Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #511
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    proovi suitsetamist vähendada. see 60 euri kuus oleks ju ligi 10% su netosissetulekust. see on kindlasti sigaraske (nozzuraske), aga asi pole ainult rahas mis suitsude peale läheb vaid ka tervises, naisele/sõpradele/tuttavatele kindlasti avaldaks muljet see natuke (ära ainult kuuluta seda, las ise märkavad kui märkavad) jms nagu isegi tead. samas kui proovid, siis ära tee seda suhtumisega, et "kui jätan maha on hea, kui ei jäta, olen luuser". see tekitab kindlasti halbu emotsioone rohkem kui vaja, kui libastud ühel hetkel. aga tee näiteks esmaspäev suitsuvabaks või midagi prooviks. edu!

    P.S. ise olen elu jooksul suitsetanud alla 100 suitsu ma arvan, nii et ei tea tõesti kui raske see loobumine on.
    Kui väga tahta, siis saab maha jäätud ikka selle. Aga tahtmine peab tõesti suur olema.
    Ise näiteks ei taha maha jätta, meeldib kimuda :P.

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #512
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      a ja see ka, et sa mingi aeg tahtsid läpakat osta laenuga. mata sellised mõtted praegu maha (kui tõesti nii oli). selliste asjade jaoks kogu endale kasvõi mingi eraldi arve peale või sukasäärde esialgu poole kuu sissetulek ja edaspidi kuu-paari sissetulek. su elu on PALJU lihtsam kui sul on ühe kuupalga jagu tagavararaha ja siis võid oma igapäevase palgaga küll elada palgapäevast-palgapäevani, aga vähemalt tead et kui külmik rikki läheb, uut läpakat tingimata vaja on või midagi muud, siis ei löö see sul jalgu alt ära niiväga. ja enesetunne ja -hinnang ka kindlasti paraneb kui sul mingigi enda aruka opereerimisega loodud rahaline seljatagune on.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #513
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Nonii, saimegi päevikusse sellist mõnusat emotsionaalset ja õpetliku lisaväärtust juurde toota. Suur tänu kõigile, kes kaasa elasid/mõtlesid, arvamust avaldasid ja hea sõna ning nõuga aitasid. Kogu lugupidamise juures, ei oleks arvanudki, et siinne kogukond võib nii toetav ja toekas olla :). Tegi tuju heaks kohe.

        Aga nüüd pokkeri juurde tagasi. Läksin eile õhtul juba kella kaheksa ajal magama ning panin hommikul kella kolmeks telefoni helisema. Plaaniga teha üks mõnus, varahommikune grind. Ent nüüd ma olen tunnikese juba siin foorumis ära kulutanud.
        Samas, see on kvaliteetaeg olnud :) Ja üldse, jube lahe on. Teed rõdul suitsu, peakohal sirab täiskuu ning all tänavatel tuigerdavad väsinud inimesed: koju, magama, pohmakat ootama. Nende jaoks on see päeva lõppemas aga mina - mina alles alustan, virge ja rõõmus.

        Kuid aitab sellest kvaliteetlogelemisest - käbe dushi alt läbi, suur tass kohvi kõrvale ning lauad lahti. Eks ma hiljem annan aru, kuidas läks.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #514
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          GL HF...
          Mul umbes sama, kui rõdu ja suits välja jätta.
          Ärkasin ka sust tunnikese varem.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #515
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Oeh, ja saigi järjest kilo käsi ära lastud. Hea küll, 990 täpsemalt. Ega tulemus just kiita pole aga samas, arvasin hullemat. Nagu keegi siin ütles, siis kuue lauaga mängides ei saa enam aru, kuspool nulljoont rahaliselt oled. Mõtsin, et jäin miinusesse aga näed, ei: tervelt +0.56 eurtsi teenisin 176 minutiga :)



            Enim kaotanud käsi:

            Vastane: 72 kätt ja 37/1


            EDIT: Sain converteri tööle:

            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
            8 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Player1 ($5.24)
            UTG+1 Player2 ($2.58)
            MP1 Player4 ($2.07)
            MP2 Nozzu ($5)
            CO Player6 ($5.09)
            BTN Player7 ($5)
            SB Player8 ($6.10)
            BB Player9 ($3.42)

            Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP2 A K
            3 folds, Nozzu raises to $0.20, 3 folds, Player9 calls $0.15

            Preflop:....

            Flop: 5 10 K ($0.42, 2 players)
            Player9 bets $0.15, Nozzu raises to $0.60, Player9 calls $0.45

            Flop: See sai vist õigesti mängitud

            Turn: 9 ($1.62, 2 players)
            Player9 bets $0.25, Nozzu calls $0.25

            Turn: Siin ma läksin passiivseks pärst seda kui vastane mu raise ära callis. Mõtsin, et vaatame siis mis tal on ja lihtsalt callime. Samas oli vastase bet nii väike, et oleks pindanud raisema ja oleks ilmselt poti kätte saanud.

            River: J ($2.12, 2 players)
            Player9 bets $0.25, Nozzu calls $0.25

            River: Suht jube kaart. Kui vastasel nüüd Q käes on siis on tal rida kah. Jään turnil tehtud plaani juurde.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Enim võitnud:

            Enim võitnud oli igav: PF AI AA vs. QQ
            AA oli mul käes.

            Rahu ei anna mulle hoopis alljärgnev käsi:

            Vastane: 293 kätt 26/15

            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Player9 ($5.05)
            UTG+1 Player1 ($8.59)
            MP1 Player2 ($4.35)
            MP2 Nozzu ($6.22)
            MP3 Player4 ($10.18)
            CO Player5 ($2.69)
            BTN Player6 ($6.16)
            SB Player7 ($11.37)
            BB Player8 ($5.28)

            Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP2 K A
            3 folds, Nozzu raises to $0.20, 4 folds, Player8 calls $0.15

            Preflop:...

            Flop: J J A ($0.42, 2 players)
            Player8 checks, Nozzu bets $0.30, Player8 raises to $0.80, Nozzu calls $0.50

            Flop: Tundub jube hästi hititud. Aga vastane check-raiseb siin. Hmm, OK, tegemist tundub olevat päris hea mängijaga. Äkki kasutab lihtsalt paardunud lauda bluffimiseks ära. Callin ära ja vaatan mis turn toob.

            Turn: 7 ($2.02, 2 players)
            Player8 bets $1.53, Nozzu folds

            Turn: Ja pagan, vastane põrutab jälle 3/4 potist. Juurdlen mõnda aega ja otsustan, et raha saamiseks on ka lihtsamaid situatsioone. Samas jäi hinge närima ikkagi, et äkki viskasin parema käe maha.

            Final Pot: $3.55

            Player8 wins $3.45 (net +$0.92)

            Nozzu lost $1

            Mis ta pf calli range olla võib? Ma ei välistaks JT, JQ, ja JA. Viimane tõenäoliselt mitte, sest sellega ta ei oleks hakanud flopil lammutama. Nii, et ma pigem kahtlustan JT või JQ. Trips vajaks sel boardil ka kiiresti mängimist ja kaitsmist.

            Aga mis teie arvate?
            Last edited by Nozzu; 08.01.12, 18:35.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #516
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Paste a poker hand history and instantly get a clean, shareable replay for forums and blogs. Free, no signup. Powered by DeucesCracked.

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #517
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Viitsid viska oma graafik alates sellest kui siia päeviku tegid, oleks huvitav vaadata :)

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #518
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Hmm, polegi kunagi pokkeri jaoks keset ööd üles tõusnud, magama olen küll läinud, kuid tõusnud ei ole. Sinu posti pärast tahan seda proovida, lol.

                  gl

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #519
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                    Hmm, polegi kunagi pokkeri jaoks keset ööd üles tõusnud, magama olen küll läinud, kuid tõusnud ei ole. Sinu posti pärast tahan seda proovida, lol.

                    gl
                    Proovi muidugi, Omamoodi lahe fiiling on. Järgmine nädalavahetus kavatsen seda teha juba kaks korda.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #520
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                      Viitsid viska oma graafik alates sellest kui siia päeviku tegid, oleks huvitav vaadata :)
                      Katsun mindagi geneda.

                      Nii, päevaraamat sai loodud siin päevikute alafoorumis 23.11.11 ja sellest päevast, kuni tänaseni, on pilt siis selline:

                      Last edited by Nozzu; 08.01.12, 10:26.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #521
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        See kah ei tee trikki ära. Ma kahtlustan, et asi sellest, et ma uuendasin HeM-i 1.12.09 peale enne tänast "monster sessi". Hmm, mis nüüd saab :S

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #522
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          teed HEM-ist print screen, teed pildi ja lased netti üles. Veel parem, teed ekraanist moblaga foto...

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #523
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                            teed HEM-ist print screen, teed pildi ja lased netti üles. Veel parem, teed ekraanist moblaga foto...
                            Ma mõtsin, et äkki joonistan rasvakatega pildi ja siis skännin sisse arvutisse. See töötaks? Või siis saadan fucksiga.

                            EDIT:
                            Nevermind, sain converteri tööle ja lisasin käed sessi kokkuvõtva postituse juurde.
                            Last edited by Nozzu; 08.01.12, 18:36.

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #524
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                              Nii, päevaraamat sai loodud siin päevikute alafoorumis 23.11.11 ja sellest päevast, kuni tänaseni, on pilt siis selline:

                              väga solid.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #525
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                oo areng on toimunud.

                                Comment

                                Working...