7 paiku hommikul :) )

                                Comment

                                Working...